HazIRLIKLaR nasIL gidio? MinikLere neler aLDINIZ?

1 ve 2 ye ben de bitmiştim... kayınvalidime daha benim pançom ve bolerom yok böyle ben de istiyorum bunlardan diye tutturdum :))) ki kadını görseniz elleri titrer sürekli. nasıl yaptı bunları hayret ediyorum valla... ikinci bi de tek tek boncuklarla işlenmiş. onlar pek belli olmuyor. boncuklarını da görümcem işlemiş.

Canım ya ne güzel uğraşmış.Kızın iyi günlerde giyer inşallah.

kizlar daha öncede demistim ya kolay kolay bise begenmem die.. o yüzden esime dogum hediyesi icin bir kac secenek verdim
digerlerinin pek bir özelligi yoktu ..insallah favorim olan bu güzel kolyeyi alir..
gerci az cok tiyo verdim .. bak bu 3 cicek sen ben ve oglumuzu simgelio felan die
ay bittim bu kolye ye.. icindeki cicekler canli .. yani minyatür olarak yetistirilmis ve cam 'in icine kaplanmis .. ömür boyu solmuyoo ay cook begendim yha ins bunu secmistir :asigim:
sd.php

Aşkitocuğum kolye çok değişik geldi bana da ama benim tarzım değil pek.
Bende üzerinde kelebek değilde onun benzeri bi böcek olan bi kolye istiyorum.Bulursam resmini koyarım.
Ama hiç sanmıyorum birinin bana hediye alacağını.benim kocam yalnız kredi kartıyla hediye almayı bilir.Demezki biraz kenara koyupta alayım.Kartla da almasını ben istemiyorum.Benim hediye işi yattı sankimmm

En iyisi ben kendim alayım :)))

Buldum dediğime benzer şeyler.Yusufcuk kolye;

yusuf%E7uk+kolye.html

index.php

14_ayar_altintasli_kolye_ve_zincir_yusufcuk_kolye_ve_zincir_WQQaXQQ5718879WQQpXQQdisplayitem

urun.php

Beğendiğim daha taşlı bi kolyeysi.tam benzerini bulamadım.

Son düzenleme:
kızlar ıslak mendili olarak içinde sadece su olan hangisi baktım sadece alkolsüz yazıyor ben sadece su olanı almak gerekiyorya alan varmı marka yazarsanız bütün aldıklarınız çok güzel ayy baktıkça bebe kıyafetlerine hemen dogurasım geliyor 34 günüm kaldı

evet bende uni baby yenidogan aldım sadece saf su ve pamuktan oluşuyor valla ben kolisiyle 30 paket aldım..

kızlar nasılsınız herkes koydu odalarını ve aldıklarını hepsi birbirinden güzel hepinizin bebişleri güle güle kullansın cicilerini...bende özendim. oğlumun odasının son halini göstermek istedim. ben 1 buçuk 2 yaşında oda takımı almayı düşündüğüm için böyle minyatür bi oda yaptım oğluma......

3004.jpg

park yatağımız uyku setini buldum sonunda zor oldu ama....

3007.jpg

dolabımız

3011.jpg

buda askılı olan dolabımız

3018.jpg

3043.jpg

3048.jpg

halımız ve hastane çantamız

3055.jpg

bu perdemiz güneşten karanlık çıktı.umarım beğenmişsinizdir. öpüldünüzzzzzzzŞenizŞeniz

Srose canim güle güle kullanin canim odanizi oglusunla insallah en kisa zamanda ooooo güzelim yatagin icinde oglusunu görmeyi nasip etsin yüce Allah im.cook sirin bir oda tam erkek odasi canim......

çok güzel olmuş scrosecum ii günlerde yatsın oğluşun inşallah...

amandaa amann .. cook sheker canim benim ..güle güle oynayin yavrunuzun odasinda..

allah huzur icinde büyütmeyi nasip etsin MuuuCCCCCCCXxxxxxxxxxxxx

teşekkür ederim canlarım benim beğendiğinize sevindim. bütün iyi dlekleriniz için hepinize ayrı ayrı yürekten teşekkür ediyorum. hepimizin yavrularını allah bize bağışlasın uzun sağlıklı ömür nasip etsin inşallah. öpüldünüzzzz

X