HazIRLIKLaR nasIL gidio? MinikLere neler aLDINIZ?

ASLINDA BUNLAR HEM EĞLENCE HEM KORUMA AMAÇLI BEBEKLERİNDE HOŞUNA GİDEN FAYDALI OYUNCAKLAR.
ÇOK PAHALI DA DEĞİL.
GERÇİ BİZİMKİ HEDiYE GELMİŞTİ.
HAMİŞ OLDUĞUMU ÖĞRENDİĞİMiZDE.

gözün aydın denizcim. 1 sene çok uzun zaman yawww... ben bi haftasonu görmezsem özlüyorum hemen... iyi dayanmışsın valla...

napayım canım mecburenn hamileyim diye gidemedim onlarda gelemdi mecburen dayandıkk ama geliolar sonunda:sm_cool:

senacecim çok güzel aldıkalrınız ii günlerde kullanın inşallah...

ayyy kızlar yine doldurmuşsunuz sayfaları, srose odan şahane, dark , senace , onca ( unuttuğum var mı yaa ) hepiniz güle güle kullanın aldıklarınızı kızlar.. bu gün bilgisyarımda mı bişey var bazı şeyleri göremedim resimler yerine çarpı çıkmış .. srose senin halını perdeni ve askılı dolabını göremedim mesela :KK43:

fotoraf0322my5.jpg

fotoraf0320ww5.jpg

PUSETİMİZ PİERRE CARDİN Enigma Aluminyum yılın bebek arabası
fotoraf0235bq0.jpg

fotoraf0237ma7.jpg

fotoraf0238ry6.jpg

# Yükseklik ayarlı itme kolu
# Çift taraflı kullanılabilir itme kolu sayesinde bebek arabanızı bebeğinizi görerek kullanma imkanı
# Tam yatabilen sırt dayanagı sayesinde bebeğinizin doğumundan itibaren kullanım
# Ayarlanabilir ayak tablasi bebeğinize dağa uzun bir yatak pozisyonu sağlıyor
# Çikabilen ön bar ilerki yaşlardaki kullanım ve bebeğinizi yerleştirmede kolaylık
# Bebek kucağınızdayken tek düğme ile katlaya bilme ve açabilme özelliği
# Komple Yıkanabilir kumaş
# Beş yerden kavrayan tam güvenli paraşüt kemer sistemi
# Katlanabilir ve çıkarıla bilir portatif sepet
# Tam kapanır tente sayesinde bebeğinizi dış etkenlerden koruma imkanı
# Ekstra ayak örtüsü soğuk havalarda bebeğinizi rüzgardan korur
# 360 derece dönebilen 8 tekerlek sayesinde çok rahat bir sürüş keyfini iki kullanım yönünde de kullanma imkanı sağlar
# Hafif olması ebeveynlerin en çok istedikleri özellik
# pratik bir bebek arabası olması
# çok yönlü bebek arabası gibi özellikler
# 6,50 kg

DÜN AKŞAM BABiŞKOMUZ GETİRDİ, ÇINGIRAKLI PATİKLERİMİZ ( Bana da güzel bir sürpriz oldu :)) )

fotoraf0317mn5.jpg

ÇİKOLATALARIMIZ ARKADAŞIM HEDİYE ALDI :)) RESİMDEKiNDEN ÇOK GÜZELLER.
ÇİKOLATALARI DA ÇOK LEZZETLİ :))

fotoraf0318im2.jpg
Güle güle kullanın hepsini canım.Oyuncak ne güzelmiş öyle.
Bende bu arabayı çok beğendim canım.internette gördüm.
Stroseninkide çok hoşuma gitti.
Şu üstü kapalı resimde tam yatmış hali mi arabanın?

.

darkinlife çok güzel canım bebek arabanız güle güle kullanın

senacecimm kız o çikolataları hastaneye gidene kadar
bitirirsinn sen şimdiii:roflol:::

Ben henüz almadım canım:) Allah mı söyletti seni.Yoksa bundan mı alacağım :)

canım büyotunuz çok tatlı...
bizimkide saatli olan...eline basınca ses çıkartıyor...
pr012004maxuc1.jpg

Onca sizin oyuncağınız da çok güzel güle güle kullanın.

Son düzenleme:
kızlar kuzularınızı kendi sıcaklıgınızla uyutun bence :)))

cok fazla sıcaga da alıstırmayın hep sıcakla buyuyen bebisler nanemolla oluyor hep hasta oluyor..

snace cim bizim pusetimizde aynı seninkiyle acaip güzel ve kullanışlı çok hafif bebiş içinde çok rahat edior güle güle kullan tatlım

Dayisi türkiyeye tatile gitmisti ..ordan getirmis oglu$uma (GS yazlik tulum)..birazcik büyük almis ama :))
pict0001hb6.jpg

pict0001hb6.6df922efe0.jpg

bu arada tanistirayim .. resimdeki ayucugumun ismi emre .. hamileligin ilk haftalarinda toys"R"us dayken esim biseye bakip gelicem dedi ve arabaya döndügümde bu kocaman tatli sey koltugumda oturuyodu :asigim:

emre çok sevimli ama tulumu emreden de güzel :) kocişine de aferin , ne güzel jest yapmış avrupada yaşıyor nede olsa ince adam... aahhh benim kociş de biz evlenmeden önce tam 6 sene kanada da yaşamış ama nato mermer nato kafa , aklına bile gelmez böyle şeyler ...

kızlar güle güle kullanın aldıklarınızı bende bu aralar yeni hiç bişey almıyorum acaba ne alabilirim diye bakınıyom ööle:sm_confused::sm_confused::sm_confused::sm_confused:

Güle güle kullanın hepsini canım.Oyuncak ne güzelmiş öyle.
Bende bu arabayı çok beğendim canım.internette gördüm.
Stroseninkide çok hoşuma gitti.
Şu üstü kapalı resimde tam yatmış hali mi arabanın?

CANIM TAM YATMIŞ HALİ O DEĞİL, TAM YATINCA KOMPLE DÜZ OLUYOR.
YANİ YENİ DOĞAN KULLANABİLiYOR, KOLLARDA ÇİFT YÖNLÜ KULLANILIYOR CANIM.

emre çok sevimli ama tulumu emreden de güzel :) kocişine de aferin , ne güzel jest yapmış avrupada yaşıyor nede olsa ince adam... aahhh benim kociş de biz evlenmeden önce tam 6 sene kanada da yaşamış ama nato mermer nato kafa , aklına bile gelmez böyle şeyler ...

allah iyiliğini versin febi..hiç bişeyi değilde emreyimi kıskandın kızzz..:roflol::roflol:

AŞKİTO BENCE HiÇTE BÜYÜK DEĞİL O TULUM.
SENİN PAŞA BiRAZ TOSUNCUK OLACAK GİBİ DOĞUYOR iÇİME...

X