Hediye fikirleri verir misiniz 🙃🥹

pcosuyenenbiri

Üye
Kayıtlı Üye
17 Kasım 2022
108
180
23
Merhaba hanımlar eşimin doğum günü yaklaşıyor ne alacağımı asla bilmiyorum. Her şeyi var daha önce pırlanta bileklik bile aldım akıllı saat, gözlük, parfüm hepsini hediye etmiştim önerileriniz varsa yazar mısınız 🙏🏻🙏🏻 bütçe 2-3 bin arası

Pirlanta bileklik mi erkeğe ... ben bayagi geride kalmisim :) hediye ozel zevke girer ama ben olsam maddi degerinden cok manevi degeri olan bi sey ararim. Ornegin kitap seviyorsa imzali kitap gibi yada isme ozel bi hediye gibi...
Estağfurullah ☺️ Eşime benden önce ailesi dahil doğum gününü hiç kimse kutlamamış ben ilk kutlayıp hediye aldığımda çok şaşırıp sevinmişti , o yüzden önemsiyorum😅 kitapla çok arası yok isme özel hediye de yaptırmıştım artık aklıma hiç bir şey gelmiyor 🥲🥲 manevi değeri olan hediye çok güzel bi fikir acaba başka öneriniz var mı?

Ben pahalı hediyelerden çok maneviyata önem veren biriyim , dediğiniz şeyleri zamanında bende aldım çoğu insan almıştır saat bileklik vs… Ben kendi hayat hikayemizi tanışma vs bu zamana kadar gelinen süreçler bir sayfa aracılığıyla kitap yaptırıp birini ona birini kendime olacak şekilde bastırdım ikimiz için büyük bir anı oldu 😊 böyle şeyler sevmiyorsanız da ikinci seçenek olarak bugünlerde eşinizin neyi eksikse onu düşünebilirsiniz

Merhaba hanımlar eşimin doğum günü yaklaşıyor ne alacağımı asla bilmiyorum. Her şeyi var daha önce pırlanta bileklik bile aldım akıllı saat, gözlük, parfüm hepsini hediye etmiştim önerileriniz varsa yazar mısınız 🙏🏻🙏🏻 bütçe 2-3 bin arası
Karınıza alacağınız hediyeyi mi soruyorsunuz; kocanıza alacağınız hediyeyi mi ?

Ben pahalı hediyelerden çok maneviyata önem veren biriyim , dediğiniz şeyleri zamanında bende aldım çoğu insan almıştır saat bileklik vs… Ben kendi hayat hikayemizi tanışma vs bu zamana kadar gelinen süreçler bir sayfa aracılığıyla kitap yaptırıp birini ona birini kendime olacak şekilde bastırdım ikimiz için büyük bir anı oldu 😊 böyle şeyler sevmiyorsanız da ikinci seçenek olarak bugünlerde eşinizin neyi eksikse onu düşünebilirsiniz
Yaa çok iyimiş, hangi sayfadan yaptırdınız acaba?

Ben yaptıralı baya oldu sayfa duruyor mu bilmiyorum ama sevgiliyedair olması lazım , çok muazzam kalite de değildi kağıt türleri ama güzeldi benim için böyle şeyler gazete kağıdına yapılsa bile anlamlı o yüzden sorun etmemiştim 😁
Bunu erkenci kuş dizisinde görmüştüm orda da çok beğenmiştim araştırayım bi 😅 çok teşekkür ederim 💖

Eger kendisinde yoksa butceniz guzel bir bluetooth kulaklik icin uygun. Onun disinda yazlik pijama boxer corap set yapabilirsiniz bunlari guzel paketleyerek.

Bütçesi yüksek bir hediyedense ufak bir hediye alıp yanına ona özel kuponlar hazırlayabilirsiniz.
Hatta internetten arattım, Çiftlere Özel Romantik Kupon Kitapları'na denk geldim.
İleride bu kuponları kullarak sizden özel isteklerde bulunabilir.
Bence eğlenceli ve özel bir hediye olabilir.

Bütçesi yüksek bir hediyedense ufak bir hediye alıp yanına ona özel kuponlar hazırlayabilirsiniz.
Hatta internetten arattım, Çiftlere Özel Romantik Kupon Kitapları'na denk geldim.
Çok değişikmiş gerçekten bayıldım 😍 teşekkürler 🫶

Cocugunuz varmı bilmiyorum ama ben iki cocugumun ilk dogduklarinda ki saçlarını sakliyorum ve onları bı yüzüğe koydurttum bayıldı eşim yüzük çok sever hemde anlamlı bı yüzük oldu

şu an baktım da stoklarda yokmuş galiba 🥲 bulamadım

X