HazIRLIKLaR nasIL gidio? MinikLere neler aLDINIZ?

güle güle kullan canım çok güselmiş hepside ..allah bebegini saglıcakla yatırmayı büyütmeyi nasip etsin sna inş.

srose cum çok guzel olmus oglusunun odası...bir eksiğin miniğin kalmıs...gule gule kullanın...

ay wallahi cok guzel, ben begendim kalabalıktan uzak gayet sade..

teşekkür ederim canım benim. ben hayatta sevmem kalabalık yeri. dağınıkmış gibi gelir bana.huy işte. :roflol::roflol::roflol::roflol:küveti puseti ana kucağı vs...şusu busu hep kaldırdım ortalıkta bırakmıyorum.

Srose odanız çok hoş olmuş.Takıma gerek bile kamamış.Oda takımı gibi yapmışsın maşallah.Bi gardrop kalmış zaten.

Ben arabanızı çok beğendim pierre cardinin hangi modeli bu.Özellikleri neler?

Ya temmuz anneleri ben bugün geçmişi karıştırdım biraz da bulamadım aldıklarınızı Aşkito yenilemişti ya Nick Nick.Tek tek bakamadım ara ara baktım sayfalara ama o sayfaları bulamadım.Ne güzel toplamıştı Aşkito herkesin aldığını.Hangi arabaları aldıklarınıza bakacaktım.

Yazarmısınız hangi arabaları aldıklarınızı?

Ben çift yönlü kullanabileceğim,tam yatabilen,geniş bir bebek arabası istiyorum.Oto koltuğunu da üzeri tenteli istiyorum.

Srose odanız çok hoş olmuş.Takıma gerek bile kamamış.Oda takımı gibi yapmışsın maşallah.Bi gardrop kalmış zaten.

Ben arabanızı çok beğendim pierre cardinin hangi modeli bu.Özellikleri neler?

Ben çift yönlü kullanabileceğim,tam yatabilen,geniş bir bebek arabası istiyorum.Oto koltuğunu da üzeri tenteli istiyorum.
[/COLOR][/B]

canım benim teşekkür ederim. arabamız çift taraflı tam yatabiliyo. rüzgarlığı var.tekerlekleri kilitleniyo artı 360 derece dönebiliyo ve amortisörlü. yani aradığın bütün özellikler mevcut şekerim.
tavsiye ederim. öpüldünŞenizŞenizŞenizŞeniz

Modelin adı ne yada kodu kaç?
Tam istediğim gibiymiş özellikler.
Güle güle kullanın inşallah.Taşıma koltuğu aldınız mı?

damadın yatagı gelin hanımın annesinden önerilerek alınmıştır:roflol:

cok güzel semacım allah saglıklısıyla kavuşmayı nasip etsin ogluşuna yatagında mutlu mesut neşeli günler gecirsin inş.:asigim:

annemler geliooo kızlar bu pazar inşallah binicekler kayınvalidemle brbr çok sewinçliyim kızlar çok özledim onları nerdeyse 1 sene olucak görmeyelii en son ağustosta görmüştümm netten görüşüyoruz ama sahisi gibi olmuyo tabikiii şu günler geçsedee pazar gelse artıkkkk...:))))))))))

Hastaydım denizcimm çok sancım vardı o yüzden hiç giremedimm..
bugün geçti biraz çok şükürrr geldim yineeeyerimseniben

çok geçmiş olsun canımm özledik seni göremeyince alışmışız herzaman görmeye sırnaşık şeyŞeniz

çok geçmiş olsun canımm özledik seni göremeyince alışmışız herzaman görmeye sırnaşık şeyŞeniz

walla bende sizi çok özledimm.Şeniz
sabah bi girdim nete oku oku bitmiyoo yazdıklarınızı...
1 gün girmeyincee takip etmek zor oluyooo...
ne çene var kız bu temmuz anneleriinde:roflol::roflol:

annemler geliooo kızlar bu pazar inşallah binicekler kayınvalidemle brbr çok sewinçliyim kızlar çok özledim onları nerdeyse 1 sene olucak görmeyelii en son ağustosta görmüştümm netten görüşüyoruz ama sahisi gibi olmuyo tabikiii şu günler geçsedee pazar gelse artıkkkk...:))))))))))

gözün aydın denizcim. 1 sene çok uzun zaman yawww... ben bi haftasonu görmezsem özlüyorum hemen... iyi dayanmışsın valla...

Serosecum odanız çok güzel olmuş. Odanızda bebişinin kahkahaları gülücükleri yankılanır inşallah.

Gelincik sanada çok geçmiş olsun. Kızlar dikkat edin artık kendinize. Az kaldı dayanın.

X