Hedef 1 Ocak'a Kadar 57 Kilo Olmak

Denedigimiz yöntem tehlikeli biraz baya bi tecrübe sahibi olmak lazım. Karambole denemek zor. Saçma geliyordur yaptıklarımız 😅😅
aynen bugün bağırsağım çok iyi çalıştı mesela basit karb ve sebzeler acı vs bir araya gelince ama yarın da yapsam olmaz
su da iyi içtim yine 2 lt
artı yürüyüş 120 dk, 40 dk egzersiz var 20 dk merdiven vs

Evet sakın düşürme. Ben önceden çok yaptım bu hatayı direk katı diyetlerle başlayıp hem çabuk yoruluyordum hem de takılınca daha fazla qzaltip kiramiyordum. Aşağı yukarı aynı kilolardayiz 1500 kalori alıp 500 kalorilikte spor açığı yaratsak sağlıklı hafta da 1 kilo kesin veririz
aynen canım
bi de ne yapacağımıza karar vermedik o da var
karar versek içimiz rahat edecek bir beslenme bulsak haftada 3 gün yaparız en azından

aynen bugün bağırsağım çok iyi çalıştı mesela basit karb ve sebzeler acı vs bir araya gelince ama yarın da yapsam olmaz
su da iyi içtim yine 2 lt
artı yürüyüş 120 dk, 40 dk egzersiz var 20 dk merdiven vs
Spor çok iyi , bi kac kilo versek ikimizde önümüze daha iyi bakacağız. Vermek bisey değilde şu koruma işine çalışmamız lazım

aynen canım
bi de ne yapacağımıza karar vermedik o da var
karar versek içimiz rahat edecek bir beslenme bulsak haftada 3 gün yaparız en azından
Ben belli bi diyet takip etmeyeceğim 1500 kalori hedefim artı spor. Pazartesi regljm bitiyor eger ödem falan bj eksilme göremezsem 3 gün bj detox yapıp 6 lari görmeyi planlıyorum. Onun dışında spor ve kalori saymayla yola devam. Şimdilik yürüyüş yapıyorum. 68 kiloya gelince bölgesel sıkılasma hareketleri yapacagim

Ben belli bi diyet takip etmeyeceğim 1500 kalori hedefim artı spor. Pazartesi regljm bitiyor eger ödem falan bj eksilme göremezsem 3 gün bj detox yapıp 6 lari görmeyi planlıyorum. Onun dışında spor ve kalori saymayla yola devam. Şimdilik yürüyüş yapıyorum. 68 kiloya gelince bölgesel sıkılasma hareketleri yapacagim
tamam :) planının net olması çok iyi

Benim önümüzdeki hafta sonu günüm falan var 3 hun yoğun geçecek sonra sakjn artık arkasida ramazan. Çok arkadaş ortamı falan olmayacağı için. Bu haftayı atlatırsam arkasi daha planlı olacak.

evdeki bademli draje ve çikolataları bitireyim bu 8 günde
toplam 1.200 kalori filan
8e böl 150 kalori günlük harika :KK76:
başka da tatlı yemesem hem paradan kar etmiş olurum hem kaloriden

Günaydın bende anormal biseyler oluyor onu bulmam lazım 🙈🙈 -300 geldim sabah. Tartj benimle kafa mı buluyor anlamadım. Çok geç yedim dün normalde eksi bi yana +1 le falan uyanırdım.

X