HazIRLIKLaR nasIL gidio? MinikLere neler aLDINIZ?

Beğenmenize sevindim.yapıp yapabileceğim bu zaten odamın bi köşesine koydum beşiğini
Ayrı oda şimdilik mümkün değil.Evimiz sobalı da

canım kocaman maşallah....
çok zevkli bir annesin...beşiğiniz, döenneceniz, uyku setiniz bir harika...gule gule kullansın melegin

aman aman bizim dark da almaya baslamis masallah kiz
vallaha super cok begendim
gule gule yatsin insallah yavrun odasinda yataginda

cicilerinizi güle güle iyi günlerde kullanın .. darkınlife benim kızların oda takımı gibi pembeli lilalı olmuş çok güzel canım güle güle kullanın

DARK ÇOK HIZLISIN TEBRiK EDERİM.
GÜLE GÜLE KULLANIN ÖZELLiKLE UYKU SETİNDE, ÇOK HOŞ BİR SEÇİM YAPMIŞSIN.

SAĞLIKLA GELSİN MiNİĞİN...

aman aman bizim dark da almaya baslamis masallah kiz
vallaha super cok begendim
gule gule yatsin insallah yavrun odasinda yataginda

Hepinize tekrardan teşekkürler Kızlar.

Napayım çorumlucum.sürekli sizi takip ediyordum,sonunda olacağı buydu :)))

Çok zevkli oluyor ama bebek için birşeyler yapmak.

Cibinlik baktım netten ama genelde aksesuar olarak kullanılanlardan var.
Sizler aldınız mı cibinlik? Burada sinek felan oluyorda.hem süs olarak hemde koruma amaçlı birşey istiyordum..

baharaltı 35 haftalıkken mi doğurdun kız ,anaaa .. benden 2 gün ilerdesin , ne hızlısın kız çok merak ettim walla .. Allah analı bablı büyütsün..

dark , hiden kızlar aldıklarınız şşşooookkk şeker :)

kızlar aldıklarnız çok hoş ii günlerde giydirmesyi nasip etsin allah

baharaltıcım hayırlısı olsun inşallah ne zaman doğum yaptın canımm erkenmi geldi senin bebişşş allah analı babalı büyütsün canım
darkinlifecım seninde beşiğin çok güzel canım ii günlerde yatsın bebiş inşallah...

çok güzel çorumlucum sen hangi rengi sipariş verdinnn hepsi çok hoş ii günlerde kullan inşallah....

aayyy çorumlu bayıldım kız.. çok güzel çantalar güle güle kullan.. değişik değişik takarsın şekerim fena mı... çok da kullanışlı gözüküyolar ayrıca..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…