HazIRLIKLaR nasIL gidio? MinikLere neler aLDINIZ?

semras kiz benden sonra ogrendin kizin cinsiyetini benden once herseyi tamamladiniz helal olsun

vallaha ne diyem gule gule yatsinn, oynasin kizin odasinda insallah

hersey tamam bi kiz kaldi ole mi ? masallah masallah ona da az kaldi

adasucugum canim benim tokalarin pek guzel ya

bende hamile oldugumu ogrenmeden hep tokalara bakardim anneme derdim bak kizimiz olursa anne

ne guzel takariz falan diye rabbim iste isteyen herkese nasip etsin insallah

teyzeleri dun kızımın halısı geldi...130*180 boyutlarında...çok guzel

sindy01ro0.jpg

adasu tokaları çerçevesi hayırlı olsun kızının

oncacım halı çok güzel.iyi günlerde kullansın kızın...

oncacım çok güzel halı güle güle kullan canım
kezbanında allah yardımcısı olsun sağ salim ikizleri kucağına alır inşallahh dualarımız onunla...

oohhh maşallah oda takımları ,tokalar halılar herşeyleri hazır yavruların...

biraz daha dursalar çeyizleri bile hazır olcak bu gidişle
:1rolleyes::sm_cool::sm_cool::sm_cool::1rolleyes:

oohhh maşallah oda takımları ,tokalar halılar herşeyleri hazır yavruların...

biraz daha dursalar çeyizleri bile hazır olcak bu gidişle
:1rolleyes::sm_cool::sm_cool::sm_cool::1rolleyes:

Alemsin kiz u2rem valla bu anneler onuda yaparlar ha simdiden.isleri belli olmaz bu hizla giderlerse....:roflol:...
Benim garibanim 3. bebek oldugu icin cok fazla birsey almadim :1no2: birde tecrübeli oldugumuz icin nelerin daha cok lazim oldugunu bildigimizden ilk seferde neler lazim olacaksa onlari almaya dikkat ediyorum.Birde odamizda diger kardesleri oldugu icin özel oda yapamadik bebisimize hayirlisi olsun saglikli olsunlarda hepsi zamanla olur .Kizlar sizin ilk bebisiniz gözünüz kalmasin heveslendiginiz ne varsa alin(sonra cok pisman olacaksiniz):)))))) sırnaşık şey Ama yinede alin......sırnaşık şey..

Oncacigim halin gercekten cok güzel benim büyük kizimin nevresiminin takimi bebisin güle güle yuvarlansin üzerinde Cis babsin annesi temizlesin:))))) hayirli olsun canim

arkadaslar hepinize tesekkür ederim...ECRİN imin odası sindy oldugu için halısınıda sindy aldım...ama olaylı oldu alması...2 kere farklı halı yolladılar..ordan vazgectim baska bir sitede bunu buldum...çok şükür istediğim halı geldi...

rabbim isteyen herkeze bebiş nasip etsin...

Kız anneleri hazırlayın çeyizleri. Oğlan anneleri rahat valla.... :) Siz hazırlayın biz gelip alıcaz.

sizde paracıklarıı hazırlayınnnjeyyar
altınları felan şimdiden hazırlayın bakeemmm oğlan analarııı:icecream:
beşi bi yerde felan da olsun ev araba felanda....jeyyar

şimdiden bu şekilde olursanız, çocukların işi var valla...:sm_cool:

sevenlerin arasına girmeyin....lülülülülülü

arkadaslar hepinize tesekkür ederim...ECRİN imin odası sindy oldugu için halısınıda sindy aldım...ama olaylı oldu alması...2 kere farklı halı yolladılar..ordan vazgectim baska bir sitede bunu buldum...çok şükür istediğim halı geldi...

rabbim isteyen herkeze bebiş nasip etsin...

cnm hayırlı olsun halınız hangi siteden aldın , ben bir türlü kafama göre bişey bulamadım henüz , odamızda sadece halım eksik benim de.. biraz da süslenecek odası :)

X