HazIRLIKLaR nasIL gidio? MinikLere neler aLDINIZ?

yıl 2030...
kadınlar kulubu bir derdim var köşesinde bir başlık...ailelerimiz ilişkimize karısıyor, erkek tarafı çeyiz diye tutturdu, kız tarafı altın, ev araba....

ne guldum ya...:roflol::roflol:

canım çok güzel görünüyor halın eline ulaştı sanırım nasıl güvenilir bir site mi kaç günde geldi halın?

siparişimden 1 hafta sonra elime ulaştı kargo...sitenin guvenlik kiti vardı ve ben sürekli kredi kartımdan takip ediyorum...bir anormallik varmı diye...şimdilik bişi çıkmadı...kargoda ücretsiz

oncacim haliniz cok seker .. güle güle kirletin..

Benimde gelinimi haftaya sezeryanla alacaklar büyük ihtimal..yaramaz cadi kordonu iki kere boynuna dolamis .. haftaya 37 haftalik olacak ..

arkadasima hastaneye götürmek icin bebek bezlerinden bir pasta yaptim :dance:
tabiki sizin yorumlarinizi almadan götüremem :))yerimseniben

pict0004mm0.jpg

pict0004mm0.9c24b9c007.jpg

pict0005iy7.jpg

pict0005iy7.feb0348236.jpg

ellerine sağlık canım süper ben çok mantıklı buluyorum bu bebek bezi pasta olayını malum en çok ihtiyacı olacak şeylerden biri hem görsel güzellik hem de kullanışlı

internette görmüstüm -- fiyati 40 eurodan(80YTL) basliyo..tabiii onlarin icinde krem pudra felanda vardi .. bizimkinin maaliyeti sadece 10 eurocuk (20 ytl)ama benimkide en az onlar kadar $IK olduuu bi kereeee yerimseniben :asigim:

gerçekten süper fikir...
çok da hoş görünüyor aşkitocum...
aklını seviyim aklını...sengözlerimebaksanabsengözlerimebaksanab

internette görmüstüm -- fiyati 40 eurodan(80YTL) basliyo..tabiii onlarin icinde krem pudra felanda vardi .. bizimkinin maaliyeti sadece 10 eurocuk (20 ytl)ama benimkide en az onlar kadar $IK olduuu bi kereeee yerimseniben :asigim:

evet burda da fiyatları yüksek
gelinim dediğin bebişe mi götüreceksin bunu...

öyleyse hem de söz pastası olur gayet mantıklı....:sm_cool::sm_cool::sm_cool::roflol::roflol::roflol::roflol:

evet burda da fiyatları yüksek
gelinim dediğin bebişe mi götüreceksin bunu...

öyleyse hem de söz pastası olur gayet mantıklı....:sm_cool::sm_cool::sm_cool::roflol::roflol::roflol::roflol:

evett evett oglumun besik kertmesinee:sm_cool::sm_cool::roflol:

aceleci cikti bizim gelin .. oglumdan bir ay büyük olacak bu gidisle sırnaşık şey

aşkito kısss cok degisik ve guzel olmus..
bravo walla..
bu arada senin gelin oglandan buyuk olacak ... :))

çok güzel olmuş hilmiyecim ii fikir walla ellerine sağlık canımmm gelinin bol bol kakasını yapsın kaynnasının aldığı bezlere:)))

askitoo şimdi netten baktım bez pastalaraa çokk güzeller....
daha önce hiç görmemiştim iyi oldu valla bizimle paylaştığın
aklımda bulunsun...
biri doğurursa bende yaparımm...yerimseniben

vay bee askito ne marifetler varmış sende de haberimiz yokmuş

bugün kocişimle gezdik kızlar kücük bir sepet aldım kızımın tokalarını icine koymak icin bide kurabiye kalıpları pandalı zürafalı falan cok şeker şimdide uni babynin yenidogan ıslak mendilinden sipariş ettim 30 adet..

X