hediye telaşıı yardımmm

maya05

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
30 Mayıs 2008
676
482
:asigim:kızlar 22 eylul sevgılımın dogum gunu ne alacagımı bılmıyorum yardım edın ltfennn:Saruboceq: yada o gunu nasıl gecirmeliyım???

ben genellikle giyecek şeyler alıyorum. tshirt, mont vs. arabası varsa arkasına koymak için birşeyler alabilirsin. ben coyote diye 1 çizgifilm kahramanı var, ondan almıştım, çok tatlı oldu arka camın önünde pis pis bakıyo :roflol: parfüm de çok hoş olur bence. para sorun olmazsa saat alabilirsin. başka da 1 erkeğe ne alınır ki CADIARZU bunlar dışında kalpli, fotoğraflı,yastıklı vs hediyelik şeyler var da pek hoşlanmıyorum ben öyle şeylerden :bbo: evde kutlayacaksanız pasta vs sevdiği şeyleri al git.:1rolleyes: dışarda olcaksanız, önceden anlaş bir yerle yemeğinizi yedikten sonra pastanızı falan getirsinler. bide sadece 2niz değilseniz, arkadaşlarını falan ayarla pikniğe gidin, Ankarada çok hoş yerler var piknik için ama orayı bilemicem. -tatlicadiarzu- benim özel günlerde yaptıklarım bunlar. :lepi:

sen yaratıcı bır kızsın kesın yaparsın ılgınc bır susleme hedıye.yapınca bıze de haber ver fıkır olsun canım.sakın savsaklama .netten de arastır ılgınc doguum gunu hedıyelerını.

hımm sevgilinin iş yerine çiçek gönderebilirsin,alyans alabilirsin söz misali :)), postayla mektup falan romantik şeyler :)) (somut bişiler sölemek istedim)

erkeğe de hediye seçeneği az gelmiştir bana hep.. hani saat parfüm falan dicem bunlar da klasik kaçıyo artıkfisfisfis gerçi şık bi saat oldu mu sıradanlığı kalmaz daşakkıdı
ben bi keresinde bana yazdıgı güzel mesajları sevimli bi deftere not edip hediyenin yanında onu da vermiştim.. ilginç ve nostaljik bişey yapmak adına kaydirigubbakcemile3
hoş olmuştu... şimdi accık saçma geliyor ama ozaman güzeldikaydirigubbakcemile3
ilgi alanını kapsayan bişeyler alabilirsin.. herkesin ilgi duydugu bi alan wardır a.s
birden gelmedi aklıma bişey.. kolay gelsinn sana umarım unutulmaz bi gün geçirtir ve geçirirsinhihoyyyt

kızlar bunlar guzel fikirler ama sunuda belirtiyım secenegim okadar az ki ikimizde dag basında ögretmenız o başka köyde ben başka köydeyım ve ulasim yok giresunda dag basındayız yani offff:sm_confused:

o zaman kendin yaratmalısın bişeler bence ona çok güzel bir mektup yaz senin için ne kadar değerli olduğunu falan ve yapabiliyorsan ikinizin ilk tanışma yıllarından bir resim bul ve çerçevelet benim aklma bu geldi..

offf olanaksızlık çok kötü çokkkk kızlar şehirde yaşamanın degerini bilinsenağlama

haklısın ama yınede insan başka ne yapabilirim diye düşünüyor:1no2: bu yuzdende sizlerden yardım istedım.yınede tüm fikirlere şimdiden teşekkürlera.s.

sehır yerınde olsan benım aldıgım hedıyelerden ornek verırdım ama sen bunlar ıcın pek musaıt degılsın sanırım.

offfff zaten dogum gunundede göremıycem onu, o başka köyde ben başka köydeyım.taksı tutup gitsem köy yeri demedikleri kalmaz aman beee

Aradaki sevgi büyük olduktan sonra hediye çok önemli değil. Arkdaşların dediği gibi çok güzel bi mektup yazabilirsin. Bence eğer buluşabilirseniz kendi ellerinle pasta yap bi de. Kalp şeklinde üstünü süsle adınızı falan yaz ne bilim çok hoş olur bence... :asigim:

evet köy yerlerinde hemen dedikodu oluyor nefret edıyorum. ama sende benım gıbı yap. ben koydeyken sabah 6 da kalkmıstım. kımse kalkmıs olmasın dıye dusmustuk sabah sabah yola:) hatta koyun az ılerısınden almıstı benı askım. kımse de gormemıstı. normalde carsıya alısverıse ınsem hemen laf edıyolardı. sende oyle yap kımse kalkmadan koyden cıkmıs ol:)

beceremez kı pasta yapmayı:)))) ya nası bisey olmaz dusun bıraz.senın resımlerını onun resımlerını pcden cıktı al bırseyler yaz.gorusunce verırsın artık

he canım ramazan bayramında verırım artıkın,bu arada pastayı sen yap ama sakın puaça yapma taş gibi oluyo biliyorsunyerimseniben fotograf fikri de güzel mersii

pasta yapmayı beceremezse boşver kaydirigubbakcemile3 Şaka bir yana ama pasta olmasa bile yaz güzel bir mektup hatta bir sürü mektup yaz içine senin için en değerli olan bişey koy ne bilim kolye vs... Aklıma başka bişey gelmiyor. Hediye konusu olsun süpriz partiler falan çok güzel fikirler gelirdi aklıma ama şimdi bişi bulamıyorum :çok üzgünüm: :bbo:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…