hcg değerinden anlayanlar..bakabilir mi.??

maviruya

Guru
Kayıtlı Üye
26 Mayıs 2008
686
77
adet günüm iki gün geçince kendim idrar testi yaptım..çoook silik bi 2. çizgi çıktı..yine de şüphelendim,ertesi gün kan testi yaptırdım,25 çıktı..internette bakıyorum kimine göre çok düşük,kimine göre normal bir değer..cumartesi tekrar bakılıcak..ama 2 senedir hayal kırıklığı yaşamaktan bıktım artık..biri çıkıp da bana hamile değilsin boşuna heveslenme dese hemen unutucam..ama böyle ihtimal olupta ne olduğunu bilememek çok kötü:çok üzgünüm:

canım 2. çizgi sılık cıkınca gebelık genelde oluyorr
5 in uzerıde gebelık dıyorlar ama
25 diyorsun 25 dusuk bı deger
benım adetım 1 gun gecıkmısken sanırım benımkı 287 dı.
bence 2 gun sonra bıdaha tahlıl yaptır.
eger yukselme varsa hamıssındırr

benimde tahlilim çok silik çıkmıştı ve oldu bebişim şuan 10 aylık rabbimgönlüne göre versin inşallah
sakın stres yapma emi gönlünü ferah tut rabbim herşeyi en iyisini bilir

canım 25 değer hamilelik bulgusunu onaylıyor.her gün ortalama bu değer 2 katına çıkar yani yarın 50 diğer gün 100 ondan sonraki gün 200 gibi eğer gününe göre hesapladığında bu değerler in altında kalırsa bir anormalik olduğunu düşündürüyor ben 2.hamileliğmde değerlerin istenilen seviyede yükselmediğini gördüğümde endişenemiştim ve endişme boşa cıkmadı bebek tutunamadı gitti.ama şu anda adetin sadece 2 gün geçikmiş lütfen biraz bekle çünki daha sonra üzülüyorsün.

canım normalde evet 5 üzeri değerler hamileliği onaylıyor ama bir takım durumlar olabiliyor,boş,kimyasal gebelik vs gibi.. normalde bu değerin biraz daha yüksek olması gerkirdi.. bak ben adet olacağım günde yaptırmıştım 822.00 çıkmıştı şuan 3 aylık hamileyim, ama bu değeri düşük olup sağlıklı hamilelik geçirenlerde var .. ama en doğrusu senin iki günde bir bu testi tekrar yaptırman ve doktorunla görüşmen canım

canım bencede değerin hamilelik var diyor ama biraz düşük sen iki gün sonra bi kan testi daha yaptır bakalım kaç çıkıcak yada dotora git en kısa zamanda inşallah bu defa hamilesindir ve bebeğini kucağına alırsın

yarın tekrar kan testi yapılacak..ama değer çok düşük..sanırım anormal bir gebelik..:a015: belki geç döllenme falandır..öyle olsa değerin düşük çıkması normal olur değil mi:uhm:

ben adetıme 3 gun kala test yaptırmıstım 725 cıkmıstı hcg degerım
umarım bır sorun yoktur senın degerın bana da bıraz dusuk geldı o yuzden

canım bazen geç yumurtlamaya bağlı olarak geç döllenme oluyor
atıyorum bazen 28 günde bir adet oluyorsan bazen 30 günde birde olabiliyor.
bu demekki 2 gün geç yumurtlama oluyor ondan adet süresi uzuyor.
tabi bu demek değilki illaki sende geç yumurtlama oldu.
önemli olan 2 gün sonraki değerin 2 ye katlaması. eğer katlıyorsa sorun yoktur.
inşallah 2 senelik çaban sonunda mucizen seninledir ve sağlıklıdır

kızlar tarnsferimin 10. günü test sonucu 2.29 hamile miyim değil miyim?? keşke yaptırmasaydım bi kaç gün daha bekleseydim daha cok karıstı kafam.

canım 5den düşükse hamilelik yok deniyor ama belki birkaç gün daha geçmesi gerekiyordur bekle biraz daha bir daha yaptır testi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…