HazIRLIKLaR nasIL gidio? MinikLere neler aLDINIZ?

walla ben bile bu halde artık ayakta duramıyorum adasu seni hiç düşünemiyorum 38 haftalık olmuşsun..
bide bu aralar ço uyku basyırıyoo benii sizdede varmıı

walla ben bile bu halde artık ayakta duramıyorum adasu seni hiç düşünemiyorum 38 haftalık olmuşsun..

uykumu uykudan eser yok diyim ben sana sabah 6 kadar nette dolanıyorum bacım :1no2:

inanmıyorum canım sana yaa 12de yatıyosun 8de kalkıyosun keşke bende olsam ama nerdeeee
ben 6 yatıyorum 10 ayaktayım

adasucum, kastettiğim kalıp olarak böyle zürafsalı falan kalıpları nerden aldın. Benim gezdiğim yerlerde hep klasik şekiller var...

kızlar bende mi anormallik var uyurken zorlanıyorum ama bi uyudummu tamam 1 de yatıp 11 de falan kalkıyorum :))

bende simdi internetten bi iki giysi falan bakiyorum yerimsenibenbuyuk esyalari puseti falan bu ayin sonunda almaya baslicam insallah bu ay da amma randevum var benim ya nasil alacaksam puseti falan aman oldum ben bu ay dogurmazsam iyi vallaha :uhm: 20 haziran peridural ignecide randevum var burda mecbur gitmek icin vurulmazsak bile sezaryen falan olursak konusmak icin
ondan sonra 23 de alta tarafin radiosunu cekecekler bebegin cikma yeri dar mi iyi mi diye
24 de discide var randevu
27 sinde oglum ameliyat olcak bi gece hastanede kalcaz ben yaninda kalcam oglumun :çok üzgünüm:
ondan sonra 30 da discide senağlama
1 temmuz da doktorumda aman ya ben bu ay dogururmuyum ki sizce ?sengözlerimebaksanabsengözlerimebaksanab

corumluu okurken yoruldum walla allah yardımcın olsun canım
oğluşunada çok geçmiş olsun..
inşallah hemen sağlığına kavuşur...

aman kiz daha ne yazdim ki:1shok:
tum basimdan gecen seyleri yazsam bi de dertlerimi o zaman kesin roman olur a.s:dilcikar:
sagol allah hepimizin yardimcisi olsun insallah

Ay evet canim ya benimde cok uykum geliyor bazen bir bastiriyor inan basimi koyunca uyuyorum cok uzun süre uyuyamiyorum ama cabuk uyuyorum ben hic böyle olmazdim.Gecede zor yatiyorum ikiser saat uyuyorum uyaniyorum seklimi degistirip devam ediyorum uyumaya cünkü artik uyurken dönemiyorum hic.Kizlar sizdede dönemeyen varmi?Ben cok sasiriyorum bu halime okadar agirlasmisimki düsünün yani uyandigimda heryerim agriyor valla neyse az kaldi hepimiz saglikla insallah bebislerimizi alacagiz kucagimiza(insallah)a.s.:dance:a.s.

Canim corumlucugum sanada Allah kolaylik versin.Oglusunada cok cok gecmis olsun insallah önemli bir operasyon degildir.Insallah erken dogum falan yapmazsin canim sen yinede sakin olmaya calis sikma canini Allah yar ve yardimcin olsun.

bende simdi internetten bi iki giysi falan bakiyorum yerimsenibenbuyuk esyalari puseti falan bu ayin sonunda almaya baslicam insallah bu ay da amma randevum var benim ya nasil alacaksam puseti falan aman oldum ben bu ay dogurmazsam iyi vallaha :uhm: 20 haziran peridural ignecide randevum var burda mecbur gitmek icin vurulmazsak bile sezaryen falan olursak konusmak icin
ondan sonra 23 de alta tarafin radiosunu cekecekler bebegin cikma yeri dar mi iyi mi diye
24 de discide var randevu
27 sinde oglum ameliyat olcak bi gece hastanede kalcaz ben yaninda kalcam oglumun :çok üzgünüm:
ondan sonra 30 da discide senağlama
1 temmuz da doktorumda aman ya ben bu ay dogururmuyum ki sizce ?sengözlerimebaksanabsengözlerimebaksanab

ay arkadasim ya ne guzel iste oyalanacak birseylerin var
ben iyice bunaldim artik her isim bitti..kös kös oturuyorum..

canım oglunun nesi var, cok gecmis olsun simdiden..keske yakın olsakta kostursak birbirimizin islerine birlikte

walla bu arada topicteki dogurmaya en hevesli sensin herhalde...:hooray:

ya heves meves bir azn once dogursakda hayirlisiyla alsak
ama karnimizda kalmasi da guzel tabi ama iste bole zorluklar cekince zor oluyor
oglumun disleri curuk 6 tane falan sanirim gelen seker verio giden seker veriyor kiziyorum anlamiyolar guzelce anlatiyorum vermiolar
onun yuzunden ameliyat olcak bi bucuk saatlik operasyon gecircek de ben nedecem o ameliyat olurken
hic yerimde duramam hastanede bi saga giderim bi sola
allahim hemen kurtarmak nasip etsin oglumu bu agrili ameliyattan allahim bana bagislasin her ne olursa bi ameliyat iste
sagolun kizlar iyiki varsiniz vallaha

çorumlu geçmiş olsun canım ama ne ameliyatı yaa küçücük çocuğa .. benim bildiğim dolgu yaparlar .. orda yöntem farklı mı ki

canım benim yaaa..cok gecmis olsun
ah bu inasanlar cocuga cikolata seker vermenin guzel birsey oldugunu sanıyorlar...
ben hic istemiyorum cocugumun tatlıya alısmasını :KK43:

adasucum, kastettiğim kalıp olarak böyle zürafsalı falan kalıpları nerden aldın. Benim gezdiğim yerlerde hep klasik şekiller var...

Canım ben züccaciyeden aldım ama büyük bir yerdi gezmek görmek lazım cünkü eski kurabiye kalıpları daha cok satılıyor ben bunu 1.75ytl aldım hic bişi degil :1closedeyes: kızımla kurabişler yapıcaz inş.

resim002cp3.jpg

ay Evet Canim Ya Benimde Cok Uykum Geliyor Bazen Bir Bastiriyor Inan Basimi Koyunca Uyuyorum Cok Uzun Süre Uyuyamiyorum Ama Cabuk Uyuyorum Ben Hic Böyle Olmazdim.gecede Zor Yatiyorum Ikiser Saat Uyuyorum Uyaniyorum Seklimi Degistirip Devam Ediyorum Uyumaya Cünkü Artik Uyurken Dönemiyorum Hic.kizlar Sizdede Dönemeyen Varmi?ben Cok Sasiriyorum Bu Halime Okadar Agirlasmisimki Düsünün Yani Uyandigimda Heryerim Agriyor Valla Neyse Az Kaldi Hepimiz Saglikla Insallah Bebislerimizi Alacagiz Kucagimiza(insallah)a.s.:dance:a.s.

Bende Dönemiyorum Rahat Rahat
Vucüt Ağirlaşti Kolay Değill
Yaniyorum Bide Sicaklardaa

Kızlar bu sandaletlerimizzzz... :dance:

resim003jv2.jpg

budan cıngıraklı sulu dişligimiz :teytey:

resim004et0.jpg

X