Hcg seviyesi ne anlama geliyor

bacchus

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
29 Temmuz 2024
4
-1
Merhabalar bende pcos var ve 50 gündür adet görememe üzerine hormon testi yaptırdım ve total hcg 2.5 IU/L çıktı. son ilişkimin üzerinden 7 ay geçti ve sonuncusu 3 gün önce olmak üzere 6 kere regl oldum testi yaptırdım böyle bir sonuç aldım. hamile olmam mümkün mü? İnternette 25 üzeri hamiledir diyor ama bilemiyorum. Maalesef anksiyeteli biriyim 2 kere evde hamilelik testi de yaptım negatif çıktı ama internette duyduklarım okuduklarım yüzünden kaç gündür uyuyamıyorum.

Merhabalar bende pcos var ve 50 gündür adet görememe üzerine hormon testi yaptırdım ve total hcg 2.5 IU/L çıktı. son ilişkimin üzerinden 7 ay geçti ve sonuncusu 3 gün önce olmak üzere 6 kere regl oldum testi yaptırdım böyle bir sonuç aldım. hamile olmam mümkün mü? İnternette 25 üzeri hamiledir diyor ama bilemiyorum. Maalesef anksiyeteli biriyim 2 kere evde hamilelik testi de yaptım negatif çıktı ama internette duyduklarım okuduklarım yüzünden kaç gündür uyuyamıyorum.
Sence suan 7 aylik hamile olabilir misin?

Yok artık daha neler ya. Herkeste bir şey öğrenmiş yok psikolojik olarak iyi değilim yok anksiyeti bozukluğu var.
Bunun mantığı düz regl olmuşsun 7 ay geçmiş sence?

Yok artık daha neler ya. Herkeste bir şey öğrenmiş yok psikolojik olarak iyi değilim yok anksiyeti bozukluğu var.
Bunun mantığı düz regl olmuşsun 7 ay geçmiş sence?
arkadaşlar saldırın diye açmadım entryi bir şey sordum sadece. hamileyken regl tipi kanama gören insanları hiç görmediniz mi siz

Tabiki olabilir ben doguma gidecektim hamileydim test yapıyordum negatif çıkıyordu
Şu göbeği de gaz sanıyordun herhalde
D8565B20-FD34-4A94-A864-2AA4C1CE3481.jpeg

2.5 zaten negatif demek

X