Baska kiza mesaj atan sevgilime intikam içjn ben de başkasiyla yattim dedim delirdi bu davranislari gosteren erkek seviyor mudur ?

4 aylik ilişkimiz vardı. Özel manada da yakınlaşmistik. Uşak mesafeyi 7 saat benim için gelip gitmişti. Bi gün telefonuna flört uygulamasını yükleyip kızın instangramini istemiş takiplesmisler ben de bu olaydan 15 dk içinde yakaladım. Azaldı zorladı affet beji diye upuzun mesajlar atti evime çiçekler hediyeler gönderdi. Her yere tarih attı instagrama wp istersen birlikte olan fotolarimizi da koyarım yeterki ayrılma falan dedi. Affettim. Aradan uzun zaman geçti 1 senedir beraberiz bi yanlışını görmedim daha ondan dorna ama güven kırıldığı için ben sürekli ayriliyordum en son ayrıldık. Ayrıldıktan bi gün sorna başka kızla buluşmuş ama uygulamadan o gün içinde tanimsialr dahada kojsumamislar ama kız kendi anlattı. Benimki mesaj falan atmamsi numarasını da almamış. Ben de uğrunda değildim aramalarima umursamaz davrnaiyrodu bi defa aramiyordu. Ben de bunu duyunca delirdim ve intikam almak için ona dedimki ben hem seninle hem de iş yerindeki cocukla beraber oldum ben de seni aldatmistim zaten dedim. Hiç arayıp sormayan adam gubelrdir arıyor bana hakaret ediyo beddua ediyo kimseye güvenmemem gerekmiş diyo seni çok sevmiştim sana dokunmaya kıyamıyorum başkasının dokunduğunu düşününce kafayı yiyecek gibi oluyorum falan yaziyo destan gibi sevgi mesajları atıyor. Sizce böyle çok tepki veren erkek gerçekten sevmiş mıdır ama gidip kızla da buluştu beni umursamadı siz ne düşünüyorsunuz ne yapmam lazım böyle Bi ilişkide ilk aldattigindaki durumlar falan ?
Tabi tabi en büyük aşkı sensindir.
Yav şu yazdığını sesli okumuyorsun heralde.

4 aylik ilişkimiz vardı. Özel manada da yakınlaşmistik. Uşak mesafeyi 7 saat benim için gelip gitmişti. Bi gün telefonuna flört uygulamasını yükleyip kızın instangramini istemiş takiplesmisler ben de bu olaydan 15 dk içinde yakaladım. Azaldı zorladı affet beji diye upuzun mesajlar atti evime çiçekler hediyeler gönderdi. Her yere tarih attı instagrama wp istersen birlikte olan fotolarimizi da koyarım yeterki ayrılma falan dedi. Affettim. Aradan uzun zaman geçti 1 senedir beraberiz bi yanlışını görmedim daha ondan dorna ama güven kırıldığı için ben sürekli ayriliyordum en son ayrıldık. Ayrıldıktan bi gün sorna başka kızla buluşmuş ama uygulamadan o gün içinde tanimsialr dahada kojsumamislar ama kız kendi anlattı. Benimki mesaj falan atmamsi numarasını da almamış. Ben de uğrunda değildim aramalarima umursamaz davrnaiyrodu bi defa aramiyordu. Ben de bunu duyunca delirdim ve intikam almak için ona dedimki ben hem seninle hem de iş yerindeki cocukla beraber oldum ben de seni aldatmistim zaten dedim. Hiç arayıp sormayan adam gubelrdir arıyor bana hakaret ediyo beddua ediyo kimseye güvenmemem gerekmiş diyo seni çok sevmiştim sana dokunmaya kıyamıyorum başkasının dokunduğunu düşününce kafayı yiyecek gibi oluyorum falan yaziyo destan gibi sevgi mesajları atıyor. Sizce böyle çok tepki veren erkek gerçekten sevmiş mıdır ama gidip kızla da buluştu beni umursamadı siz ne düşünüyorsunuz ne yapmam lazım böyle Bi ilişkide ilk aldattigindaki durumlar falan ?
Şaka mı yapıyosun kankaaaa
Senin için cıldırıyor

Kıskandırma böyle bişey değil. İyice patates etmişsin kendini. O adam senle evlenmez artık. Şaka maka da olsa girdi bi kere içine şüphe.

Aşık demek biraz az kalır ya keşke biz de böyle sevilsek. Ölüp bitiyor kızım anlasana bas hemen nikahı

Ay bir de Muğla kızlarına laf atıyordu. Kişi kendinden biliyormusssss
Muğla kızlarına niye laf atayım bacım alalh aşkına saçmalama ya sevgilim baska kzia yazdığında da ben gidip kızlara kardeşim size mi yazdı dedim . Sevgilime yaptım ne yapacaksam. Muğla kızlarından ne isteyeyim saçma sapan konuşma. Kızların turistlerin bol olduğu bi mekan her kadın düşünür bunu başına gelmez umarım burada aytip tutuyorsun ama

Muğla kızlarına niye laf atayım bacım alalh aşkına saçmalama ya sevgilim baska kzia yazdığında da ben gidip kızlara kardeşim size mi yazdı dedim . Sevgilime yaptım ne yapacaksam. Muğla kızlarından ne isteyeyim saçma sapan konuşma. Kızların turistlerin bol olduğu bi mekan her kadın düşünür bunu başına gelmez umarım burada aytip tutuyorsun ama
Haklıymışın herif uçan kuşa yürüyo. Muğla'ya gidince artık balık leğenine düşmüş kediye döner.

Kıskandırma böyle bişey değil. İyice patates etmişsin kendini. O adam senle evlenmez artık. Şaka maka da olsa girdi bi kere içine şüphe.
Öyle bir adamın olduğunu düşünmüyorum. Bu senenin yaz konsepti bu. En az 3 konu gördüm yok kıskandırmak için eski sevgilimle öpüştüm, yok kıskandırmak için başkasıyla yattım. Büyük ihtimal sallıyorlar. Sabah Muğla konusu açıyor akşam başka bir şey. Bu hız 3.Murad'da yoktu helal olsun yani😂😂

Amam acık kızlarda bunun dötü p.uklu sevgilisini beklıyodu. Acık kız lafı da ne kadar ığrenc. Tam bır abaza duşüncesı.
Kardeşim ben de açığım mini etek de giyiyorum kızlara neden laf atayım savma sapan konuşma. Biri yazdı kizlar açık falan diye ben de her yerde açık kizlar artık dedim saçma saçma burada tartışmaya girme benimle

Güzel turist kızlar senin sevgilini ne yapsın ya? Onlar çok yakışıklı ya da çok zengin tipleri seçiyorlar. Senin sevgilin çok çekici veya zengin de bizim mi haberimiz yok? Nedense bir erkek güzel kızları takip edince veya öyle bir ortama girince bazı kızlar hemen alarm moduna geçiyor. Yahu yapmak isteyen her şekilde yapar bu bir. İkincisi o güzel kızlar sizin tipi tiplere çoğunlukla bakmıyor ancak para varsa gelip geçici bir şeyler yaşarlar. Turist kızlar da o para ve güzellikle vasat bir Türk erkeği bulsam diye ölüyorlar çünkü 😂😂

Sevgilinin oturduğu yerden mesaj atmadığı bir ben kalmışım sen hala Muğlalı kızlar diyordun.
Ya çok haklısınız ama normal de çok saygılı kibar bı insan her konuda beni düşünüyor eve geç kalsam bile benim için endişeleniyorum
Öyle bir adamın olduğunu düşünmüyorum. Bu senenin yaz konsepti bu. En az 3 konu gördüm yok kıskandırmak için eski sevgilimle öpüştüm, yok kıskandırmak için başkasıyla yattım. Büyük ihtimal sallıyorlar. Sabah Muğla konusu açıyor akşam başka bir şey. Bu hız 3.Murad'da yoktu helal olsun yani😂😂
İnsanların paylaşmak istediklwri dertleşmek istedikleri dertleri olabilir . Sizin için bunlar alay konusu oluyorsa başınıza gelmeden anlamassiniz hayat acımasız kınadığınız şeyleri yaşamazsınız umarım. Bu şekilde sorunlar yasamaktan ben de memnun değilim ama gönül bu vazgecemiyo evet çok çapkın gelebilri size ama normal de her konuda aşırı düşünceli benj annem babamdan bile çok düşünür neredeyse vazgeçemedim silip atamamalarin sebepleri olabilir

Yooo sevdiğinden değil, hani çok giymediğiniz bir kıyafeti başkasına verirsiniz de üstünde görünce bir acaba dersiniz ya.
Ama aslında 2-3 senedir hiç giymemişsinizdir. Onun gibi bir şey bu aslında.
Tamamen ego ve saçma bir sahiplik duygusu. Ama çabuk geçer böyle şeyler, uzun sürmez.
Ben de hiç sevmediğim eski sevgilim gözümün önünde bir kıza yürüdüğünde bir gıcık olmuştum hafiften. Ama onu neden istemediğimi hatırlamam uzun sürmedi. :KK53:
Sizi aldatabilen biri çoook önceden gözden çıkarmış demektir. Şu an sadece bazı şeyler pik yapıyor. Birkaç güne azalarak biter.

X