HazIRLIKLaR nasIL gidio? MinikLere neler aLDINIZ?

saol canım ya benim ogluşumunda hiç yoktu böyle şeyleri, hep ayaklı pantolon aldım..ee adam olcak da giycek oğluşum tabi :))

Demek Senin Ki De Bundan 3 Olduk Valla Aynı Yataklı:)))evet Canım Dönenceyi Ayrı Aldık Park Yatağın Kendi Cibinliği Var File Gibi Ama Senin Bahsettiğin Nazar Boncuklu Cibinlik Nasıl Ki Bak Merak Ettim şimdi:uhm::uhm::uhm: Bi Yerlerde Resmi Falan Varsa Atarsan Bize De Fikir Olmuş Olur..
.
Dün Arkadaşimda Gördüm O Kadar Güzel Olmuşki çok Beğendim Nazar Bocuklariyula Süslemişler Fotosunu Keşke çekseydim Ama Isterim Arkadaşimdan..annesi Yapmiş Tül Almiş çiçekle Tülü Tutturmuş Beşiğin üstüne Ve Nazar Boncuklariyla Tülü Süslemiş çok Güzel Olmuştu

kızlar dolabımızı geldi sonunda:))

dolab001cb4.th.jpg

buda içi biraz şuan için boş izmirden gelicek çoğuu
dolab003qc1.th.jpg

kızlar dolabımızı geldi sonunda:))

dolab001cb4.th.jpg

buda içi biraz şuan için boş izmirden gelicek çoğuu
dolab003qc1.th.jpg

HİDENİSKO KIYAFETLERİNİZİ GÜLE GÜLE KULLANIN.
ÇOK TATLI ve BİTİRİM GÖZÜKÜYORLAR...
OĞLUM OLSAYDI EĞER, HEP O TARZDA GİYDİRECEKTİM...

ZİNEDİLA DOLABININ RENKLERİ SOFT ÇOK HOŞ.
BAYILIRIM BÖYLE SOFT RENKLERE
GÜLE GÜLE DOLDURUN ve KULLANIN...

zinedilacım sonunda gelmiş dolabın.. yeşil beyaz dimi yanlış görmedim.. çok güzel canım. güle güle kullanın.

zinedilacım sonunda gelmiş dolabın.. yeşil beyaz dimi yanlış görmedim.. çok güzel canım. güle güle kullanın.

SANIRIM YANLIŞ GÖRDÜN CANIM.
BEN PEMBE - GRi GİBİ GÖRDÜM.
ZİNEDİLA HEMEN YAZ HANGİMİZ KÖRÜZ kafamçokkarıştıkafamçokkarıştı

:roflol::roflol::roflol:

ikinizde yanlış görmüşünü zkızlar yeşil krem dolabımızz :roflol:gelincik yaklaşmış gene beyaz kreme yakınn:roflol:laelaelaelaelae

pembeye benzetenler perdemiz pembeli kırmızı gibi ona yansımış herhalde ondan pembe sandınız kızlar:)))kandırıdm sizi:)))

iki gün girmiyorunm topiğe alıyo başını gidiyo çiğdm u2rem senace gerçekten çok güzeller..

u2rem bizde park yatak alıcaz ona uygun uyku seti varmı .. mobilya beşiğimize aldık ama bu yatağınada alalım istiyorum bilgilendirirsen sevinirim canımm

iki gün girmiyorunm topiğe alıyo başını gidiyo çiğdm u2rem senace gerçekten çok güzeller..

u2rem bizde park yatak alıcaz ona uygun uyku seti varmı .. mobilya beşiğimize aldık ama bu yatağınada alalım istiyorum bilgilendirirsen sevinirim canımm

güle güle kullansın bebişin inşallah..arkadaşım park yatak için uyku setini nereden buldun ??

kızlar yatağın ölçüleri 80x120 uyku setinin yorganı da 100x150 birazını altına kıvırdık mecbur yani normal uyku setlerinden biraz araştırdım ama bulamadım tam park yatağına uygun ölçüde uyku seti...beşik korumalığı da 3 tarafını sardı park yatağın...ama kötü bir görüntü de oluşmadı yawww...hepsiburada dan aldım uykusetini...

oyunchnuykdukpeco2.jpg
uyku setinin resmini de ekleyeyim dedima.s.a.s.a.s.a.s.

X