Hcg değeri ikiye katlamayan gebelik yaşayanlar

tebrik ederimm testlere erken başlamaktan kaynaklanıyor sanırım benimde 2 kat artmadı ama şükür ikizlerle devam ediyoruz. 9. gün başlamıştım teslere

İnsan bazen kendi doktoru olabiliyor neyse ki bırakmamışsınız, okuduğum kadarı ile süpriz yumurtada çıkmış :) Allah sağlıklı şekilde evlatlarınızı kucağınıza almayı nasip etsin..

Amin, teşekkür ederim
Aslında doktorumun fazla ihtiyatlı olmasından ikinci bebek sürpriz oldu. Hcg değerim ikiz için fazla düşük diye beni embriyolardan birinin gittiğine ikna etti, halbuki ikiz gebeliklerde ikinci kese çok daha geç görünebiliyormuş.

Kızlar geçenlerde yazmıştım 9. Gün degerim 70.51 di 11. Gün degerim 110.66 dı 13. Gün degerim bugün yaptırdım 181.5 doktorumla görüştüm pazartesi yine test istedi az artmış dedi acaba kimyasal gebelik felan degildir dimi lütfen yardım çok korkuyorum

Benim ilk defa 15. gün katlanmıştı. Sakin dur bakalım, en azından artıyor.

İnş canım ama baya tedirginim ve çok üzgünüm
Tedirginlik oluyor maalesef ama kendini üzeceğin bir durum yok daha. Ben şöyle düşünmüştüm, değerim düşüşe geçtiğinde ve doktor kesin düşük veya dış gebelik dediğinde zaten üzülücem. Şimdi daha kesinleşmeden kahrolmanın kimseye faydası yok, hatta aksine bebek(ler) için zararı var. Şu an o bebek belki de sana tutunmaya çabalıyor ve sen üzülüp stres yaptığın için düşecek? Bunu bilemeyiz. O yüzden bebeğin için metanetli ol. Düşerse üzülecek bol bol zamanın olacak, hatta hep beraber üzülür ortalığı da yıkarız. AMA ŞİMDİ DEĞİL.

Brnim için dua edin kızlar kan verdim şimdi bekliyorum sonuç 9. Gün degerim 70.51 11. Gün degerim 110.66. 13. Gün degerim 181.55 inş yükselir ne olur dua edin bana

Kızlar
9. Gün 70.51
11. Gün 110.66
13. Gün 181.55
16. Gün 675.65 çıktı çok şükür nasıl artış sizce artık bir sorun olmaz inşallah destekleriniz için tşk ederim kızlar inşallah pazartesi keseyi görmeye gidecem bakalım dua edin bana

Ya benmde gebelik kesem kucuk dedi Dr böyle bisey başına geln var mı bende şuan 7+2deym kesem 13mm bebeğin kalp atışlarını da duyduk ama kese buyumezse düşecekler

Gözün aydın çok sevindim, inşallah hayırlısıyla devam eder

Ya benmde gebelik kesem kucuk dedi Dr böyle bisey başına geln var mı bende şuan 7+2deym kesem 13mm bebeğin kalp atışlarını da duyduk ama kese buyumezse düşecekler
İnşallah büyür canım, bazen doktorlar temkinli olayım derken korkutucu konuşabiliyor. Umarım öyledir.

Çok tşk edeeim canım 17. Gün bthgc degerim 947.80 çıktı inan bende şuan dualar ediyorum pazartesi kese görücem inş bir sorun olmadan rabbim kucagıma almayı nasip etsin hepimiz için ❤❤
Merhaba canm bnm de 14.gün 271 di beta hcg değerim bugün 17.gün 933 cıktı. Doktorumla 14.gün konuştuğumuzda 2 hafta sonra kese icin goruselim demisti.Sen pazartesi mi gideceksin kese için. Hayırlı olsun

Merhaba canm bnm de 14.gün 271 di beta hcg değerim bugün 17.gün 933 cıktı. Doktorumla 14.gün konuştuğumuzda 2 hafta sonra kese icin goruselim demisti.Sen pazartesi mi gideceksin kese için. Hayırlı olsun
Göznaydın canım evet doktorum pazartesi görelim dedi bakalım hayırlısı olsun inşallah hakkımızda

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…