HazIRLIKLaR nasIL gidio? MinikLere neler aLDINIZ?

Esprit in kangurusu nasıl bilmiyorum ama 50-70 ytl felan.

Ankarada olanlar Botti mağazasında 50 küsüre düşmüş bu ay.

www.bottibebe.com

burdan bakabilirsiniz.Bazı şeyler sanki çok uygun gibi geldi bana.

BİZ CHICCO nun KENDİ MAĞAZASINA BAKACAĞIZ.
BİRDE HAVUZLU HANDAN BAKACAĞIZ.
ASLINDA BAŞKA YERLERDENDE BAKABİLİRİZ.
SENDEN ÖNCE ALIRSAM FİYAT ve MODEL BİLGİSİNİ PAYLAŞIRIM CANIM.

ARKADAŞIMIN ALDIĞI MODEL BU ve ÇOK GÜVENLİ GÖZÜKÜYORDU.
TABİİ BAŞKA BİR MARKANINKİ DE İÇİMİZE SİNERSE ONU DA ALABİLİRİZ.

Ürünün Adı : Chicco Soft & Dream Kanguru (Yumuşak & Güvenli Kanguru) Manhattan
Markası : CHICCO
Üretim Yeri : italya
Markanın Ait olduğu Ülke: italya
Kalite Belgeleri : CE

Hitap Ettiği Yaş Aralığı : 0-9 AY

Miktar / kg. 0.5 KG

Fonksiyonları:
Yatay pozisyon,
Anneye dönük pozisyon,
Dışa dönük pozisyon olarak üç farklı şekilde kullanılabilir.
Bebeğinizin yaşına göre 3 farklı pozisyonda taşıyabilirsiniz.
İlk aylarda bebeğiniz başını dik tutamadığı için yüzü size dönük şekilde daha sonraki aylarda ise çevreyi tanıması ve izlemesi için yüzü size dışarıya dönük şekilde taşıyabilirsiniz.
Daha sonra bebeğinizi çapraz da taşıyabilirsiniz
Bebeğinizi Kanguru Plusa kolay yerleştirebilir ve içinden çıkarabilirsiniz.
Bebeğinizi yerleştirmek ve çıkartmak için ana kucağını tümüylr açmak mümkündür.
Ayarlanabilir omuz askısı
Emniyet Kilidi
Hava sirkülasyonu sağlayan delikli kumaş kullanılarak tasarlanmıştır.
Kafa için dolgulu koruması sökülebilir bir başlığa sahiptir.
İlave olaraj bebeğinizin giysisi ve kanguru kumaşının temiz kalmasını sağlamak için önlük ve bebeğinizi darbelerden ve güneşten koruyan siperlik bulunmaktadır.
Ayrıca bebeğiniz daha küçükken ve annenin önünde taşınırken çocuğa ideal bir pozisyon sağlayan bir sırt desteği ile donatılmıştır.

Ürünün Madde İçeriği : %50 Koton.%50 Poliester.

Temizleme Şartları : Elde Yıkanabilir.

Teknik Özellikleri :
Ayar tokaları sayesinde bebeğin gelişimini takiben genişletilebilir.
Sırta destek sağlayan gözenekli yapıda özel pedleri mevcuttur.

Paket İçeriği : Ana İskelet

Garanti Süresi: 2 Yıl

doğru sölüosun febicimm hep bişi çıkar olsun geç olsunda güç olmasın geçiverir hemen gelir perşembe:)))

cnm napalım benimki cumaya filan kaldı gibi.. senin dolabın resmini merakla bekliyoruz artık :dance:
bu arada ben de kanguruya bayılıyorum ama her yere arabayla gidiyoruz , çok az kullanırım diye o paraya başka şey alırım diyorum .. oto koltuğu da aldım , bebişimi de kucağımda sarar sarmalar taşırım nasılsa :teytey:

BİZ CHICCO nun KENDİ MAĞAZASINA BAKACAĞIZ.
BİRDE HAVUZLU HANDAN BAKACAĞIZ.
ASLINDA BAŞKA YERLERDENDE BAKABİLİRİZ.
SENDEN ÖNCE ALIRSAM FİYAT ve MODEL BİLGİSİNİ PAYLAŞIRIM CANIM.

Canım aldıgında haber verirsen sevinirim bekliyim biraz daha seni sen bakıcaksın sanırım bu hafta

KIZLAR BEN KRAFTIN KANGURUSUNU ALDIM ÇOK PAHALI BİŞEY DEĞİL..

Gelincik evet uygun ararken sitelerde bu ürünü gördüm aynı kutusundaki rengindeki gibi istiyorum seninkide aynısımı nasıl kulanışlı bişimi ve nerde aldın tabi :uhm:

kızlar aldıklarınız elinize ulaştıkça resimlerini çekin özelliklede odaları tamamladığınızda biz şimdilik oda hazırlamayacağız....bi süre yanımızda kalacak....

darkinlife bayıldım kızının kıyafetlerine güle güle giysin nereden aldın t-shirt ü çoook tatlı....

adasu cnm benim kanguru almanyadan bebe comfort diye bir marka....kardeşim kullanmıştı daha önce ordan biiyorum kanguru çoook rahat ve kullanışlı bişey ister anne ister baba taşısın bayılıyorum ben kangurudaki bebeklere...bebekler çok ağırlaşana kadar da kullanılıyo...5-6. aya kadar....

Teşekkür ederim canım.LCW den aldım bunların hepsini.Sadece pembe alt üst takım hediye.

Gelincik evet uygun ararken sitelerde bu ürünü gördüm aynı kutusundaki rengindeki gibi istiyorum seninkide aynısımı nasıl kulanışlı bişimi ve nerde aldın tabi :uhm:[/QUOTE]

adasucumm ben bahçelievlerdeki kadirhas tan aldım. yanılmıyosam 40 ytl felandı ama ben kırmızı olanını aldım. çok beğendim özellikle kumaşını yumuşacık bi kumaşı var bide kesinlikle terletmez.... amann zaten ne kadar kullanıcaz allah aşkına bizim arabamız var sadece yakın yerlere giderken takarım bide bebek arabamızda var. o yüzden ben çok pahalı bişey almadım. sadece buda eksik olmasın diye aldım. ama beğenerek aldım... tavsiye ederim ..a.s.

adasu haşim işcan'a gitmediniz mi siz? orda biz chicco'nunkini epey uygun fiyata almıştık. çok güzel ve kullanışlı duruyor. 70-80 civarı bişey vermiştik galiba. epey oldu alalı unuttum...

ay kızlar dolabımız gelmediii sinir oldum ya bugün ya yarın gelicekmiş kulplar yüzünden salak kadın aramadıda bütün gün onu bekledikkk sinir oldumm ne sinirler yaa

ay kızlar dolabımız gelmediii sinir oldum ya bugün ya yarın gelicekmiş kulplar yüzünden salak kadın aramadıda bütün gün onu bekledikkk sinir oldumm ne sinirler yaa

sinirlenme canım gelir merek etme....
ama insan haber verir insanları evde boşuboşuna bekletiyolar...
sen arasaydın keşke.

Ben de dayanamadım şimdi aradım mobilyacıyı... beşik hariç herşey hazırmış beşiği bekliyorlarmış. o da bu hafta içi gelirmiş. öyle geliyor ki haftaya kalacak gelmeleri ((

sinirlenme canım gelir merek etme....
ama insan haber verir insanları evde boşuboşuna bekletiyolar...
sen arasaydın keşke.

canım o saate kapalı oluoo daha önce beşik için 6 gibi demişlerdi 8 de gelmişlerid bendde gene öle olur die aramadım sonrada iş işten geçti tabi bugün aradım kulpları bekliyolarmışş düşüncesiz şeylerr sinir oldum heveslenmiştim gelcek die dünnklava:

cnm bu mobilyacılar hep aynı ... canını sıkma onların bugünü yarını bitmez aramadan gelmezler zaten .. kafanı takma geç olsun temiz olsun napalım .. a.s.

Bizim kalın perdemiz, cibinliğimiz, avizemiz, bide uyku setimiz daha gelmedi... Uyku setimiz cuma gelecek. Ötekilerde haftaya elimde olur. Bu c.tesi oğlumun eşyalarını yıkayıp yerleştireceğim. Çantamı hazırlıcam.. Of çok heyecanlı. Önümüzdeki hafta her şeyim tamamlanır inşallah.. Zaten sonta doğuma 1 ay kalıyor. Erken gelmezse, çok heyecan bastı...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…