hedef 26 kilo

haferdim

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2016
12
4
35
Dogum yaptiktan sonrada kilo alim tam tamina nur topu gibi 86 kiloyum buzmana kadar hic diyet spor yapmamistim ama artik dur dedim simdi diyet ve step tahtam var ama benim tahtam normal 10 cm degil 20 cmlik daha yorucu bugun tam tamina 8gun oldu ben 83 kilo oldum simdi ilk odem verdim biliorum gunde yarim saat spor yapiorum 1adet arttirarak mekik cekiyorum sizce ben nekadar zamanda 60 kiloya eski halime donerim ben kendime 2ay veriyorum peki kizlar siz bana kac ay veriyosunuz...

Ben de o kadar vereceğim şu an 90 kiloyum.60 kilo olsam yetecek bana da.Ama iki ay çok az bir süre benim için.

Sen spor olarak ne yapiyosun haftada kac gun vede kac saat bide sabahlari ac karninla limonlu su ic iyi geliyo

Bende aynı kiloda yim ve 17 aylık bir oğlum var emziriyor musunuz?bununla ilgili diyetisyene danışınız mi?benim boyum 1.65 60 kilo süper bir hedef

Yok benim bir kizim var 3yasindayim kilo vermek icin en kolay donemdeyim step yapiorum kizim oyuncalriyla yada cizgi film izlerken ben karsisinda tepniyorum cok eglwniyo wmzirme doneminde spor yapabilirsin onu birak millet hamileyken plates yapiyo yediklerine dikkat et suan 83 klioya dustum ama 2ayda 63dusmek benim icin cok onemli kafin hastaligim var eger bu kiloyu 2ayda verirsem sıkınti yasamaycam yaa acaba verebilirmiyim

Dogum yaptiktan sonrada kilo alim tam tamina nur topu gibi 86 kiloyum buzmana kadar hic diyet spor yapmamistim ama artik dur dedim simdi diyet ve step tahtam var ama benim tahtam normal 10 cm degil 20 cmlik daha yorucu bugun tam tamina 8gun oldu ben 83 kilo oldum simdi ilk odem verdim biliorum gunde yarim saat spor yapiorum 1adet arttirarak mekik cekiyorum sizce ben nekadar zamanda 60 kiloya eski halime donerim ben kendime 2ay veriyorum peki kizlar siz bana kac ay veriyosunuz...

2 ay cok az bir zaman 13 kilo vermem lazim ve gitmiyo yani sen istedigin kadar diyet spor yap vucut vermeyınce vermiyo cunku hala hamile saniyo vucut

Ben sporla ilk 2 ay 6 kilo verdim sonra durdu çünkü vücut alıştı o tempoda da.. 4 ay daha spor yaptım haftada 5 gün yok gram oynamadi.. sağlıklı beslenmeye başladım yine veriyorum çok şükür..
Beslenmene dikkat etmek şart zayiflamanin yüzde 80 i beslenme.. 2 ayda 20 kg mu hedefin.. olmaz olursa da çok zararı olur vücuduna ve organlarına.. 6 ayda versen sağlıkla daha iyi değil mi?

X