Hcg ? Yardım istiyorum ?

TubiLii

Üye
Kayıtlı Üye
29 Ağustos 2012
47
0
34
Kızlar merhaba.Ben Cuma günü günüm geçmemesine rağmen idrar testi yaptım gebelik çıktı.Kan vermeye gittim aynı gün hcg 184 çıktı.Dr pazartesi tekrar gel kan alıcaz dedi 738 çıktı pazartesi.Hcg değerlerine baktım yanlış anlamadıysam 5 6 hafta oluyo bu değere göre.Dr daha kesesi oluşmamış bakamayız dedi.Ama kese 5 6 haftada oluşur diye biliyorum,acaba yanlışmı biliyorum.Çok korkuyorum konuyla ilgili bilgisi olan olursa paylaşabilirmisiniz?

canım hemen hemen aynı durumdayız.. ben de ilk yaptığımda 330 ikincisinde 850 çıktı ama doktor keseyi görmek için 10 gün bekleyeceğiz dedi.. benimle aynı zamanlarda doğum yapacak arkadaşlar keseyi çoktan görmüş bile ben de endişeliyim aynı şekilde.. cuma günü belli olacak inşallah çok heycanlıyım

buradan haberleşeim seninle canım ya.Ben haftaya cuma gidiyorum diyorum iyice oluşsun.Kötü şeyler duymak istemiyorum

Canım kan değerin 1500 ü bulmadan kese görünmez. 1500lere geldiğinde de ancak vajinal ultrasonla görünür. İlla karnımdan görünsün istiyorsan değerinin 5000leri falan bulmasını beklemelisin.

Şu an görünmemesi çok normal. Hcg değerleri kişiye göre çok değişiyor ona takılmayın. Önemli olan düzenli artması.

kızlar adet 1 hafta gecınce karından göruluyo
2 hafta gecıncede kalp atışları
bız 5+4 te kese 6+4 te de kalp atışarı görmuştuk

Bene pazartesi günü gittim yani tam 1 hafta önce.Doktorum ultrasonda göremedi kan testi istedi.Değer 460 çıktı.Çarşamba tekrar kan testi istedi değerin en az 650'yi geçmesi lazım dedi.İlk kötü tecrübeden sonra çok korkarak geçirdim o iki günü.Şükür değerim 1016 çıktı.Doktorum haftaya çarşamba gel keseyi görmemiz lazım dedi.Bende bu çarşamba gideceğim yani.Umarım hepimiz iyi haberler alırız kızlar..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…