HAZİRAN ~TEMMUZ AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🤰🏼🧿

ay canim evet o zaman o bilgilendirme gorusmesi, sana ne belirtilerin var saglikli besleniyo musun onu sorucaklar edicekler bana da yapmislardi, sonraki hafta da ultrason olsun insallah
İnşallah canım eğer 12. Haftaya kdr ultrason olmazsa da 8. Hafta bakan özel yerler buldum oraya gideceğim zaten 10. Hafta Türkiye'ye geliyorum kısmetse

Kuzum 7saat once başladı 2,3 kez pudra pembesi gb beldı ılk kahveden sonra azonce de braz daha renkliydi biraz modum dustu ama ısım da masallah 37.3 sabaha da 36.7 fln ckarsa gebelk dıycem cnku adette düşüyordu bakalm nasıp

Üşüme atakları çok normal hele ki mide dansları fln
Canim di mi ya hic oyle yazan gormedim ama korktum ondan, neyse bakicaz artik yarin belli olucak

Daha once hic oluyo muydu boyle erken lekelenme ya da bu kadar aralik canim? Benim mesela hic lekelenmem olmadi daha once, hep regl bekledigim gunde hafif pembemsi gelir sonra da devam ederdi ondan farkli oldugunu anladim, bi de regl baslarken kahve gelmiyor zaten kirmiziya donuk pembe geliyor o yuzden insallah yerlesmedir seninki kanda daha yeni yeni cikabilir test mi yapsan?

Hiç olmadı canım kızımı doğurduğumdan beri ilk defa yaşıyorum Bir de ben yumurtlama günlerimi nokta atışı bilirim yani meme ucundan anlarım ve akıntıdan 14 Haziran'da deli gibi akıntım vardı 15 Haziran'da da vardı hatta 15 Haziran'da vücut ısım çok düştü aniden 16'sında da çıktı Yani cuma ya da cumartesi adet olmam lazımdı ilk defa böyle bir şey yaşıyorum daha önceleri erken veya geç yumurtladığında da not ediyordum erken ya da geç adet gelecek tribe girme diye hepsi de tuttu 6 yıldır şoktayım yani

bi gebelik testi yapilmasi gerekiyo gibiii bu belirtilere bakilinca canim, yapicak misin?

Benim ilk gebeligimde regl günümde yerleşme kanaması oldu aynı anlattığın gibi hatta ben regl oldum sandim çünkü kan testi yaptırmıştım aynı gün negatif çıkmıştı.ama kaset testte 2
Çizgi hayalet çizgi gibi çıkmıştı.zaten kan testini de o yuzden vermiştim. Bence yarın sabah mutlaka test yap evde kendin bize de haber ver

Ben 6 gün kala yaptım negatif gördüm dersimi aldım, şimdi efendi efendi günüm gelsin diye bekliyorum adete 3 gün kaldı, ovülasyondan sonraki 11. Gün.. Adet gelmesin istiyorum ama hiçbir belirtim neyim de yok.

Canımm şimdi gördüm çok sevindiimm Maşallah sağlıkla ilerlesin sağlıkla kucağına al inşallah çok mutlu oldum

Kızlar günaydın ben çok hasta oldum neden olduğunu da anlamadım kuru bir öksürük var ve göğüs kafesim agrıyor doktora gideceğim ama ilaç falanda kullanamam ne yapacagımı sasırdım

Kızlar günaydın ben çok hasta oldum neden olduğunu da anlamadım kuru bir öksürük var ve göğüs kafesim agrıyor doktora gideceğim ama ilaç falanda kullanamam ne yapacagımı sasırdım
Bende ilk gebeliğiöde aynı haldeydim bağışıklık bir anda düştüğü için vücut bebeği kabul etmeye çalışıyor

Naptınız nasıl geçirdiniz
Doktoro gittim ilaç kullanamazwın dedi
Benim öksürmekten boğazımda tahriş olmuştu
Gargara vs verin bari dedim daha çok yeni yanlışlık yutmamı riske etmeyelim düşük riskini arttırır demişti

Boğazımı kaynamış soğumuş su veya direk damacana suyuyla tuzu karıştırıp gargara yaptım

Birde okyanus suyu var burundan sıkılan genzimi temizlenek için dr ondan verdi

Ve gögsüm sırtımada sıcak havlu koydum biraz geç geçti ama geçti

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…