Hcr35'in makyaj videoları ...

Makyaj videomla ilgili ne düşünüyorsunuz ?

• Ankete Katılan
    372
hacercim çok güzel görünüyo çok merak ettim yapılışını bi an önce cuma gelsin hemen koysan videoyu nolcak sanki niye bize eziyet ediyosun:))
senin sayende doğru düzgün makyaj yapmaya başladım valla sen ne yaparsan hemen deniyorum önceden hiç yapamazdım tşk bizimle paylaştığın için canım benimmm:1hug:

bende hacerciğimin sayesinde makyaj yapmaya başlayanlardanım dün annem ne güzel olmuş sana bişi oldu dio kaydirigubbakcemile2 merakla beklemedeyiz canımcım tşkler

geldim kızlar geldimmmmm
okuldaydım mezuniyet telaşındayım affedin :eek:
video değil fotoğraflarla anlatım olacak bu sefer , ama başka video da var kiiii delikafadulden
birazdan resimleri eklerim
sanırım yarın ya da bu akşam da videoyu eklerim
geliyürümmmm

Önce makyajsız yüzümün resmi :
dsc03198i.jpg

Yüzüme fondöten ve pudra sürdüm :
dsc03200l.jpg

Pudra ve fondöten sonrası yüzüm :
dsc03202r.jpg

Artık makyaja başlıyoruz. Önce fotoğraftaki açık renk farı tüm göz yuvarlağıma sürdüm :
dsc03204m.jpg

Böyle oldu :
dsc03205.jpg

Ardından fotoğrafta görünen yeşil farı, göz yarısından itibaren kuyruk kısmına kadar sürdüm :
dsc03206f.jpg

Böyle oldu :
dsc03207b.jpg

Siyah farımdan kuyruk kısmına sürdüm :
dsc03208q.jpg

Sonra far fırçası ile dağıtıp, şekillendirdim :
dsc03210b.jpg

Son hali böyle oldu :
dsc03209p.jpg

Açılı fırçam ile siyah fardan aldım ve göz altına sürdüm :
dsc03211m.jpg

dsc03212m.jpg

Ardından yeşil farımdan açılı fırçama aldım ve siyah farın üzerinden geçtim :
dsc03213v.jpg

dsc03214.jpg

Beyaz ışıltılı farımdan aldım ve aplikatör ile göz pınarıma, fırça ile kaş altıma sürdüm:
dsc03215.jpg

dsc03216e.jpg

dsc03218r.jpg

Göz içime kalem çektim :
dsc03219l.jpg

Takma kirpikleri taktım. Hayatımda ilk kez takma kirpik kullandım ve takması çok kolay geldi. Önce yapıştırıcısından sürdüm, ardından kirpik diplerimin biraz üstüne yapıştırdım. Benim yaptığım hata, yapıştırmaya göz pınarı tarafından başlamaktı. Siz siz olun yapıştırmaya kuyruk kısmından başlayın, yoksa benimki gibi eksik kalır :roflol: :
dsc03222w.jpg

Eyeliner sürdüm, bunu çekemedim kusura bakmayın iki elimi de kullanıyordum. Ardından maskara sürdüm :
dsc03223n.jpg

Makyajın son hali böyle oldu :
dsc03224q.jpg

Allığımızı sürdükkk :
dsc03226o.jpg

dsc03227.jpg

Rujumuzu da sürdük ama erkek arkadaşımız onun fotoğrafını eklememize izin vermedi kaydirigubbakcemile3 İşte makyajımızın son ve tamamlanmış haliii zemuszemus

dsc03235y.jpg

dsc03232t.jpg

dsc03233c.jpg

Sabırla beklediğiniz için çok teşekkürler opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan

teşekkürler fıstığımm
çıkarırken önce yüzümü yüz yıkama jelim ile temizledim
onlar kendiliğinden çıktılar
kirpiklerimde 2 damla kadar beyaz yapıştırıcısı kaldı
onu da bebak.la sildim hemen çıktı
hiç problem yaşamadım

ay sen nasıl bişeysin,ne güzel şeysin mükemmel olmuşş hcr....beklediğimize değdii.ilk siyah farı sürmüşsün ya kuyruk kısmına.dedim gitti güzelim makyaj.sonra bi baktım ablam dağıtmış yedirmiş toparlamış işi.ellerin dert görmesin.gerçekten çok güzel olmuş.

X