HAZİRAN ~TEMMUZ AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🤰🏼🧿

Günaydın canım çatlatma iğnesinden kaç gün sonra belli oluyor yani belki negatif olması yanlış sonuç olabilir mi acaba 😔
öyle ümit etmek istiorum canım ama erken gebelik testi predictor 6 gun önce gösterir diyor. çatlatma iğnesinde tarif ettiği günleri değerlendirdik. sonraki günleri de düzenli değerlendirdik. geç döllenme olursa bilemiyorum tabi kısmet

hoş benim yumurtalarım kendiliğinden çatlıyor ztn 1 ay öncekinde iğneye gerek yok demişti dr. kendi ..çatlamasından 21 gün sonra adet oldum. 27 gün olan döngüm 35 sürmüştü. bu ay korkudan gerek yok demesine ragmen ovitrelle yaptırdık. bakalım normale göre bat 03.06 ama artık hesaplar birbirine karıştı.

ben prof un özel muayenesine gidiyorum ona sordum hani çatlama sonrası her kadında ortalama 14 gün idi benim çatlamayı görmeme rağmen 21 gün sonra adet oldum kist de olmamış. neden? hiçbir cevap yok. bünye hormon içerde gelişen olaylar vs vs. iyi de herşey normal 14 ay olmuş korunmayalı. bırak düşünmeyi diyor olur diyor diyor da diyor. iyi de sorgulamaktan bu haldeyız ztn.

Kizlar ben bu ısı olayını karıştırdım şimdi adete 1 hafta kala yapsam olur mu ? Adete yakın düşerse ne olur yükselirse ne olur.anlatin ablaniza
Düşerse adet geldi gelecek demektir düşmezse yüksek seyrederse gebelik ihtimali var demektir yapın tabi eğer döngünüz başlarsa diğer aya elinizde daha çok veri olur

Keske yakin olsak zorla test yaptirirdim sanaaa valaa. 😂😂😂😂
🤣Ayy cok guldum kızz cok yaşa Arkadasım bende kalırken okdr kızdıkı gidp alacğım dedi ama nobetcı eczane uzaktaydı araba da kullanmayı bılmyordu gıdemedı🤣🤣 benn de kötüydüm çıkamadım 1haftadır araba bıle kullanmıyorum pek okdr başım dönüyor kı

Günaydın kızlarr dün çok yoğun bir gündü çok bakamadım. Dün sabah test yaptım negatifti şüpheye yer bırakmayacak şekilde. Vücut sıcaklığım da düştü zaten regli bekliyorum bakalım🤷🏼‍♀️
Vücut sıcaklığın tam olarak hangi zamanda ki sıcaklığa geliyo canım

Günaydın kızlarr dün çok yoğun bir gündü çok bakamadım. Dün sabah test yaptım negatifti şüpheye yer bırakmayacak şekilde. Vücut sıcaklığım da düştü zaten regli bekliyorum bakalım🤷🏼‍♀️
Kuzum inşallah önümüzdeki aya olur kac gun var ama cok mu dustu. 0.2lık fln iniş çıkışlar onemlı degl Daum okudum dhaa 36.4 fln altına dusmemesı onemlymıs

"Bazal vücut sıcaklığı (BVI veya BBT de denir), uyku veya dinlenme sırasında ortaya çıkan en düşük vücut sıcaklığına verilen ad. Ölçüm yapılırken vücut sıcaklığının artmasının istenilmemesinden ötürü genellikle uyandıktan hemen sonra, fiziksel hiçbir aktivite yapılmadan önce ölçülür. Böylelikle gerçek BVI değeri bulunabilir.

Kadınlarda yumurtlama BVI'nın 0.2º ve 0.5 °C arasında yükselmesine neden olur ve gelecek âdete kadar bu yeni sıcaklık ortalaması korunur. Bu sıcaklık değişimleri ile yumurtlama sonrasında oluşan doğurgan olunmayan zaman aralığı hesaplanabilir." Vikipedi

kızlar benım yumurtlama zamanı değil de catlamadan sonra gögüs siskinliğim basladı.birde o uzayan akıntı rengi daha saydam geliyor benden hala.

"Bazal vücut sıcaklığı (BVI veya BBT de denir), uyku veya dinlenme sırasında ortaya çıkan en düşük vücut sıcaklığına verilen ad. Ölçüm yapılırken vücut sıcaklığının artmasının istenilmemesinden ötürü genellikle uyandıktan hemen sonra, fiziksel hiçbir aktivite yapılmadan önce ölçülür. Böylelikle gerçek BVI değeri bulunabilir.

Kadınlarda yumurtlama BVI'nın 0.2º ve 0.5 °C arasında yükselmesine neden olur ve gelecek âdete kadar bu yeni sıcaklık ortalaması korunur. Bu sıcaklık değişimleri ile yumurtlama sonrasında oluşan doğurgan olunmayan zaman aralığı hesaplanabilir." Vikipedi
Benim adete yakın azalmaya başlardı smdı hıc azalmadan artıyor. Hamılelk olrsa tabloyu eklerm yine sizlere örnek🥰

X