HazIRLIKLaR nasIL gidio? MinikLere neler aLDINIZ?

darkinlife corumlu kızlar aldıklarınızı güle güle kullanın......

baharaltı tebrik ederim canımm.. seninle aynı haftadaydık sen erken davrandın....
allah analı babalı büyütsün canımmm

ay kizlar nedim ya indirimde buldum hepsini vallaha dayanamadim degisik degisik kullancam insallah:eek:

biri 30 euro dan 5 euro ya inmis hemen alim dedim :asigim:
biri 40 dan 13 sırnaşık şey
biri de kacti yaws aman aldim iste :dance: daha guzelleri sizin olsun insallah :sm_cool:

ohh corumlu valla biz birtane alırkene sen 3 tane aldım valla helal olsun anacım öyle indirimli siteleri türkiyede bulmak cok zor olsa belki bende alırdım iyi yapmışsın canım boşver güle güle kulanırsın inş.:teytey:

kızzz sema ne ettin kaynanalar geldimi veridigim tarifi yapabildinmi :dance:

ohh corumlu valla biz birtane alırkene sen 3 tane aldım valla helal olsun anacım öyle indirimli siteleri türkiyede bulmak cok zor olsa belki bende alırdım iyi yapmışsın canım boşver güle güle kulanırsın inş.:teytey:

kızzz sema ne ettin kaynanalar geldimi veridigim tarifi yapabildinmi :dance:

geldiler şekerim maç izledik beraber. valla hiç yemedi bi taraflarım kek yapmayı. ama aklımda bigün yapcam. bende sakızlı muhallebi yaptım yemedilerrrrrr.....:mymeka::mymeka::mymeka: bende dondurma meyve çay ikram ettim napayım. tatlılar bana kaldı ayooolllll gel yiyelimmm:icecream::icecream::icecream::icecream:

ay kizlar nedim ya indirimde buldum hepsini vallaha dayanamadim degisik degisik kullancam insallah:eek:

biri 30 euro dan 5 euro ya inmis hemen alim dedim :asigim:
biri 40 dan 13 sırnaşık şey
biri de kacti yaws aman aldim iste :dance: daha guzelleri sizin olsun insallah :sm_cool:

iyi geceler corumlucum, cantalarin cok güzelmis, güle güle kullan canim.
eBayden mi aldin bunlari? cok hosuma gitti, bende bi bakim..öptüm

geldiler şekerim maç izledik beraber. valla hiç yemedi bi taraflarım kek yapmayı. ama aklımda bigün yapcam. bende sakızlı muhallebi yaptım yemedilerrrrrr.....:mymeka::mymeka::mymeka: bende dondurma meyve çay ikram ettim napayım. tatlılar bana kaldı ayooolllll gel yiyelimmm:icecream::icecream::icecream::icecream:

amann z..m yesinler sırnaşık şey

yaa bende dedim yaa sütlac cekti canım diye kalktım onu yaptım salak kafam pirinci fazla kacırdım bide fırına verince tüm suyunu cekmiş pirincler kalmış ortada bi kase yedim digerleri cöpe gidicek gibi eşim sevmez sütlac cünkü bende sade pirinc yemeyi sevmem muhallebi yapsam daha iyiymiş valla dondurma koyar üstüne yerdim affiyet olsun sanada şekerim yarasın ogluşuna:dance:

sagolun kizlar kac zamandir belli bakiyordum onlara indirimlerden faydalanip bi fiyata uc tane aliverim dedim :roflol:

bıdışım senle aramızda bir hafta var ya nasıl gidiyor 2 ay önceden izin aldın sen ben 3 hafta nasıl evde duracam 2 ay kafayı yerdim dogumdan sonra bebeğimle daha fazla kalmak istiyorum sen dogumdan sonra 2 aymı kalacan bebekle risklimiydi izne bu kadar erken çıktın

bıdışım senle aramızda bir hafta var ya nasıl gidiyor 2 ay önceden izin aldın sen ben 3 hafta nasıl evde duracam 2 ay kafayı yerdim dogumdan sonra bebeğimle daha fazla kalmak istiyorum sen dogumdan sonra 2 aymı kalacan bebekle risklimiydi izne bu kadar erken çıktın

Canım hala evde oturmaya alışamadım. Canım hala çok sıkılıyor. Ben kansız olduğum için halsiz kalıyordum. Ondan izine erken çıktım. Bide iş yerinle anlaşmalıyım ben şuan onlara evden destek sağlıyorum. İzinden dönüştede bana yardımcı olacaklar. Gene bir süre evden destek sağlıcam. Bunun karşılığında sigortam ödenecek. Bebek 6 aylık olana kadar bu böyle olacak. İş yerikonusunda şanslıyım.:emir_bebek:

bende yarin besik almaya gidecem yitme besigi
kizim icin banyo cunku kuvetin kapagi kayboldu esim dedi yenisini alalim aman iyi dedim
oldu hemen aliriz :)

Ay çorumlu küvetle beşiğin alakasını anlamadım.Ne alacaksın uyutmak için bildiğimiz beşik mi? Yoksa yurt dışında değişik bişiler varda ondan mı?

corumlucugum gerçekten çok cici çantaalrın .. allah güle güle kullanmayı nasip etsin canım:)

yok kiz dark canim kuvet bebegi yikadigimiz kuvet delik kapagi var ya o kayboldu ondan yok yenisini alcaz insallah dedim :))
bebegin yittigin besigin adi neydi turkce yahu

buna benzer bi sey iste ya her ismi neyse :)

çorumlucum canım çantalırın çok şekermışş güle güle kullan bebişinle beraber canımm...

X