Hem kendi aldatip hem de benjm aldatmama cok tepki veren sevgili sebebi nedir ?

nacvws

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
31 Temmuz 2024
46
-15
24
süreli sevgilimin flört sayfasından başka kzia mesaj attığını gordum yalvardı yakardı cicek gonderdi hatta instagrama watsapa her yere fotoğrafımızı, cikma tarihimzii koymak istedi ve koydu evime ciciek gonderdi affettim. Aradan uzun zaman geçti surekli ayriliyorduk ben ayrıldım diğer gunyune hemen flört sayfasını yükleyip bi kzila kahve içmişler kız kendi söyledi. Daha da mesaj atmamış hatta numarasını bile alamamış. Ben ayrildiktan hemen sonra bunu yaptı diye çok üzüldüm ve arayıp ona dedimki ben de zaten seni aldatmistijm hem seninle hem de iş yerindeki coxukla birlikte olsun evine gittim edjm bana beddualar hakaretler etti engelliyo engelli açıp destan gibi mesajlar atiyo ben seni çok sevmiştim sana dokunmaya kıyamıyordum başkasının dokunduğunu düşündükçe kafayı yiyorum falan diye her şey yalan mıydı diyo. Sizce hem beni umursamayıp başka kızlara mesaj atmasına rağmen neden bu kadar fazla tepki verdi aldattım deyince?

Siz bu konuyu daha önce açmıştınız. Ve orda aldatmadığınız halde kızdırmak için aldattığınızı söylemiştiniz, burda direkt aldattım demişsiniz.

Erkeler aldatır ama aldatılmaya dayanamaz. Kapat o defteri, siz dikiş tutmazsınız

Anladıgım kıllanma dönemi tamamlanmış da sivilce izleri nasıl gececek onu düşün sen.

Hangi flört sitesi bu, linkini atar mısın? Arada canım sıkılıyor, çok düz sıradan hayatım var, hiç sevgililerimle böyle aksiyonlu iletişimim olmadı, ayrılıklarım bile çok düzgünce oldu. Belki şöyle yakışıklı havalı düzgün titiz biriyle kahve içerim, azıcık eğlenir engellerim.

İlle kendinize birini musallat ettirip başınıza iş gelsin istiyorsunuz heralde. Adam evini barkını biliyor?
Niye söylüyorsun yaptıysan?

Çok zevk aldın değil mi sana öyle destanlar yazınca ? Seni önemsediğini düşünüp sevindin. Ah kızım kaç yaşındasın bilmiyorum gençsin gibi hissediyorum ama bu boş işleri bırak. Sen asla onun hayatında tek olmamışsın senin de onu kışkırtma çabaların bir halta yaramaz.

Cumadan bugune ne degisti ben anlamadim?

Bence ayrılın. Bu konuyu on kez sordunuz ikiniz de normal değilsiniz. Yalan bile olsa böyle yalanı söyleyen kadını/erkeği kabul edende mide yoktur.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…