Hcg değeri ikiye katlamayan gebelik yaşayanlar

Yeni güncelleme:
20+1'den bildiriyorum, her şey yolunda çok şükür. Bugün detaylı ultrason vardı, iki bebiş de haftalarıyla uyumlu gelişiyor ve sağlıkları da yerinde. Cinsiyet birini daha önce öğrenmiştik ama diğeri göstermemişti, bugün o da kesinleşti. İki oğlan geliyor ♥ Mide yanmalarım dışında sorunsuz bir hamilelik geçiriyorum şükürler olsun. Bir dahaki ve son güncellememi de doğurdum diye yaparım inşallah hcg katlanmadı, tuttu mu tutmadı mı derken şimdi koca göbeğimle ikiz alışverişi derdindeyim, bugünümüze şükür. İnşallah benim gibi stresle araştırıp bu başlığa gelenlere umut olur..

Maşallah Allahım sizi korusun birbirinize kavuştursun. ❤

Ne güzel ifade etmişsiniz mutlu son

Evet mutlu son şu an yanımda yatıyor ikisi de, 4.5 aylık.. Bazen inanamıyorum hala
Maşallah ne güzel. Herkese de umut olsun diye hep yazmışsınız ne güzel benim de değerlerim 2 kat artmıyor. Cumartesi kontrolüm var bakalım umudum var ama herşey olabilir

Çok güzel çok umutlu yazmışsınız, çok hoşuma gitti . Darısı başımiza demekten kendimi alamıyorum. Güle güle büyütün oglanlari:) adlarını ne koydunuz ben de bunu merak ettim

Maşallah ne güzel. Herkese de umut olsun diye hep yazmışsınız ne güzel benim de değerlerim 2 kat artmıyor. Cumartesi kontrolüm var bakalım umudum var ama herşey olabilir
İnşallah güzel haberler gelmiştir

benimde bu şekilde yavaş yavaş ilerliyodu sonnda düşük oldu( inşallah sağlıkcakla alırsınız kucağınıza

yuzde 72 felan artmıs canım . ınsallah 14. gun de artıs guzel olur ve guzelce devam eder. normal gıbı artısın ayrıca cok kotu deıl :)) korkma rabbım hayırlısıyla dogurmayı nasıp etsın ınsallah ^^
Benimde 16 nisan: 35.5
19 nisan..123.4
23 nisan: 281. 3 cikti sizce nasil .lutfen Desteginiz ihtiyacim var

sonuç ne oldu acaba merak ettim bende aynı durumdayım şuan ilk değerim 3 kat arttı ikimci değerim iki kata yakın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…