hem bebegı hemde kıstı olanlar yardım

I

ilksu

Ziyaretçi
kızlar 5 haftalık hamıleyım sol yumurtalıgımdada kıst varmıs.cok sancım var dıye doktora gıttım bugun ogrendım.bunun bebege bı zararı olurmu acaba.doktor olmaz dedı ama .ıcım rahat degıl.bıde ılac olarak fıtıl verdı bakterı azaltıcı sanırım.kullanmasam olurmu acaba.aynı seyı yasayan varsa yardım edebılırmı.

benimde hamileliğimin başında kistim vardı. ama doktorumda bebeğe hiçbir zararı olmayacağını ve muhtemelen 3. ayın sonunda kaybolacağını söylemişti.bazen vucüd hamilelikğin başında çocuğu beslemek için üretebiliyormuş bu kistleri. canını sıkma muhtemelen seninkide kaybolacaktır. ben şuan 29 haftalık hamileyim ve hiçbirşey kalmadı. ama hiç ilaçta vermedi. sen yinede doktoruna güven ve ilaçları kullan. çünki ilaçları kist için vermemişte olabilir. doktorum bana kist kaybolmazsa doğum sonrasında tedavi uyğularız demişti. senin dediğin gibi sol tarafta kasık ağrıları hissediyordum. özellikle hapırınca filan müthiş bir ağrı oluyordu. ama hepsi geçti bebeğimde berde çok iyiyiz.. rahat ol yani inşallah sendede böyle olur.

Canım bendede var bende 5 haftalıkken öğrendiğimde kistim 3 cm.idi 3.ayın sonunda bakacağız erimesi lazım dedi.Ama eğer erimezse ve ben iyi huylu olmadığını düşünürsem 3.aydan sonra ameliyat yapabilirim dedi.Benimde 3 ayım yeni bitti 7 ocakta belli olacak bekliyorum bende.

X