Helim Peynir Hakkında

• Konu Sahibi byzbyzbyz
  • Başlangıç Tarihi
B

byzbyzbyz

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi byzbyzbyz
sabah kahvaltıları için harika bir lezzet hanımlar özellikle muratbey hellim peynirini şiddetle tavsiye ediyorum çünki diğerleri dağılabiliryor.hellim i alıp kısa süre suda beklettikten sonra kalınca doğruyorsunuz. kızgın tavada yağsız kızarana dek pişiriyorsunuz. AFİYET OLSUN.

• Konu Sahibi byzbyzbyz
Ben bayılıyorum :dance:

Ama biraz yağlı bir peynir.. Bi de çok gıcırdıyor yerken :roflol:

• Konu Sahibi byzbyzbyz
ben bahcivan aliyorum...
cook cok guzel.. hafta sonlarinin vazgecilmez lezzeti..

• Konu Sahibi byzbyzbyz
Hellim peynirini yağsız tavada kızartmadan önce una bulamanız gerekir hanımlar yapılış şekli böyledir cokacimcoook

• Konu Sahibi byzbyzbyz
Hellim peynirini yağsız tavada kızartmadan önce una bulamanız gerekir hanımlar yapılış şekli böyledir cokacimcoook

Aaa ben bunu ilk defa duyuyorum.. Biz Muratbey almıştık denemek için, üstünde suda bekletip yağsız tavada kızartın diyordu sadece..

Bir de unlayıp deneyelim bakalım..

Teşekkürler a.s.

• Konu Sahibi byzbyzbyz
Bende birşey önermek istiyorum...
Hellim peynirini güzelce kızarttıktan sonra üzerine yumurta kırın,fakat tuz atmanızı tavsiye etmem çünkü peynirin ki yetiyor..cokacimcoook
Ben genelde yumurtanın sarısını pişerken bozmuyorum,tabii tercih sizin.
yerimseniben

• Konu Sahibi byzbyzbyz
off denenmez mi,valla fırsatı olan alıp yapıp yesin diyorum gerçekten çok lezzetli..

• Konu Sahibi byzbyzbyz
sıcakken tadı güzel de. bıraz sogumaya başlayınca lastık yıyomuş gıbı oluyo :roflol:

• Konu Sahibi byzbyzbyz
cokacimcoookhellimi makarna üzerine rendeleyerek denemenizi tavsiye ediyorum arkadaşlar hımmmm süper oluyor acıktımmı ne

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…