HazIRLIKLaR nasIL gidio? MinikLere neler aLDINIZ?

ASLINDA BUNLAR HEM EĞLENCE HEM KORUMA AMAÇLI BEBEKLERİNDE HOŞUNA GİDEN FAYDALI OYUNCAKLAR.
ÇOK PAHALI DA DEĞİL.
GERÇİ BİZİMKİ HEDiYE GELMİŞTİ.
HAMİŞ OLDUĞUMU ÖĞRENDİĞİMiZDE.

gözün aydın denizcim. 1 sene çok uzun zaman yawww... ben bi haftasonu görmezsem özlüyorum hemen... iyi dayanmışsın valla...

napayım canım mecburenn hamileyim diye gidemedim onlarda gelemdi mecburen dayandıkk ama geliolar sonunda:sm_cool:

senacecim çok güzel aldıkalrınız ii günlerde kullanın inşallah...

ayyy kızlar yine doldurmuşsunuz sayfaları, srose odan şahane, dark , senace , onca ( unuttuğum var mı yaa ) hepiniz güle güle kullanın aldıklarınızı kızlar.. bu gün bilgisyarımda mı bişey var bazı şeyleri göremedim resimler yerine çarpı çıkmış .. srose senin halını perdeni ve askılı dolabını göremedim mesela

Güle güle kullanın hepsini canım.Oyuncak ne güzelmiş öyle.
Bende bu arabayı çok beğendim canım.internette gördüm.
Stroseninkide çok hoşuma gitti.
Şu üstü kapalı resimde tam yatmış hali mi arabanın?

.

darkinlife çok güzel canım bebek arabanız güle güle kullanın

senacecimm kız o çikolataları hastaneye gidene kadar
bitirirsinn sen şimdiii:roflol:::

Ben henüz almadım canım:) Allah mı söyletti seni.Yoksa bundan mı alacağım :)

canım büyotunuz çok tatlı...
bizimkide saatli olan...eline basınca ses çıkartıyor...

Onca sizin oyuncağınız da çok güzel güle güle kullanın.

Son düzenleme:
kızlar kuzularınızı kendi sıcaklıgınızla uyutun bence :)))

cok fazla sıcaga da alıstırmayın hep sıcakla buyuyen bebisler nanemolla oluyor hep hasta oluyor..

yine cok seker seyler gördümm.. güle güle ii günlerde kullanmaniz dilegiyle..

snace cim bizim pusetimizde aynı seninkiyle acaip güzel ve kullanışlı çok hafif bebiş içinde çok rahat edior güle güle kullan tatlım

Dayisi türkiyeye tatile gitmisti ..ordan getirmis oglu$uma (GS yazlik tulum)..birazcik büyük almis ama :))

bu arada tanistirayim .. resimdeki ayucugumun ismi emre .. hamileligin ilk haftalarinda toys"R"us dayken esim biseye bakip gelicem dedi ve arabaya döndügümde bu kocaman tatli sey koltugumda oturuyodu :asigim:

emre çok sevimli ama tulumu emreden de güzel :) kocişine de aferin , ne güzel jest yapmış avrupada yaşıyor nede olsa ince adam... aahhh benim kociş de biz evlenmeden önce tam 6 sene kanada da yaşamış ama nato mermer nato kafa , aklına bile gelmez böyle şeyler ...

:roflol::roflol:
allah sonumu hayir etsin. cok güldürdünüz beni bu sabah :)))))

kızlar güle güle kullanın aldıklarınızı bende bu aralar yeni hiç bişey almıyorum acaba ne alabilirim diye bakınıyom ööle:sm_confused::sm_confused::sm_confused::sm_confused:

CANIM TAM YATMIŞ HALİ O DEĞİL, TAM YATINCA KOMPLE DÜZ OLUYOR.
YANİ YENİ DOĞAN KULLANABİLiYOR, KOLLARDA ÇİFT YÖNLÜ KULLANILIYOR CANIM.

allah iyiliğini versin febi..hiç bişeyi değilde emreyimi kıskandın kızzz..:roflol::roflol:

AŞKİTO BENCE HiÇTE BÜYÜK DEĞİL O TULUM.
SENİN PAŞA BiRAZ TOSUNCUK OLACAK GİBİ DOĞUYOR iÇİME...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…