HazIRLIKLaR nasIL gidio? MinikLere neler aLDINIZ?

ilkyas gule gule tasi bebegini icinde insallah
evet lazim olur bu merak etme

senace masallah cok sansli kizin var kiyafetleri cok seker gule gule giydirirsin insallah az kaldi allah kurtarsin canim bi avazda insallah

senacecim çok güzelmiş kızının cicileri ii günlerde giysin inşallah
ilkyascım seninde anakucağın çok hoş cnm güle güle kullanın inşallah bende hastaneye portbebeyi götürücem anakucağını götürmüycem o daha rahat olur die düşünüyorumm...

senacecim gule gule giyinsin bebişin...
bizim bebişler çok şanslılar maşallah...inşallah hep böyle devam eder...

senacecim gule gule giyinsin bebişin...
bizim bebişler çok şanslılar maşallah...inşallah hep böyle devam eder...

BİZLER ÇOK ŞANSLIYIZ. BİZLERİN ŞANSI BEBEKLERİMİZEDE YANSIYOR :))
ÇOK GÜZEL AİLELERiMİZ ARKADAŞLARIMIZ VAR.
BEN HEP DÜŞÜNÜYORUM.

DURUMU OLMAYAN AYNI ZAMANDA TEK BAŞLARINA BiRŞEYLER YAPMAYA ÇALIŞAN,
BİR SÜRÜ İNSAN VAR. ALLAH ONLARA KOLAYLIK VERSİN.

senace güle güle kullansın bebişin cicilerini...

ilkyas ana kucağın çok güzelmiş cnm siz de güle güle kullanın ... bende hastaneye götürüp götürmeme konusunda terddütlüyüm çocuk içinde rahat edemez çok ufak olduğu için diyorlar ..a.s.

senace güle güle kullansın bebişin cicilerini...

ilkyas ana kucağın çok güzelmiş cnm siz de güle güle kullanın ... bende hastaneye götürüp götürmeme konusunda terddütlüyüm çocuk içinde rahat edemez çok ufak olduğu için diyorlar ..a.s.
bende canım bakalım ama avrupa da bir çok ülkede anakucağı olmadan çıkış yapılmıyormuşsüprizzzzz

bende canım bakalım ama avrupa da bir çok ülkede anakucağı olmadan çıkış yapılmıyormuşsüprizzzzz

ya aslında hastane çook yakın evimize arabayla 5 dk. sürmez....kucakta bile gelir yeter ki gelsin...tek derdimiz bu olsun dimi...:1rolleyes::sm_cool::1rolleyes:

kızlar ben chicconun bir kanguru modelini çok beğendim. hem portbebe, hem kanguru bebeğin yüzü size dönük, hem de 4. ayından sonra kanguru yüzü dışarıya dönük... ben onu alacağım inşallah

BİZLER ÇOK ŞANSLIYIZ. BİZLERİN ŞANSI BEBEKLERİMİZEDE YANSIYOR :))
ÇOK GÜZEL AİLELERiMİZ ARKADAŞLARIMIZ VAR.
BEN HEP DÜŞÜNÜYORUM.

DURUMU OLMAYAN AYNI ZAMANDA TEK BAŞLARINA BiRŞEYLER YAPMAYA ÇALIŞAN,
BİR SÜRÜ İNSAN VAR. ALLAH ONLARA KOLAYLIK VERSİN.

sana aynen katılıyorum arkadaşım .. gerçi maddi olarak tek başımıza yapıyoruz biz eşimle herşeyimizi ama yanımızda her zaman sevdiklerimiz var mutluluğumuzu paylaşabileceğimiz çok şanslıyız.. kızının anneannesinin ve babaannesinin ellerine sağlık .. :emir_bebek:

valla ben de bir sürü şey aldım odasını hazırladık herşeyi hazır artık sadece gelmesini bekliyoruz pembiş pembiş her yerr:icecream: :nazar:

kızlar ben simdi de hastanede odamızın kapısı için süs almak istiyorum.nette hazırlar var, acaba kendim mi yapsam diyorum ..cok kararsız kaldım..sizlerden fikri olan var mı?

kızlar ben simdi de hastanede odamızın kapısı için süs almak istiyorum.nette hazırlar var, acaba kendim mi yapsam diyorum ..cok kararsız kaldım..sizlerden fikri olan var mı?

cnm sana my baby nin sitesini ziyaret etmeni tavsiye ederim...linki yazamadım ..google yazıp bir bak derim çok hoş şeyler var daha önce çalıştığım işyerinde ortak işlerimiz olurdu bir güvenilir ve kaliteli bir firmadır...

akşam iş çıkışı öylesine bir alış veriş merkezine girdim...baktım çok guzel şeyler var hemen babamızı da aradım...bebişimize neler aldık neler...
5-6 adet atlet,kilot(çıtçıtlı) takımı...
3-4 adet patikli pantolon
3-4 adet çıtçıtlı badi
2 adet kapşiyonlu tişört(minicik)
2 adet yeni doğdugunda giymesi için penye yelek
2 adet spor ayakkabı

eve gidince kaç kere çıkartıp çıkartıp baktık hatırlamıyorum...

KIZLAR DÜN CANIM SIKILDI. RAPOR İŞİ GÜME GİTTİ :KK43:(
BENDE SIKINTIDAN KIZIMA KAPI SÜSÜ YAPTIM.
ÇOK İSTEDİĞİM GİBİ OLMADI AMA, BUNU HASTANEYE GÖTÜRECEĞİM EV İÇİN BAŞKA PLANLARIM VAR.

fotoraf0286mm0.jpg

fotoraf0287vb1.jpg

akşam iş çıkışı öylesine bir alış veriş merkezine girdim...baktım çok guzel şeyler var hemen babamızı da aradım...bebişimize neler aldık neler...
5-6 adet atlet,kilot(çıtçıtlı) takımı...
3-4 adet patikli pantolon
3-4 adet çıtçıtlı badi
2 adet kapşiyonlu tişört(minicik)
2 adet yeni doğdugunda giymesi için penye yelek
2 adet spor ayakkabı

eve gidince kaç kere çıkartıp çıkartıp baktık hatırlamıyorum...

ALDIKLARINIZI GÜLE GÜLE KULLANIN CANIM.
BEBİŞLERE BiRŞEYLER ALMAK ÇOK KEYİFLİ.
BİZİMDE ÇOK AZ KALDI, HEYECANIM KAT KAT ARTIYOR HERGÜN....

senacecim çok güzel olmuşşş ellerine sağlık canım....

oncacım aldıklarını güle güle kullan... bu arada benim ciciler yıkanmışş.. mis gibi olmuş yumuşacık..
sende iç rahatlığıyla yıkıyabilirsin canım

X