Hcr35'in makyaj videoları ...

Makyaj videomla ilgili ne düşünüyorsunuz ?

• Ankete Katılan
    372
canim renkler super olmus ellerine saglik... turkuazla koyu bakir renkleri de cok guzel gider, hatta turkuazin altina biraz da deniz yesili sur =) ben cok seviyorum oyle zit kombinasyonlari...
ben de bugun smoky yaptim, yukluyorum bakalim... =) hayatimda ilk defa smoky yaptim =)

aa haklısın canım bakır da güzel gider
denemem lazım, teşekkürler söylediğin için

videoyu bekliyorum meraklandım ben de şimdi
ürünlerini de hiç kıskanmıyorum ayrıca ne o öyle mac falan (yalandan kim ölmüş üye smili) :1closedeyes:

Açık söylemek gerekirse yaptığın makyajlardan en sondakini beğendim sadece...
diğerleri pek hoşuma gitmedi.Ama renkler tek başına güzeller.

canim kiskanmana gerek yok =) senin malzemelerin de basli basina cok guzel, zaten olay onlari senin kadar guzel kullanmakta, iki liralik farla neler yaptigini da gorduk =D

ben de koydum kendi basligima canim, izleyebilirsin =)

sen ne tatlı ne içten bişeysin yaa maşallah,hihoyyytallah nazardan esirgesin,videolarda süper ayrıca,,,çok öptümmyerimseniben

valla canım en son yaptığın makyaj özellikle çok hoşuma gitti ama senden kahve tonlarında kiremit rengi vs makyaj vidonu bekliyorum cnm ellerine sağlık.

Teşekkürler kızlarr a.s.

Düş'cüm anladığım kadarıyla sen de siyah far kullanmamı istemeyenlerdensin.
Bir dahaki makyajımı öyle yapacağım. Bakalım nasıl olacak.

Çaklıtım hemen izliyorumm delikafadulden

makyaj videon cok guzeldi oncelikle seni tebrik ederim cesaretinden dolyi:1hug:
cok guzel anlatmistin ve begendim hepsini:nazar:
makyaj 'i yapanda cok guzel ve civil civil olunca :nazar:
nazar degmesin sana guzelim
tskler paylasim icin emegine saglika.s.Şeniz

makyaj videolarını beğeniyle izliyorum fakat bu videoyu izleyemedim herhalde sitede hata var açılıyor fakat yarıda kalıyor izlenmiyor canım senağlamatekrar makyaj videosu eklersen bu siteye ekleme olurmu:çok üzgünüm:

tsk sositosositotsksositososito tsk sositosositotsksositososito tsk sositosositosewındırık oldum dusunmesı bıle gusellll:bbo:

canım nihayet izleyebildim en son videonu...:eek:

evdeki pcde açıldıkaydirigubbakcemile2

zaten resmini gördüğümde makyajın çok beğenmiştim video da bir o kadar güzel olmuş canım..yerimseniben

çok tatlısın canım benim :nazar: :nazar: :nazar:

Şeniz Şeniz

48357285.jpg

qqqqv.jpg

dsc02593.jpg

dsc02425h.jpg

dsc02426d.jpg

kız maşallahın var elimi nereye atsam sençıkıyon o ne güzel gözler videoyu açamadım ama üzüldüm
yaptığın makyajlarda mükemmel
laf yok yanni

X