HazIRLIKLaR nasIL gidio? MinikLere neler aLDINIZ?

ben almayi düşünmüyorum makyaj malzemelerimi
sadece yanima göz kalemimi alirim alirsam
zannetmiyorum o an aklima makyaj geleceğini

kızlar siz göğüs ucu olarak hangi marka aldınız ben avent alayım diyorum ne dersiniz?

canım ben aventinkini aldım silikon göğüs ucu inşallah gerekli olmaz ama yanıma koydum ne olur nolmaz...

bende almadım makyaj malzemesii gerek yok bence zaten güzeliz allaha şükür bide annelik çökünce daha güzel oluruz eminim:))))

ben giderken acuk yaparım zaten allık pudra falan sürerim..akmıcak ne varsa..
cıkıncada tazelerimşakkıdı şakkıdı

ilkyascım bak ben hamilelikten önce biliyosundur lansinoh krem aldım hergün sürüyorum demiştim yaa evet faydasını gördüm catlamadı gögüslerim emzirirken hafif yanmalar olsada bazen onu sürüyorum diger emzirme saatine kadar o yanmalar gitmiş oluyor tavsiye ederim canım Şeniz

kızlar makyaj malzemesi kulanmak aklınıza bile gelmiyor zaten makyaj yapmak icin istek ve fırsatta olmuyor.. ben gerek görmedim şahsen hic ugraşamam dedim dogal cıkmak resimlerde daha güzel bence..

biişi sorcam emzirirken o kremler bebege zarar vermiyor mu peki???:uhm: :uhm:

biişi sorcam emzirirken o kremler bebege zarar vermiyor mu peki???:uhm: :uhm:

Lansinoh kremin ambalajındada internet sitelerindede açıklama olarak şöyle yazıyor.Bende hiç temizlememiştim ve herhangi bir sorun yaşamadım.

Hem bebek hem anne için güvenlidir.
Emzirmeden önce ucundan temizlenmesine gerek yoktur.
Koruyucu madde ya da katkı maddesi içermeyen, en ideal nemli iyileştirici ortamı sağlayan preparattır.
Kokusu ve rengi yoktur, parfüm içermez, giysilerde iz bırakmaz.
Meme başı ve çevresindeki deriyi korur, yumuşak tutar.
Lansinoh doğal esterdir ve aynen derideki sebum (yağ) gibi uygulandıktan birkaç dakika sonra emilir.

Sanırım yanlış bir cümle kurdum,temizlememiştim derken kremi silmemiştim demek istedim.Yanlış anlaşılmasın.

guzelmis odasi canim gule gule yatsin buyusun oynasun oglun icinde insallah
ama biraz kucuk ama olsun idare edilir
gule gule buyutursun oglunu insallah
ah gelseler artik demi hayirlisiyla :1hug::asigim:

bıldışım çok tatlıymış tosunun odasıı sağ salim gelssinde güle güle eskitsin odasını ....

Teşekkürler kızlar. Yastıkını gördünüzmü ismi yazıyo oğluşumun... İnşallah gelirde yatağına yatırırım. Herkesin bebeği sağlıklı olur inşallah.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…