hbgc değerlerime göre ne var ne yok?

gxuxlxuxm12

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Ocak 2008
281
1
merhabalar? öncelikle daha önce bir düşük yaşadım. 1 seneyi biraz geçti. tedavi görüyordum. çatlama iğnesi vuruldum bu 2 ayım aynı zamanda bu ay rahim filmi çekildi. bu ayki kan testi değerlerimi elime almadığım için değerlerimi bilmiyıorum. işe dönmem gerektiği için sonuçları telefon ile öğrendim. ve doktorum asistanın bana söyledği aynen şu. değerleriniz tam ortada ne var ne yok şüpheli çıkmış. cumartesi günü ve gelin testi tekrarlayalım diyor doktorunuz. bu arada testi pazartesi yaptrdım. sormak istedğim şu ben yarın öğrenmek istiyorum yeni yıla eğer varsa bu haberi vermek istiyorum eşime. ayrıca yoksa nelerle karşılabilrim. yaşayanlar varsa bilgi verirmi çok bi belirti hissetmiyorum çok uykum geliyo. iştahım yok akıntım var. biraz ağrım var.? sizce ne oluyo?

0-5 arası yok demek. Demek ki sizinki 4.5-5.5 gibi falan. Geç döllenme olmuş olabilir. ısterseniz kan testini tekrarlayın Kızılayda. ıki günde bir iki katına çıkmalı. Mesela Pazartesi 5se Çarşamba 10 olmalı en ez. Ama bunun için iki test yaptırmanız lazım, yılbaşına yetişmez. Sabırsızlandığınızı anlıyorum ama eşinize söylemeyin derim. Allah korusun kimyasal gebelik olabilir yani değerler yükseliyor sonra erken düşük oluyor, adet gibi. O zaman ikiniz de hayalkırıklığına uğrarsınız. Bekleyin doktorunuz söylesin hamilesiniz diye.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…