Haziranda hamiş olmak isteyenler buraya !!!;) ;)

Ewet canim ustune gormusum rabbim tez zamanda herkese nasip etsin ben 2 yildir ugrssiyordum rabbim sonunda dualarimi kabul etti

Bende ilk kuzumda 2.5 yil ugrasmistim...aileler bile havaya ucmustu duyunca...simdi ikinciye ugrasiyoruz ama ben ilk defada kalirim sanmistim.kalamadim...hanibtedaviyle kalanlar ikinciye sip diye kalir ya dedimki birakir birakmaz.kalicam nasilsa...nasip var nir hayir her serde

kızımla hayat bir başka güzel...💖💞💕💓💗

Tecrubeli arkadaslar bi de bu topice sorayim pazar gunu cok grip oldum ve dun doktora gittim ilac yazdi batim da 6 haziran yani bu cuma pek bi belirti yok gunum gecmeden test de yapmazdim aslinda ama ben yine de oylesine ilaclari alirken eczaneden 2 tane test aldim ve dun oglen ve bugun sabah yaptim ikisinde de 5 dk sonra yakindan bakinca silik bir cizgi belirdi acaba biseyler var mi ya da o sadece yer izi mi ? Testi negatif cikan arkadaslar hic mi cizgi belirmemisti

Sanirim adet olacagim sivilcelendim.ikitane karsilikli ayni.hizadA ciktilar ztn buay olmaz diyordum olmadi

Tecrubeli arkadaslar bi de bu topice sorayim pazar gunu cok grip oldum ve dun doktora gittim ilac yazdi batim da 6 haziran yani bu cuma pek bi belirti yok gunum gecmeden test de yapmazdim aslinda ama ben yine de oylesine ilaclari alirken eczaneden 2 tane test aldim ve dun oglen ve bugun sabah yaptim ikisinde de 5 dk sonra yakindan bakinca silik bir cizgi belirdi acaba biseyler var mi ya da o sadece yer izi mi ? Testi negatif cikan arkadaslar hic mi cizgi belirmemisti

Cnm test negatifse bombostur anca suda var test cizgiside belli olur bakinca..gormek lazim var derim umutlanirsin yok deriz varsa ilac kullanacaksin uzulucez

Cnm test negatifse bombostur anca suda var test cizgiside belli olur bakinca..gormek lazim var derim umutlanirsin yok deriz varsa ilac kullanacaksin uzulucez

Hayirlisi bakalim zaten ilaclar hamilelikte kullanilabilen ilaclarmis dun ictim bugun daha iyiyim ne olir ne olmaz diye icmiyorum ama dedigin gibi umitlenmek istemiyorum zaten onun icin de sormadim sadece test yapan ve negatif yorumlayanlar hiç cizgi görmedi mi

Ben de kırmızı kartı yedim bugün canlar...
Temmuz topigine terfi ettim :)
Hayırlısı boyleymis ...

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Ewet canim ustune gormusum rabbim tez zamanda herkese nasip etsin ben 2 yildir ugrssiyordum rabbim sonunda dualarimi kabul etti

Tebrik ederim Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin. 2 yıl bekleyip kavuşmuşsun Allahım bizede nasip etsin inş.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

kızlar merhaba benim sat 6 mayıs bat ta 2 hazirandı bir haftadır akıntı lekelenme devam ediyor söker diye bekledım ama hala akıntı şeklinde devam ediyor, test yaptım negatif böyle bir şeyyaşayan varmı :KK43:

kızlar merhaba benim sat 6 mayıs bat ta 2 hazirandı bir haftadır akıntı lekelenme devam ediyor söker diye bekledım ama hala akıntı şeklinde devam ediyor, test yaptım negatif böyle bir şeyyaşayan varmı :KK43:

Ben varım son adetim 10 gün gecikti, sürekli akıntı ve lekelenmem oldu uçağa bineceğim için test yaptım nefatifti zaten hamile olmadığımı biliyordum.

canım sat 3 mayıs bat 3 hazırandı, geçen gün kırmızı lekelenme yaşadım, yerleşme kanaması dıye umdum, ıdrar testım negatıf cıktı, şimdi sokuldum, sancılı adet gecırıyorum :KK43:

bende ozaman biraz daha beklıyım zaten şuan yapcak bişeyde yok yani :S sökse en azından regl oldum dicem :KK43: böylesi daha zor sankıi

bende ozaman biraz daha beklıyım zaten şuan yapcak bişeyde yok yani :S sökse en azından regl oldum dicem :KK43: böylesi daha zor sankıi

İnşAllah bebeğin habercisidir, bir arkadaşım aynen o şekilde hamile olduğunu öğrendi. Allah'tan hayırlısı...

Kan versene gidip gec dollenmedir belki

kızlar aslında umutlanmak da istemiyorum çünkü nerdeyse 1 senedir korunmuyorum herseyide yaptırdık eşimle , akışına bıraktım , hayal kırıklıgı yaşamak istemiyorum, canım yansın istemiyorum:KK43:

X