Hedef: 1 Kasıma Kadar 5 kilo

Evet oldu 17 ay sonra . İnşallah sana da nasip olur. Doktor banada 7 kilo vermem gerektiğini söylemişti. Tedaviye başlayacaktım. Tam o ay kendiliğinden oldu
Yaa maşallah Allah bağışlasın canım.bende ocakta başlayacak ozmana kadar ideal kiloma inmeye çalışıyorum.

benide alın :) bende 2 gündür diyetteyim isveçe başladım bugün ikinci günüm sabah 60.2 çıktım hedefin 55 olmak. 11 gün daha inş bu diyeti tamamlayıp midemi küçültüp 6 dan sonra bürşey yememeye alışmak istiyorum. Sporada başlıyacağım . İnşallah zayıflarız ben çok başladım ama bozdum. tek olunca motivasyonda düşüyot

Merhabalar dün küçücük bir kaçamak yaptım fast food yedim ama sabah çok çok az yedgim.ve akşamda hiç yemedgim.icin dengeledigimi düşünüyorum. Bu arada bu sabahki kilom 71.7 .10 günde neredeyse iki kilo vermiş oluyorum. Yürüyüşlerim düzenli gidiyor çok heycanliyim 1 Kasım da ki kilom icin

Merhabalar 1kasım geçti ve ben hedef kiloyu veremedim.bianda ne oldgunu anlamadgim şekilde kilo vermem durdu. Bendede bıkkınlık başladı. Hedefim 5 kiloydu ama sadece iki kilo verebildim. 73.4 ile başladım.,71.3 ile bitiriyorum yani devam tabi diyete spora. Az daha gayretlemeliyim .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…