Hcg değeri ikiye katlamayan gebelik yaşayanlar

Benim gibi olanlara umut olucam inşallah
15. gün 511.4
17. gün 1142
Çok güzel maşallahhh
biraz tedavi sürecini anlatır mısın canım,yaş, kaçıncı deneme, sorun var mı gibi gibi... olumlu sonuç gördüğümüz arkadaşlarda özellikle merak ediyoruz süreci

Çok güzel maşallahhh
biraz tedavi sürecini anlatır mısın canım,yaş, kaçıncı deneme, sorun var mı gibi gibi... olumlu sonuç gördüğümüz arkadaşlarda özellikle merak ediyoruz süreci
Yaş 35. Sebepsiz infertilite dendi, bi sorun yok ikimizde de. Önce ilaçla yumurta geliştirdik birkaç ay. Olmadı. Aşılama denemeye karar verdik. İlk aşılamamda rahim ağzı darlığı tespit etti doktor. Belki de bu yüzden olmuyor diye umutlandık, ama aşılama da tutmadı. İkinci aşılama öncesi darlık sürüyorsa histeroskopi yapılacaktı ama ilk aşılama operasyonunda genişleme sağlanmış, gerek görmedi doktorum. İkinci aşılama da negatif sonuçlandı. Ve tüp bebek denemeye karar verdik. İlk denememiz. İğnelerle yumurta geliştirdik. 10 tane yumurtam toplandı. Bunların 8'i olgunlaşmış, 7'si döllendi. 5. güne 3 tanesi kaldı, 2 tane 5aa kalite embriyo 5. günde transfer edildi. Bir hafta işten rapor aldım evde geçirdim transfer sonrası. Progestan fitil (günde 3 kere) , estrofem (günde 3 kere) , coraspin ve prednol kullandığım ilaçlar. Bir de folik asit alıyorum. Prednol kullanmayı 11. gün testten sonra doktorum bıraktırdı.
Özetle böyle

çok Tebrik ederim keşke erken test yaptırmamış olsaydınız çok stres yaşadınız bu yüzden mesajlarınızı takip ettim kese ve kalpte sıra
Ah ah kafama tüküreyim kendi kendime ettim valla doktorum da sağolsun hiç rahatlatmadı inşallah kese ve kalp de gelsin tümden rahatlıycam

t

Benim gibi olanlara umut olucam inşallah
15. gün 511.4
17. gün 1142
Thistle Masallah Masallah yuzbinkere Masallah cok sevindim senin adina
Cok erken test yaptin bosu bosuna strest yasadin neyse ki sonucun guzel oldu yuce rabbim sonuna kadar yardimcin olsun Artik doktorun bu sonuca Gore seni ultrasana bu hafta cagirir.

Valla sabırsızlara ibret oldum resmen bi test daha yapayım diyodum da vazgeçtim yarın doktora gidicem, artık ne zaman çağırırsa. Sen de sakın umutsuzluğa düşme, olacak inşallah Yeni testi ne zaman yapacaksın yarın mı?

Masallah Masallah sizlerin Boyle hikayeleri duydukca bize cesaret geliyor cok tesekkur ederim.

Inşallah sizlerde başkalarına ornek olacaksınız bebislerinizle . Bende sizler çok stresli günler yaşadım çok ağladım ama şükür oğlum şimdi yanımda hiç susmak bilmiyor hatta bicir bicir konuşup duruyor

Aynen yarin insallah guzel haberler veririm size yuce rabbim hepimize yardimci olsun.

Canııımmm, yazamadım. Çok sevindim gözün aydın aynı gidiyoruz seninle (test günümden itibaren sayarsak). Daha keseyi de göreceksin, kalbi de duyacaksın inşallah

Ben bugün keseyi gördüm mesela, hem de daha 18. günde, hem de karından

Eklentiler

• 20200106_151621.jpg
    106,9 KB · Görüntüleme: 126
Maşallah maşallah Allah nazarlardan korusun kalp atışı peki duydun mu? Bir adet sanırım?

Maşallah maşallah Allah nazarlardan korusun kalp atışı peki duydun mu? Bir adet sanırım?
Yok canım daha kesenin içini de göremedim çünkü daha çok ufak. Haftaya pazartesi yeniden bakılacak, iki embriyo transferi olmuştum, erken olduğu için ikincisi varsa da şimdi görünmez dedi o zaman netleşecek. Daha kalp atışına var yani

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…