Hcr35'in makyaj videoları ...

Makyaj videomla ilgili ne düşünüyorsunuz ?

• Ankete Katılan
    372
Ayy hülyacımm çok söylüyorum değil mi
Bu şekildeeeeeee :roflol:

Bir dahaki makkaşımı senin yolladığın maskara ile yapacağımm :teytey:
Beğenmene çok sevindim kuzummm oleyyy
Muckk a.s.

evetttttttt ama cok tatli söyüyorsun :teytey:
yap anam yap bakalim sende nasil duracakdelikafadulden

ay meraktan geberiyordum link acilmayinca sonra huli nin link acildi izledim cok sukur
bu makyaja resmen asik oldum zaten mavi yesil delisiyim esmer oluncada cok yakisti ayni renk fardan mutlaka bulmaliyim bayildim bayildim
ha unutmadan bende artik rimelin altina pudra surcem hep ayirmakla ugrasiyordum
harikasin sen sagol sırnaşık şey

onceki pembe ton makyajida yeni gordum oda cok guzel ama bu baska kaydirigubbakcemile
cok cikin makyaj yapan biri olsanda izlerdim cunku insana morel veren cok seker biseysin sen:ecrin_bebek:

haceeeerrrrr sen harikasin anam sana mavi cok yakisiyo ama bence siyahi okadar surmeyecektin agir kacti sanirsam onceki sayfalarda ornek resiler vardi onlardanda yapsan

teşekkürler kızlar yorumlarınız için a.s.

videoyla ilgili sorun neden oluyor bilemiyorum, sanırım yüklediğim sitede hata var
bir dahaki sefere siyah kullanmadan da denerim siz isteyin yeter ki
bu makyajla lacivert rimel nasıl olurdu CADIARZU
güzel soru, denemek lazım

pudra yöntemi çok hoşuma gidiyor benim, zaten 2 tel kirpiğim var, bari onlar yapışmasın
beğenmenize çok sevindim
tekrar teşekkürler

ha unutmadan hülyacım bugün denedim rimeli, çok beğendim, çok teşekkürler tekrar a.s.

hacercım valla renlklr harıka sanada yakıstı guzelde yaptın elıne saglık ama o sıyahı cok surme ne olur yaa pamuklu cubukla sılııyosun ama kır gıbı kalıo sankı goruntu yıne ..
bırde cnm bu resımde yanı vıdeodan sonra cektıklerın resımler vıdeodakı gıbı sıyah durmuyo resımde sankı temızlemısınde resım cekılmıssın gıbı olemı seekrım :)

yok canım o flaştan kaynaklanıyor
yoksa videodan hemen sonra çekiyorum fotoğrafları elleme yapmadan
2 oldu söylediğiniz, demekki bundan sonra siyah kullanmıyorum :roflol:

yaa neden izletmiyor videoyu bu siteee :kızgın:

ben izledim farklı renk tonlarında makyajlar yapmışsın çok yakışmış birde şu likidi sürebilsemm:KK43:
rimelin markası nedir eğer yutdışındansa getirtcem çok beğendim canım.

valla süper olmus canım ellerıne saglık
benım gıbı makyaj yapma özurlu bır ınsan ıcın cok ıyı oldu bu vıdeo.
canım ustelık sıyah golgede cok yakıstı superrrrr ellerıne saglık.

X