Hcr35'in makyaj videoları ...

Makyaj videomla ilgili ne düşünüyorsunuz ?

• Ankete Katılan
    372
eline saglik arkadasim.farlarina bayildim, hem siyaha hem de palete. ben de becerebilcek miyim acaba bi gun:KK43:
bi de bisey dikkatimi cekti, kalem-surme cekmedin gozune, neden?

Kızlar siyah far olmuş mu sizce gerçekten
Bana çok koyu, başarısız bir makyaj gibi geldi
Lütfen sadece bakıp geçmeyin, fikirlerinizi de paylaşın

Güzel olmuş diyen herkese çok teşekkürler a.s.

videodaki makyajda siyah far pek güzel durmamış bence, koyu geldi bana. ışıktan da olabilir, bilmiyorum. :sm_confused:
ama fotodaki makyajın çok güzel görünüyor, çok beğendim. :nazar:
farını da beğendim. güle güle kullan.

Yeni videom ile karşınızdayımm şakkıdı

Bu sefer aybikemin isteği üzerine smokey eye makeup yani buğulu göz makyajı denemesi yaptım.
Sanıyorum pek beceremedim, gözlerim kapkara oldu naniknanik
Olsun, göz makyajı nasıl yapılmaz videosu oldu bu da delikafadulden

Göz Makyajı Nasıl Yapılır - 5şutarafagitti

İşte fotoğraflarr :

dsc02440n.jpg

dsc02441i.jpg

dsc02459u.jpg

dsc02449n.jpg

ayyy çok güzellll.. ellerine sağlık canım...emeğine sağlık...
ben makyaj yapamam hiç.. çok iyi oldu bu video...düğünlerde lazım oluyo bazen...

eline saglik arkadasim.farlarina bayildim, hem siyaha hem de palete. ben de becerebilcek miyim acaba bi gun:KK43:
bi de bisey dikkatimi cekti, kalem-surme cekmedin gozune, neden?

teşekkürler canım
daha güzelleri senin olsun inşallah
becerirsin sen de neden yapamayasın
ben sürme-kalem pek sevmiyorum o yüzden sürmedim
sürsem daha mı güzel olurdu acaba CADIARZU

teşekkürler diğer bacularıma da
beğenmenize çok sevindim :sm_cool:

canımcım eline sağlık cok guzel olmuşş ışıktan evet biraz yesiller acık siyah onun yanında koyu duruyo ama resimlered harika gorünüyo tatlımm ellerine sağlık bebekim:1hug: yeni videolarını heycanla bekliyoruz hacerim eğer renklerin varsa pembeli mürdümlü bişey yaparmısın CADIARZU

ellerine sağlık arkadaşım. Videolarını zevkle izliyorum ve devamını bekliyorum. Flormar kaliteli bence. Siyah far uygulamak bence zor bir iş. Yanaklara akmaması için göz altlarıma transparan pudra sürüyorum makyaj bitincede fırça ile temizliyorum..Gerçi sende böyle bir akma problemi olmamış.

canım ben pudra kullanmadığım için böyle bir yöntemden haberim yoktu
makyaj temizleme mendili ile sildim, videoda gördünüz zaten
flormar artık benim favorilerim arasında :asigim:

benimde çoğu ürünüm flormar gayette memnunum canım.Bu paletin başka renkleride varmıydı ?almak isterim hemde fiyatıda uygunmuş.

Canım mavi, yeşil, kahverengi, pembe ve siyah far paletleri vardı
Ama benim aldığım yerde sadece yeşil, mavi ve pembesi vardı. Yeşili daha çok sevdiğim için bunu aldım.
İyi ki almışım :asigim:

canım ben pudra kullanmadığım için böyle bir yöntemden haberim yoktu
makyaj temizleme mendili ile sildim, videoda gördünüz zaten
flormar artık benim favorilerim arasında :asigim:

benim pudram allığım ojelerim hep flormar ben çok seviyorum kozmetiğe uçuk fiyatlar veremem zaten ev kızıyım :dilcikar:

Canım çok güzel yapıyorsun makyajı ama nacizane çok anlamam ama fikrimi söylemek istiyorum :1hug:
çok burun tarafına kadar siyah gelince ben hoşlanmıyorum
bak resimle gösterim neresi oldugunu göz bitiminde hoş olmuş orası güzel ama buruna yakınlasınca hoş görünmüyor tatlım
çok getirmişsin sanki o tarafa bilmiyorum ben mi yanılıyorum acaba usulu mu bu ama yarısına kadar getirsen oraya yaklastırmasan siyahı daha hoş olur sanki CADIARZU

Canım çok güzel yapıyorsun makyajı ama nacizane çok anlamam ama fikrimi söylemek istiyorum :1hug:
çok burun tarafına kadar siyah gelince ben hoşlanmıyorum
bak resimle gösterim neresi oldugunu göz bitiminde hoş olmuş orası güzel ama buruna yakınlasınca hoş görünmüyor tatlım
çok getirmişsin sanki o tarafa bilmiyorum ben mi yanılıyorum acaba usulu mu bu ama yarısına kadar getirsen oraya yaklastırmasan siyahı daha hoş olur sanki CADIARZU

ay ödüm koptu, ikizim mi var dedim kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3
evet canım ben de oraya sürdüğüme pişman oldum
sonra da düzeltmek için kat kat yeşil sürdüm ama başaramadım
haklısın ben de senin gibi düşünüyorum kaydirigubbakcemile5

teşekkürler canım
daha güzelleri senin olsun inşallah
becerirsin sen de neden yapamayasın
ben sürme-kalem pek sevmiyorum o yüzden sürmedim
sürsem daha mı güzel olurdu acaba CADIARZU

teşekkürler diğer bacularıma da
beğenmenize çok sevindim :sm_cool:

allerji fln yapmıosa sürsen güzel olurdu bence, gözlerin de iri, yakışır. bi de smokey eyes tarzı olduğu için sordum, daha evvel gördüklerimin hepsinde vardı kalem-sürme-liner. acaba dedim smokey eyes' ın başka bi modeli mi bu.
çalışmalarım devam edio canım, gecenin 2 sinde bi gözüm pembe bi gözüm yeşil palyaço gibi dolaşıyorum öölelaelaelaelaelae ama bi sorunun var, benim göz kapaklarım farı resmen emiyo:1shok: koyu renk de sürsem hiç belli olmuo, baz sürmeden yapıorum ondan mı acaba?stick ve krem concealer ım var, baz olarak kullansan olur mu ki acep?:uhm:

allerji fln yapmıosa sürsen güzel olurdu bence, gözlerin de iri, yakışır. bi de smokey eyes tarzı olduğu için sordum, daha evvel gördüklerimin hepsinde vardı kalem-sürme-liner. acaba dedim smokey eyes' ın başka bi modeli mi bu.
çalışmalarım devam edio canım, gecenin 2 sinde bi gözüm pembe bi gözüm yeşil palyaço gibi dolaşıyorum öölelaelaelaelaelae ama bi sorunun var, benim göz kapaklarım farı resmen emiyo:1shok: koyu renk de sürsem hiç belli olmuo, baz sürmeden yapıorum ondan mı acaba?stick ve krem concealer ım var, baz olarak kullansan olur mu ki acep?:uhm:

canım ben stick kapatıcı kullandım
ama o da inanılmaz kırışıklık yaptı hemen bıraktım
herkesin yapısı farklı sende nasıl etkiler yapar bilemiyorum
ama kullanırsan daha iyi sabitlenir renkler diye düşünüyorum
kalem konusunda haklısınız
ama videonun sonu karambole geldi biraz
benim makinem 1o dakika sonunda videoyu kesiyor
o yüzden baktım ki bitmek üzere video
yarıda kalmasın diye kalem falan sürmedim
bir dahaki denememde süreceğim ama :1rolleyes:

ay ödüm koptu, ikizim mi var dedim kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3
evet canım ben de oraya sürdüğüme pişman oldum
sonra da düzeltmek için kat kat yeşil sürdüm ama başaramadım
haklısın ben de senin gibi düşünüyorum kaydirigubbakcemile5

Ay Allah seni napmasın koptum hee :roflol:
yani onun dışında çok güzel ben diğer kendi yaptıgınız makyaj bölümn de de diyorum öyle olunca kimisi alınıyor ama sevindim sen yalnıs anlamadın sadece burun göz başlanngıcına çok yaklasınca hoşuma gitmiyo onun dısında kabiliyetiniz süper kaydirigubbakcemile5

X