HazIRLIKLaR nasIL gidio? MinikLere neler aLDINIZ?

askito kız sana katılıyorum açıkcası .. bir de makina çıktı başımıza anam böyle giderse biz eksiği hayatta bitiremeyiz.. :) alanlar güle güle kullansınlar tabii..
çorummlu kız ne tatlı elbise o öyle güle güle giydir inş..

bu arada kızlar mobilyamız geldi sonunda ... :dance:

bizim eksigimiz kalmadı cok şükür bugün babişimizle cıktık gezmeye ve kızıma banyo termometresi aldım suyu belki anlıyamam sıcaklıgını diye bide emniyetli bebek kulak cubugu aldım ateş ölcer aldık ve eksigimiz kalmadı cok şükür herşeyimiz tas tamam...:dance:

oh oh maşallah kızlar tamamlandı herşey en ince detaylarına kadar...febicim hayırlı olsun mobilyanız...resmini ekle de merakta bırakma bizi....

dsc00997ym1.jpg

şimdi hediye geldi çoook tatlı yaa...minicik yirim ben o ayakkabıya girecek ayakları...bak gene sabırsızlandım gelsin bebişim ya sağlıkla....:teytey::teytey::teytey:

ayy canım benim cok ciciler hayırlısıyla giydigi günleride görürsün inş. canım bize hediye getirende yok ki ben hep etrafımda kim hamileyim dediyse hediye almıştım:dilcikar:

ayy canım benim cok ciciler hayırlısıyla giydigi günleride görürsün inş. canım bize hediye getirende yok ki ben hep etrafımda kim hamileyim dediyse hediye almıştım:dilcikar:

canım almışlardır da belki de bebek görmeye geldiklerinde vermek için getirmiyolardır şimdi ama bööle erken gelenler çoook ii oluyorr.... şimdi daha tatlı geliyor herşey.....:dance::dance::dance:

u2remcim çok güzel canım ayakkabıya bayıldım eşimede gösterdim şimdi...
cimbomlu ya oda bayıldı...
güle güle giysin kızın...a.s.

u2remcim ayakkabılar çok güzel cnm güle güle giysin inşallah kızın febicim gözün aydın cnm en yakın zamanda bekliyoruz resimlerini mobilyalarınızın...

u2remcim çok güzel canım ayakkabıya bayıldım eşimede gösterdim şimdi...
cimbomlu ya oda bayıldı...
güle güle giysin kızın...a.s.

biz de cimbomluyuz canım...ama ayakkabı kırmızı değil aslında fuşya ama telefonla resmini çektiğimden kırmızı gibi çıkmış...olsun o da güzelll...:dance::dance::dance:

kızlar herkese teşekkürra.s.a.s.a.s.a.s.

dsc00997ym1.jpg

şimdi hediye geldi çoook tatlı yaa...minicik yirim ben o ayakkabıya girecek ayakları...bak gene sabırsızlandım gelsin bebişim ya sağlıkla....:teytey::teytey::teytey:

KIZ ÇOCUKLARINDA TOMBİK BACAKLARA TÜLLÜ ÇORAP
BAYILIYORUM O GÖRÜNTÜYE.
AYAKKABILARINI DA, ÇORAPLARINIDA GÜZEL GÜNLERDE KULLANSIN.
HEMENDE YÜRÜSÜN MiNiK KUŞ :))

u2rem bayıldım kızının ayakkabısını çoooook güzel.. tombiş tombiş ayaklar mı giyeek onları yaaa... :)

kızlar dolabımı yerleştirmeye fırsatım olmadı dolabımın resmini yerleştirim öyle çekicem .. beşiğini de kurdular mobilyacılar ama uyku setini sermedim daha 1,5 ayım var çok erken ..odam zaten küçüktü iyice küçücük kaldı , halı almadım küçük bir yolluk alıcam , anca olur zaten .. avize de almadım şu andaki avizeyi çocuk odası avizesine çevirmeye niyetliyim becerebilirsem bakalım .. pek bir eksiğim kalmadı.. benim hazırlıklarım da tamam diyebilirim çok şükür :)

febiciçorumlucum,adasucum ve u2iremcim aldıklarınızı gule gule kullanın...
alınacaklar bitti diyoruz, çarsıya çıkınca mutlaka bişiler alınıyor...inşallah hep böyle bereketli olurlar bebişlerimiz...

ilkyas güle güle kullanın canım...
bende almıştım.. hastaneyede götürmeyi düşünüyorum..
bebeği hastaneden çıkartırken içine koyarım..

ilkyas güle güle kullanın canım...
bende almıştım.. hastaneyede götürmeyi düşünüyorum..
bebeği hastaneden çıkartırken içine koyarım..
canım bende götüreyim diyorum ama bebeği yan yatırmak lazım diyorlar şimdi nasıl olacak anlamadım ya herkes ayrı bişey diyor kafam karıştı. biri ana kucağı alma diğeri al kullanışlı anlamadım

X