HCG DEĞERİM DÜŞTÜ BELİRTİLER DEVAM EDİYOR

elifim52

Üye
Kayıtlı Üye
21 Kasım 2014
9
0
37
Herkese merhabalar

Kafam okadar karışıkki sizlerden bişeyler duymaya çok ihtiyacım var.

enson 25 ekim de adet oldum

8 kasımda doktorum çatlatma iğnesi verdi dediklerini yaptık 1 hafta boyunca

normal adetime 1 gün kala hcg testi yaptırdım 2,26 çıktı doktor bekleyelim dedi

bu süre zarfında ve halen kasık ağrılarım hafif akıntım sancılarım baş dönmesi bulantım devam etmekte

şuan adetimden 3 gün geçti merak ettik ve test yaptırdım ama 1.20 çıktı :KK43:

moralim çok bozuldu doktorumu aradım tutmamış demekki dedi ama kafam çok karışık neden neden diye soruyorum bunları yaşayanlar ve sonrasında olanlar için yardımcı olabilecek arkadaşlar varmı? şimdiden çok teşekkürler:KK43:

Canim hayirlisi olsun. Cok bilgim yok bu konuda ama psikolojikmen hamilelik belirtileri oluyor vicutta. Ben cok kafama taktigim icin resmen her ay hamilelik belirtileri yasiyorum sonunda salya sumuk agliyan ben. Cok zor ama en iyisi hic dusunmemek. Emin ol nezamanki dusunmekten vazgecicez ozaman olcak (Rabbimde nasip ederse tabi).

çok sağol canım ama bilmiyorum ilk defa bu duyguları yaşadım kafam çok karışık netleştirmediğim okadar sorular varki kafamda...adet olmadım ve halen umudum var ve bekliyorum inşallah gelişme olur..

Arkadaşlar doktorum şehir dışındayım diyor ve yardımcı olmadı.adetim geceli 4.gün oldu catlatma iğnesi olalı 14. Günüm sizce 3 . Tahlilimde degerlerim degisirmi

X