Vücut Kremleri Hem çok güzel kokan,hem iyi nemlendiren bir krem var mı bilen?

Vücut kremleri, losyonlar

esinnnnn02

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Şubat 2010
451
1
böle bazı kızlar yanımdan geçerken güzel,ferah ferah bi krem kokuyo sanki...o kızlardan belki birkaçı beni burada görür:):smiley-cool: varsa bildikleriniz paylaşır mısınız acaba canlarım?

ben de body shopun kremlerini tavisye edebilirim ama daha yoğun bi nemlendirici istiyosanız o kadar güzel kokmasa da atopik ciltler için özel olan kremlerden kullanabilirsiniz kızlar. ama dediğim gibi bu kremler öyle aromalı kokulara sahip değiller..

sephora chocolate body lotion süpperr ötesi ve inanılmaz bir krem..parfüm yerine bile kullanıyorum kızlar çok hoş bir kokusu var tavsiye ederim..vanilyalı meyveli başka çeşitleride varhihoyyyt

Fiyatına baktım,internette 56TL civarı.Bir kreme o kadar para veremem.Parfümü doldururum.Ben neutreogena kullnıyorum ama kokusu yok.Kokulu kremler avonun çok güzel kokuyor ya ben bayılıyorum.:sm_cool:

ben johnson'S baby bedtime kremi kullanıyorum papatya ve lavanta aromalı rahatlatıcı bi kokusu var çok uzun süre kokusu kalıyor tavsiye ederimm

Fiyatına baktım,internette 56TL civarı.Bir kreme o kadar para veremem.Parfümü doldururum.Ben neutreogena kullnıyorum ama kokusu yok.Kokulu kremler avonun çok güzel kokuyor ya ben bayılıyorum.:sm_cool:

avonun nemlendiricileri hoş kokuyor ama bana çok sıvı geliyorlar. daha katı bir krem önerebilcek var mı kızlar ??

böle bazı kızlar yanımdan geçerken güzel,ferah ferah bi krem kokuyo sanki...o kızlardan belki birkaçı beni burada görür:):smiley-cool: varsa bildikleriniz paylaşır mısınız acaba canlarım?

bana da hep öyle koktuğumu söylerler.parfüm kullanmadığım halde :) oriflame nin vücut kremini kullanıyorum.after hours yazıyor üzerinde.mavi kapaklı bi kutu zemuszemus

avonun for avey çok güzel kızlar krem kutulu hem çok güzel bi nemlendirici hem kalıcı harika bir kokusu var uzun zaman gitmio kokusu...

vaseline'in cocoa butter'ını deneyebilirsin, nefis kokuyor, kokusu da epey kalıcı.. ve krem olarak çok başarılı bir ürün, yumuşacık yapıyor, küçük boyunu 4 liraya almıştım deneme amaçlı, epey uzun süre de gitti. şimdi essential moisture'yi de aldım, kokusu portakalı anımsatıyor bana... bir dene istersen :KK24:

vaseline'in cocoa butter'ını deneyebilirsin, nefis kokuyor, kokusu da epey kalıcı.. ve krem olarak çok başarılı bir ürün, yumuşacık yapıyor, küçük boyunu 4 liraya almıştım deneme amaçlı, epey uzun süre de gitti. şimdi essential moisture'yi de aldım, kokusu portakalı anımsatıyor bana... bir dene istersen :KK24:

Ben de vaseline'in aloe fresh nemlendiricisini aldim. Aloe ve salatalik özlü, kokusu müthis. Salatalik kokuyor, kendimi bildim bileli bayilirim zaten salatalik kokusuna. Cok ferah bir kokusu var, yaz günlerini hatirlatiyor bana. :109: Ayrica benim cok kuru olan cildimi bile iyi nemlendiriyor kesinlikle tavsiye ederim.
Kücük boyunu aradim bulamadim. Kac ml'lik? Bende 200 ml'lik var, ondan da ufak var mi?

Bim de satılan Arko nun meyveli kremleri var çok güzel kokuyor...

Vaseline markasının cocoa butter nemlendiricisi oldukça güzel.Kokusu da güzel.Nemlendirme özelliği de güzel.

ben de nemlendirici krem yerine bebe yağı kullanıyorum arada. çok yoğun bi kokusu yok ama tende hafif, hoş bi koku kalıyor. seviyorum ben.

arkonun fındık kokulusuna bayılmıştım bende kokusu insanı cezbediyor, avonun far away kremi çok güzel

bende hem uygun fiyatlı hemde güzel kokan bir ürün arıyorum ama henüz birşey bulabilmiş değilim.Daha önce body shop kullanıyordum ama şimdi onlar pahalı gelmeye başladı ve ayrıca koku seçenekleri de az umarım birşey bulabilirsem fikir olarak buraya yazarım.

Avon salatalık özlü el kremi çok harika kokuyor ama biraz sıvı;çok iyi nemlendirmiyor,yine de güzel.

Arkadaşlar bunların içinde kapril var paraben var stearate var metilparaben var propilparaben var bunların hepsi zararlı tehlikeli maddeler sanki meyve suyuymuş gibi bahsediyorsunuz..Zeytinyağı sürebilirsiniz örneğin hafif pomat yapar gibi bilemiyorum?Yazık değil mi size!..:KK50:

X