HazIRLIKLaR nasIL gidio? MinikLere neler aLDINIZ?

iyi yapmışsın şekerım bıdaha bulamazsın o fiyata neme lazım al gıtsın şekerımmm....hakıkaten çok beğendım hele kırmızıya bayımdım..

ÇOK TEŞEKKÜRLER KIZLAR ERKEN GELDİ BİZİM Kİ DAYANAMADIsırnaşık şey ALLAHA ŞÜKÜR DURUMU GAYET İİ AY ÇOK MUTLUYUM DÜNYANIN EN GÜZEL ŞEYİ ANNE OLMAK AMA BİRZCIK DA YORUCUUyerimseniben

allah analı babalı buyutsun baharaltıcım...nice güzel günlere ınşallah...tebrık ederımmm

yok kiz dark canim kuvet bebegi yikadigimiz kuvet delik kapagi var ya o kayboldu ondan yok yenisini alcaz insallah dedim :))
bebegin yittigin besigin adi neydi turkce yahu

buna benzer bi sey iste ya her ismi neyse :)

puset yada bebek arabası deniliyor. laelaelaelaelae
Yittiğin değil ittiğin lülülülülülü Çok mu kaldın sen yurt dışında unutmuşsun Türkçeyi Çorumlucum :) :dilcikar:

Bunlar kızıma taaa Amerikalardan geldi... Görümcemin arkadaşları orda yaşıyor ve eşimi de tanıyorlar sağolsunlar gelirken bu cicişleri getirmişler..

image.php
[/URL][/IMG]

image.php
[/URL][/IMG]

image.php
[/URL][/IMG]

image.php
[/URL][/IMG]

image.php
[/URL][/IMG]

bunlar da kuzenimden hediye gelenler...

image.php
[/URL][/IMG]

image.php
[/URL][/IMG]

image.php
[/URL][/IMG]

image.php
[/URL][/IMG]

image.php
[/URL][/IMG]

meralcim bende açılmadı giysilerin ama eminimki çok güzeldir güle güle giydir inşallah canımm

annem ve kayınvalidem şuan yolda kızlar yarın sabah burda olacaklar inşallahhh sabah 6 gibi çok mutluyumm biran önce sabah olsada gelselerr hayırlısıyla:))))

meralcım kızının cıcilerı çok talı güle güle kullansın ınşallah bebışın ....

meral ablis cok güzelmis elbiselerr :nazar: güle güle eskitsin yavrun..

denizcim senin adina sevindim canim .. artik bol bol yatarsin ..son haftalarin tadini cikarirsin .. mCx

meralcim gule guşe giyinsin bebeğin...hepsi çok guzel...ellerine sağlık getirenlerinde

Bunlar kızıma taaa Amerikalardan geldi... Görümcemin arkadaşları orda yaşıyor ve eşimi de tanıyorlar sağolsunlar gelirken bu cicişleri getirmişler..

image.php
[/URL][/IMG]

image.php
[/URL][/IMG]

image.php
[/URL][/IMG]

image.php
[/URL][/IMG]

image.php
[/URL][/IMG]

bunlar da kuzenimden hediye gelenler...

image.php
[/URL][/IMG]

image.php
[/URL][/IMG]

image.php
[/URL][/IMG]

image.php
[/URL][/IMG]

image.php
[/URL][/IMG]
meral canım benim hepsi çok güzeller güle güle kullansın kızımız

bugun oğluşumun emziklerini biberonlarını vs..kaynatıyorum güzelce....
heyecan artmaya başladı bende amaniiiiinnn
kafamçokkarıştı kafamçokkarıştı

X