hele bi akıl verin napsam ki?

ben de turkiye'ye gidicektim ama ucak la dort saat sonra iki saat oncesi hava alanina git bekle ucak inince eve gidinceye dek oomobil yolculugu filan goze alamadim arkadaslarin dedigi gibi ucakta kalabalik biri oksurse tiksirsa ne bileyim daha bagisikligi tam gelismedigi icin goze alamadim yaza kadar erteledim bende cok bunaldim oyle boyle degil ama ne yapayim yedi aya kadar bekliycem turkiye'ye gitmeyi sonrasinda zaten hep beraber esimle arabayla gidicez Allah kismet ederse..zaten bende uc cocuk var ucaklada gidecek olsam hepsinide yanima almam lazimdi dahada zor olurdu benim icin....

ERTUĞ SEN ADANALI MISIN?
ben adanadayım.(ama adanalı deilim )sositososito valla havalar fıstık gibi burda ısıtıcı kullanmıyoruz daha düşün.

evet canım ama ilçesindenim kadirli.okumuştum daha önce orda olduğunu iyi ye kebaplarımızı bidaha bulamazsın bak başka yerde bulsanda tadı aynı omuyoooooooooo.canım 4 gün için gelmek istemedim beni çok sarsıyo yolculuklar bide çok heyecanlanıyorum haftalar öncesinden uyku uyuyamıyorum gittiğimdede 2 gün kalkmadan uyuyorum nerdeyse.onççççççüüüüüüüüüüüünnnnnnnn yaza gelcez kısmet olursa uçaktan inince gelecenni beni görmeye akadasım. gız bacım abarııııı en çok bu kelimeyi duymayı özledim

İyi yolculuklar Sgselçuk,bence eniyisini yaptın.Bebeklerimiz kadar bizimde moralimiz önemli.Biz psikolojik olarak ne kadar iyiysek bebişlerimize faydamızda o kadar fazlalaşıyor.Otobüsle biraz zor olacak yolculuk ama neyse ailenin yanında olacaksın,kazandığın moralle ve ailenle daha bir iyi bakarsınız bebişine...
Buarada bende Adana lıyım,(Ertuğ ve Zeseze),bende bayram sonrası Adanada olmayı planlıyorum.Çoook özledim baraj yolu yürüyüşlerimi.Benim yerime faydalan Zeseze sıcak havamızdan:)))...

yaw atvnin dizileri gibi oldu burası farkındaysanız tüm dizilerinde ya adanalı var ya da adanalı :)

Canım ailemde uğur yücel adanalı ,avrupa yakasında şahikanın tüm ailesi özellikle de dilber ! adanalı ve zaten başlı bi dizi de var Adanalı diye :))))
neyse ben izmirliyim karddeşler varsa izmirliler bende burdayım adıyamanlılar da olabilir çünkü adıyaman da doğmuşum hemen babamın tayini izmir e çıkmış orda büyümüşümm:))):enbuyukkk:

Adana lı olupta tek medyatik olmayan ben kaldım galiba:))))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…