Hediye fikirleri verir misiniz 🙃🥹

Kişiye göre değişebilir tabi.
Ama kuponlarda ne olduğuna da bağlı olabilir :KK70::KK70:
Görmüştüm ben onu. Çoğu erkeklere masraf çıkaran şeylerdi ahajsjs. Ya bir de “seni seviyorum çünkü….” etkinliği vardı. Çiftler birbirine sevme nedenlerini söyleyip eğlenecek güya. Yazarken bile içim bayıldı. 😁

Görmüştüm ben onu. Çoğu erkeklere masraf çıkaran şeylerdi ahajsjs. Ya bir de “seni seviyorum çünkü….” etkinliği vardı. Çiftler birbirine sevme nedenlerini söyleyip eğlenecek güya. Yazarken bile içim bayıldı. 😁
Hahahsja al işte bu da olmadı, bişey almasam da kızımı giydirip kucağına mı bıraksam 😂

Estağfurullah ☺️ Eşime benden önce ailesi dahil doğum gününü hiç kimse kutlamamış ben ilk kutlayıp hediye aldığımda çok şaşırıp sevinmişti , o yüzden önemsiyorum😅 kitapla çok arası yok isme özel hediye de yaptırmıştım artık aklıma hiç bir şey gelmiyor 🥲🥲 manevi değeri olan hediye çok güzel bi fikir acaba başka öneriniz var mı?
Hangi takımı tutuyor orijinal forma al

Yıldönümü için tatlı romntik hediyeler çok keyifli ama bence doğum günü hediyesi dediğiniz şey kişiye özel olmalı. Kendi aldıklarımı düşünüyorum genel olarak evlendikten sonra beğendim diye aldığımız için çoğu şeyi; piyano dersi aldığı için klavye almıştım eve (sevdiği müzik aleti, pikap vs), sevdiği ve güvenli bulduğu bir markadan laptop çantası aldım, işe kullandığı için baya memnun, akıllı saat, hoşuna giden ayakkabı falan almıştım daha önce. Bi kere de et eğitimi almak istiyordu msa’dan et teknikleri eğitimi almıştım ona kendime almadım ama ilgim çeken bir şey değildi ve pahalıydı, yakın arkadaşı da almıştı kendine birlikte gitmişlerdi.

Merhaba hanımlar eşimin doğum günü yaklaşıyor ne alacağımı asla bilmiyorum. Her şeyi var daha önce pırlanta bileklik bile aldım akıllı saat, gözlük, parfüm hepsini hediye etmiştim önerileriniz varsa yazar mısınız 🙏🏻🙏🏻 bütçe 2-3 bin arası
Elektronik diş fırçası (ben aldım çok makbule geçti)
Şık bir sırt çantası (benim eşim çok aktif sırt çantası kullaniyor)
Sevdiği futbol takimi forması
Masasında sergilemesi için lego creator, lego Marvel serisinden bir lego(hem de eşle beraber yapıp kaliteli vakit geçirmiş oluryorsunuz)

Benim aldıklarım bu şekilde.

Elektronik diş fırçası (ben aldım çok makbule geçti)
Şık bir sırt çantası (benim eşim çok aktif sırt çantası kullaniyor)
Sevdiği futbol takimi forması
Masasında sergilemesi için lego creator, lego Marvel serisinden bir lego(hem de eşle beraber yapıp kaliteli vakit geçirmiş oluryorsunuz)

Benim aldıklarım bu şekilde.
Teşekkürler💖

X