Hcr35'in makyaj videoları ...

Makyaj videomla ilgili ne düşünüyorsunuz ?

• Ankete Katılan
    372
yok yok anladım ki ben bu işi beceremiyorum
bundan sonra video gelmeyebilir kızlar haberiniz olsun
ama hcr kızıyorum bak sana.millet sana o kadar yorum yapmış.güzel demiş,makyajını beğenmiş,seni beğenmiş.üzerinden günler geçmiş bi yorum bile yapmamışın onlara.kendiği topiğinden başka her yere yorum yapıyosun.listede bayağı aşağılara düşmüştün gördüm.ama biz seni izlemekten çok mutlu oluyoruz.kız sen öğretmen olcan demi.aha bizede makyaj öğretiyon iştee neden mutlu olmuyon isyan ediyonnnn.......

ama hcr kızıyorum bak sana.millet sana o kadar yorum yapmış.güzel demiş,makyajını beğenmiş,seni beğenmiş.üzerinden günler geçmiş bi yorum bile yapmamışın onlara.kendiği topiğinden başka her yere yorum yapıyosun.listede bayağı aşağılara düşmüştün gördüm.ama biz seni izlemekten çok mutlu oluyoruz.kız sen öğretmen olcan demi.aha bizede makyaj öğretiyon iştee neden mutlu olmuyon isyan ediyonnnn.......

canım sen de haklısın ne diyeyim
herkes eline sağlık diyor ben de teşekkür ediyorum
başka ne yazayım
bak ben 2 hafta makyaj eklemedim, 3 de olabilir
Allah'ın bir kulu demedi noldu diye
ben eski fotoğraflarımı ekledim
çok güzel olmuş eline sağlık dediler
ne elime sağlık ya ?
ben yeni ne ekledim ki buraya elime sağlık oluyor
ben insanlara yorum yapın derken laf olsun diye yapın demedim ki
içinden geçeni söylesinler diye dedim

ama haklısın yorumunda
teşekkürler uyardığın için a.s.

canım sen de haklısın ne diyeyim
herkes eline sağlık diyor ben de teşekkür ediyorum
başka ne yazayım
bak ben 2 hafta makyaj eklemedim, 3 de olabilir
Allah'ın bir kulu demedi noldu diye
ben eski fotoğraflarımı ekledim
çok güzel olmuş eline sağlık dediler
ne elime sağlık ya ?
ben yeni ne ekledim ki buraya elime sağlık oluyor
ben insanlara yorum yapın derken laf olsun diye yapın demedim ki
içinden geçeni söylesinler diye dedim

ama haklısın yorumunda
teşekkürler uyardığın için a.s.

nerde hareket orda bereket.topiği sen hareketlendireceksinki bereket olsun.hergün günde 3 5 kez.k.k. ne giriyorum.önce gebelik bölümüne giriyorum(hamile kalamıyorum). sonra direk makyaj bölümüne girip senin topiğine bakıyorum varmı güncel birşeyler diye.neden sessiz kalıp video sormadım onunda farkında değilim.hergün gözlerim senin videonu arıyo ama.ekle sen video biz izlicez seni yorumda yapcaz içimizden geldiği gibi.takma kirpiklerin bir çok kez kullanılabiliyomuş ya.onları taksana bi kere hem biz görmüş oluruz hemde senin elin alışmış olur. : D

nerde hareket orda bereket.topiği sen hareketlendireceksinki bereket olsun.hergün günde 3 5 kez.k.k. ne giriyorum.önce gebelik bölümüne giriyorum(hamile kalamıyorum). sonra direk makyaj bölümüne girip senin topiğine bakıyorum varmı güncel birşeyler diye.neden sessiz kalıp video sormadım onunda farkında değilim.hergün gözlerim senin videonu arıyo ama.ekle sen video biz izlicez seni yorumda yapcaz içimizden geldiği gibi.takma kirpiklerin bir çok kez kullanılabiliyomuş ya.onları taksana bi kere hem biz görmüş oluruz hemde senin elin alışmış olur. : D

sağol deryacım teşekkür ederim
Rabbim en hayırlı zamanda en cicisinden bir bebiş nasip etsin sana :emir_bebek:
Kirpikler 2 hafta sonra, şimdi kullanmak istemiyorum ama fotolar eklenecek muhakkak merak etme.
Benim meramım başka da konuşmak istemiyorum.
Neyse ben sustum ve yattım.
Hadi iyi geceler.
Tekrar teşekkürler a.s.

sağol deryacım teşekkür ederim
Rabbim en hayırlı zamanda en cicisinden bir bebiş nasip etsin sana :emir_bebek:
Kirpikler 2 hafta sonra, şimdi kullanmak istemiyorum ama fotolar eklenecek muhakkak merak etme.
Benim meramım başka da konuşmak istemiyorum.
Neyse ben sustum ve yattım.
Hadi iyi geceler.
Tekrar teşekkürler a.s.

amin canım.iyi geceler....

ben kknın taze üyelerindenim ve çok şey girdi hayatıma kendime hiç bakmadığımı fark ettim şimdi hergün sitedeyim hacercim senide merakla takip ediyorum kendine olan saygın imrendirdi beni diet hikayenide dikkatlice okudum videolarını izledim emeğine sağlık çok ii kalplisin ama şevkin kırılmasın inan burda yazmayan ama çok şey kattığın insan sayısı küçümsenemeyecek kadar çok dikkatimi çekti kalem hiç kullanmıyosun kalemin yokmu şekercim :roflol: şöle hafif bi far üzerine kalemle harikalar yaratsan diorum

Son düzenleme:
hacerim ya canim benim neler okuyorum böyle yaaaa
neden böyle düsünüyorsunki kim seni kirdi kim seni üzdü söyle bakem de hemen döveyim...

ben videolarini kac kere izledim hepsini cok ama cok begendim zaten seni cok begeniyorum cok sekersin, ama sor ki neden hulicim neden sormadin yeni video eklicenmi diye.... inan bilmiyorum neden sormadigimi ama sürekli takip ediyorum topigini acaba yeni video ekledimi diye.... ben sahsen kendi adima özür diliyorum sormadigim icin belkide seni kirdim ilgisiz göründüm, ama inan senin videolarin bana cok yardimci oldu, bunu sende gördün, o yüzden bizi o sirinliginden makyaj yapimindan marum etme lütfen, senin eyeliner cekmene baka baka bende ögreniyorum
kimse yorum yapmiyor diyorsun, tabiki sende haklisin, video ekliyor yorum bekliyorsun, millet okuyup gectigi zamanda insanin icine "acaba begenilmedimi" düsüncesi geliyor, ama begenmeyen begenmesin sen bos ver onlari, bir cogumuzda begenip seni seviyoruz ya hele ben bitanemsin sen benim yaaa

benim gözlerim çekik ben nasıl makyaj yapabilirim acaba,tonları karıştırarak yapamıyorum,yakıştıramıyorum beceremiyorum:) sadece eyeliner ve maskara kullanıyorum o yüzden ama sıkıldım -tatlicadiarzu-

Hacercim sen de haklısın ama...

Ben vaktim olduğunda izlemeye çalışıyorum videolarını...

ilk önce topikin ilk sayfasına bakıyorum yeni video var mı diye...yoksa, çıkıyorum konudan napim ki ama...:a015: çok ta keyifle izliyorum hatta ablamla beraber izliyoruz :))

genelde senin tarzın da belli ya, o yüzden belki farketmemişlerdir eski fotoları koyduğunu...
böyle alıngan olmamalısın bence, bu da benim fikrim kuzum, sonuçta bu bir forum ve ne verirsen onu alıyorsun bir yerde...

çok garip bir olan geçen gün Jinekoloji bölümünde başıma geldi...neyse...

sen devam etmelisin paylaşımlarına...çünkü merakla bekleyen çok kişi var hihoyyyt Şeniz

X