Haziranda antalya da hava nasıl olur

pembekzm

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
24 Aralık 2009
211
7
Slm haziranın 10 ile 15 arası alanya incekumdayız hava nasıl olur arkadaşlar?

tam kıvamında istediğiniz gibi olur :)) iyi tatiller şimdiden

şuanda bile çok sıkcakmış haziranda baya güzel olur:)

Merhaba egem2009,

Haziran ayı Antalya Bölgesinde tatil için uygun bir dönemdir. Hava sıcaklıkları 40 ile 45 derece arasında değişmesi bekleniyor.
Tur on9 Ailesi olarak şimdiden iyi tatiller dileriz.

Saygılarımızla
Tur on9 Ailesi

çok teşekkür ederim arkadaşlar yardımcı oldunuz bende erken diyodum kendi kendime bebekle ilk tatilimiz olAcak inşallah çok güzel olur

bebek için deniz suyu hala soğuk oluyor;ben incekumda yaşıyorum ve temmuzdan önce cesaret edemem denize çocukla..ama yabancılar nisanda bile giriyolar burda denize.Bol oksijen ve ideal nem olur Haziranda bebek için ideal..aslında kısa deniz banyolarını öğleden sonra alabilir de bebek.Ama kısa olsun..sivrisinekler için önlem alın..bebeklere bayılıyorlar..Daha geç gelirseniz aslında daha cıvıl cıvıl olur tesisler..şu sıralar yaşlı avrupalı kaynıyor buralar..aslında kaynıyo da denilemez..oteller boş,çoğu açılmadı bile..Okullar kapandığında gelirseniz hem yaşıtlarınız hem de etkinlikler yoğun olur.

bebek için deniz suyu hala soğuk oluyor;ben incekumda yaşıyorum ve temmuzdan önce cesaret edemem denize çocukla..ama yabancılar nisanda bile giriyolar burda denize.Bol oksijen ve ideal nem olur Haziranda bebek için ideal..aslında kısa deniz banyolarını öğleden sonra alabilir de bebek.Ama kısa olsun..sivrisinekler için önlem alın..bebeklere bayılıyorlar..Daha geç gelirseniz aslında daha cıvıl cıvıl olur tesisler..şu sıralar yaşlı avrupalı kaynıyor buralar..aslında kaynıyo da denilemez..oteller boş,çoğu açılmadı bile..Okullar kapandığında gelirseniz hem yaşıtlarınız hem de etkinlikler yoğun olur.

canım rezzervasyonumuzu yaptırdık daha öncede temmuzda tatil yapmıştık joy pegasos royalde çok sıcaktı nemliydi bebek olunca haziran yada eylül ayı dedik eylül de ramazana denk geliyor bu sene 2008 de ordaydım temmuzda hiç sinek falan yoktu şimdi varmı ya

acaba avrupalı öğrenci gruplarıyla aynı tarih mi kalacağın zaman..bi araştır..çok dejenereler..nüfus artışı için çöpçatma amaçlı bi organizasyon ve inan uluorta herşeyi yapıyorlar.pegasosların işletmesi de el değiştirdi,joydan tui ye geçti.ama deniz çok güzel..ben de yaz boyu o plajdayım...

bende geçen sene alanya türkler de long beach oteldeydim otel cok güzeldi hava da cok güzeldi. Haziranın 9 da gitmiştim ama malesef heryer turist kaynıyordu inanın türk gördüğümde seviniyordum o kadar yani Antalyayı gezemedim.

X