Haziranda hamiş olmak isteyenler buraya !!!;) ;)

Merhabalar. Bizde uğraşıyoruz benim için. Bu ay 3. Ay . Merak ettiğim su: döllenme den ne kadar süre sonra mide bulantısı başlar? ? Birçok yeri araştırdım ama cvp bulamadim bilginiz yada fikriniz var mı? ?

Mrb kizlar ben 21 mayisda regl oldum 23 mayisda bitti ve dun pembemsi lekelenmem oldu bugun dr gittim ve kanda pozitif cikti hamileymisim

Ohh Ohhh ne güzel haberler geliyor ya:)) hayırlı sağlıklı olsun inşallah :))

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Bisey sorsam...akintim devam.ediyor...islatiyor adete 4 gun var akintimi kontrol icin afedersiniz ama vajinami parmagimla kontrol ettim beyazinmtirak.akinti var birde sumuklu yumurta aki gibi ve 1 haftadir neredeyse devam ediyor sizdede varmi

kızımla hayat bir başka güzel...💖💞💕💓💗

Pardon yanlış alıntı yapmışım :) adet olup hamile olduğunu öğrenen arkadaşa yazmıştım 😁

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Pardon yanlış alıntı yapmışım :) adet olup hamile olduğunu öğrenen arkadaşa yazmıştım 😁

Bende nasil yahu dedim ya benim icin ne diyosunn

Mrb kizlar ben 21 mayisda regl oldum 23 mayisda bitti ve dun pembemsi lekelenmem oldu bugun dr gittim ve kanda pozitif cikti hamileymisim

Ne kadar cabuk diycektim ki tam ustune gormussun galiba dogrumu anladim

Ben bu akıntı olayını anlayamadım gitti :) Anladığım ay hamile olcam herhalde, şu anda bende de uzayan bi akıntı var ama sarı renkte bu ay soğan küründen akıntım var diye düşünüyorum zaten ara verdimdi :)

Bende anlamadimmm

Haziran sonu kuzenimin düğünü var oraya hamiş olarak gitmek istiyorummmm

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…