HazIRLIKLaR nasIL gidio? MinikLere neler aLDINIZ?

Çiğdemcim dolabın çok güzel. Çorumlucum seninde kesene bayıldım. bebişleriniz ve siz iyi günlerde kullanın.

Semrasçım nerelerdesin ya. Meralle selam söyledim. Selamımı aldın mı?

KIZIMIN ODASININ KAPISINA ASACAĞIM.
KENDİM BOYADIM SON RÖTUŞLAR HENÜZ BİTMEDi.

fotoraf0264xb9.jpg

çorumlucum kızının cicileri çok güzel canım güle güle giydir inşallah.
çiğdemcim odanız harika olmuş aynayada bayıldım bu arada ellerine sağlık..
senacecim çok beceriklisin maşallah çok güzel olmuş kapı süsün ii günlerde kullanın inş canımm...

çorumlu
cicileriniz çok güzel iyi günlerde kullansın kızın. bende senin şu keseden anneme diktirdim. tülden yaptık biz. iyi oluyor giysiler direk çantaya değmez en azından

çiğdem
ellerine sağlık aynayı ne güzel süslemişsin takım takım olmuş her şeyi bebişinin. yeşili bende çok severim murattır yeşil, ve huzur veriyor. benim bebişlerin de odası yeşilli olcak inşallah

senace
kapı süsün çok farklı olmuş.ellerine sağlık becerikli anneler kendini belli ediyor işte.

bıdışıııım senin oğluşunun odasını 4gözle bekliyorum bir an önce tamamlanır inşallah

çorumlu çok Tatlı Kız Kızının Hastane çıkışı Benim Hastane çıkışı Da öyle Bez Elbise Kesesi Içinde Hemşireye öylece Veriyosun :)

çiğdemcim Ne Güzel Hazırlamışsın Herşeyi Güle Güle Kullanırsın Inş.. Aynayı Büyüyünce Biraz Daha Yukarı Asman Gerekecek Uzanamaması Için Ama Eline Sağlık çok Uyumlu Ve şık Olmuş..

Ne Güzel Hemşireye Bebişin Cicilerini Kese Içinde Veriyorsunuz Bence çok Sevimli.
Ben Hastaneye Bebişim Için Birşey Götürmeyecekmişim.
Bütün Herşeyi Hastane Veriyormuş.
Ben çikarken Giydireceklerimi Götürsem Yeterli.
Bakim ürünü, Bez, Zibin Takimlar Bunlarin Hepsini Hastane Verecekmiş...

senace kıısss ne tatlı elif senanın kapı süsü , becerikli hatunsun vesselam .. :)

Ne Güzel Hemşireye Bebişin Cicilerini Kese Içinde Veriyorsunuz Bence çok Sevimli.

daha iyi yaa işte cnm , oooh ne güzel hastaneymiş.. :teytey:

senace kıısss ne tatlı elif senanın kapı süsü , becerikli hatunsun vesselam .. :)

BENDE BEĞENDİM GERÇEKTEN. UMDUĞUMDAN GÜZEL BİRŞEY YAPTIM.
FAKAT İNCE UÇLU FIRÇAM ÇOK ESKİMİŞ OLDUĞUNDAN, İSTEDİĞİM GİBİ BOYAYAMADIM.
CİLALAMADIM HENÜZ, HALEN DÜZELTME ŞANSIM VAR YANİ.
BU ARADA KAPISINA AYRIYETEN BİR SÜS YAPACAĞIM. ( farklı birşey olsun istiyorum ama bakalım inşallah yaparım )
BU YAPTIĞIM ODAMIZ BELLİ OLSUN DİYEYDİ.

http://i48.servimg.com/u/f48/12/28/97/90/ssa51916.jpg

bu hastane cikisi elbise cantasi icinde kiyafetler var
http://i48.servimg.com/u/f48/12/28/97/90/ssa51912.jpg
http://i48.servimg.com/u/f48/12/28/97/90/ssa51914.jpg
http://i48.servimg.com/u/f48/12/28/97/90/ssa51915.jpg
iste bunlari giydirmeyi dusunuyorum bakalim nasil olcak hele bi hayirlisi ile dogsun kizisim benim :asigim:[/SIZE][/COLOR][/B]
Canım aldıkların çok güzeller.Özellikle çıtçıtlarının kullanım kolaylığı sağlayacak şekilde olmasına bayıldım.İyi günlerde kullanın.

dsc00985lu4.jpg

bu kuşumun gardrobusuuu
dsc01140kz7.jpg

buuu beşiğimizzz bu arada aynasını ben yaptım naçizane nasıl olmuşş
dsc01003sj9.jpg

teşekkürler arkadaşlarım.ama merak etmeyin aynayı güzelce sabitlettyik marangoza ben bile asıldım düşmüyo.zaten uzunca bi süre bizimle odamızda kalıcak.odasını gündüzleri benim gözetimimde kullanıcak.tüm ii dileklerinize teşekkürler.bide aynayı yakından görmek isteyenler için büyüğünü koyuyorum
dsc01005mm8.jpg

sizin meleklerinizde güle güle kullansınlar cicilerini ve daha iyileri onların olsun inşaallahh.

buda park yatağımız.şimdilik kremdi şampuandı temizlik malzemelerimiz kaldı.sanki hep bi aksilik olucak ben hastaneye bişeyleri götürmeyi unutacakmışım gibi geliyor.bebek bakım malzemesi ne almamız lazım kızlar hastaneyee
dsc01130wo1.jpg
dsc01134js8.jpg
Maşallah Çiğdem ya çok becerikliymişsin aynaya bittim.Kızının odasıda çok tatlı olmuş.İyi günlerde kullanırsınız inşallah.

KIZIMIN ODASININ KAPISINA ASACAĞIM.
KENDİM BOYADIM SON RÖTUŞLAR HENÜZ BİTMEDi.

fotoraf0264xb9.jpg

BUDA HEDİYE GELDi MAMA ÖNLÜĞÜMÜZ :))

fotoraf0250tr6.jpg

Tekrar tekrar maşallah.Temmuz anneleri pek becerikli.
Çok güzel ve manevi olarak çok değerli bir kapı süsü olmuş.Eminim kızın ömür boyu saklayacaktır.Annesinin bu güzel hediyesini.İyi günlerde kullanın inşallah.

Bu arada bencede ne güzel bir hastaneymiş öyle.Hem zaten bebeğe ilk giydirilceklerin çok da kaliteli olmamasını söyledi arkadaşlarım.Lekelenebiliyormuş ilk giydirilenler.Hastaneden çıkarırkende rahat rahat istediğin güzel cicisini giydirirsin.

kızlar güle güle kullanın artık hazırlıklar tamamlandı sayılır bende park yatağımızı ekleyelim dedim bugün uyku setimiz geldi de yerleştirdik....

dsc00993mm0.jpg

dsc00991ie0.jpg

U2REM GÜLE GÜLE BÜYÜT BEBEĞİNİ CANIM.
NE GÜZEL ALT AÇMA BÖLÜMÜDE VAR :))
YATAĞINIZ TİTREŞİMLi SANIRIM.

kızlar güle güle kullanın artık hazırlıklar tamamlandı sayılır bende park yatağımızı ekleyelim dedim bugün uyku setimiz geldi de yerleştirdik....

dsc00993mm0.jpg

dsc00991ie0.jpg

u2rem ciiim bebişin yatağında hiç ağlamasın gülücüklerle doldursun evinizi(amiiiin)

X