HazIRLIKLaR nasIL gidio? MinikLere neler aLDINIZ?

sırnaşık şeysırnaşık şeysırnaşık şeygüle güle giysin cnm

cok tatli cnm .. sizin yatak nasildi? park yatakmi?

:icecream:cooook sekeeer

yok hilmiyecim büyüyen beşiklerden almıştım park yatak değil canım...:icecream:

Kızlar su mini çamasır makinesinden almayı dusunuyorum kullananınız oldu mu hiç?
Allah allah resim neden koyamadım ki?Linki vereyim bari bakarsınız bi

Son düzenleme:
ben hic gormedim ki boyle bi sey
oluyormuymus allah allah
bilmem ki ise yarar mi
ama guzele benziyor vallaha super yani
a.s

Ayrıntılısını surdan bak
http://www.herevelazim.com.tr/HEL/2036/Mini%20Çamaşır%20Makinesi

Bebiş için dusunuyorum da eger guclu bişiyse super kendime de kullanırım ben dun burda gordum sinbo nun en uzun yıkama suresi 15 dk.Ama keske kullanmıs biri olsa da daha emin olsam az para deil cunku 90 ile 100 ytl arası ama deger gibi geliyo corumlu yaa

güzele benziyor ama bebegin kıyafetleri çok çıkıyor valla ben gün aşırı yıkıyorum oglumun kıyafetlerini hemen doluyor makina.genede sen bilirsin tabi

güzele benziyor ama bebegin kıyafetleri çok çıkıyor valla ben gün aşırı yıkıyorum oglumun kıyafetlerini hemen doluyor makina.genede sen bilirsin tabi

Arzucum benim makina 8 kilo en az yıkama suresi de yarım saat bi de pratik bu yaa neyse ben belki bikaç gune alırım o zaman size de bilgi veririm

kızlar ben aldım sinbonun makinesini ama sıkması da var benimkinin 2 kilo çamaşır yıkıyo bence kendi giysilerimizin yıkandığı makinede yıkanmasın onlarıncicileri birde günlük yıkanacağı içn hem pratik hemde hijyenik. tavsiye ederim ...bir ara resmini de eklerim.

X