Haziran-Temmuz -Ağustos ayında çift çizgiyi görmeyi umut edenler

kızlarrrrr haziran yalan oldu banada kısmet olurmu temmuzda çift çizgiyi görmek yada ağustosu mu bulur ah ahhhhhhhhhhhhhh göremem ben 7 ayı devirdim 8. denemem bi kimyasal gebelik hikayem var te tesellimde o dua edelim birbirimize nolur içim küre boğuldu kullanmadığım kür yok :)))))

Bu arada kandiliniz mubarek olsun rabbbim bu gecenin hayrına dualarımızı kabul etsin kim ona el açar dua ederse o dua kabul olsun rabbim hiçbir kadını anne olamamakla sınamasın inşallah

Bu arada kandiliniz mubarek olsun rabbbim bu gecenin hayrına dualarımızı kabul etsin kim ona el açar dua ederse o dua kabul olsun rabbim hiçbir kadını anne olamamakla sınamasın inşallah

canım üzülme allah herşeyin hayırlısını versin hakkımızda tekrar başladınmı tedaviye ben yeni katıldım aranıza benide ekleyin benimde 2 denemem büyük ihtimalele salı günü yumurtalarım toplanacak şu mübarek günde allahtan hayılısını isteyelim guclubacismile

aradaşlar şu ateş yöntemini bilen birisi bana yardımcı olabilirmi.adetime 1, 2 gün var son iki gündür sabahları ateşimi ölçüyorum dün 36.6 bu günde 36.7 oldu sizce iyimidir ne olur cevap yazın bana......

canım benim bu iyiye işaret :)
normalde adete yakın ateşin düşüş göstermesi lazım, eğer düşmek yerine artıyorsa gebelik muhtemeldir :)
Allah hayırlısını versin canım, inş mutlu haberler alırız senden :):)

canım benim bu iyiye işaret :)
normalde adete yakın ateşin düşüş göstermesi lazım, eğer düşmek yerine artıyorsa gebelik muhtemeldir :)
Allah hayırlısını versin canım, inş mutlu haberler alırız senden :):)

ayyy agzına saglık canım benim yaaa saol valla bilemedim şuan artıyor gün içerisinde de ara ölçüyorum 37.0 düşmüyor tabi bu önemli degil ama yinede ateşim allaha şükürler olsun 36.6 üzeri seyrediyor hayırlısı bakalımhihoyyyt

hadi canım benim inş bu şekilde devam eder :)
senin kaçıncı denemeydi canım? bir de pko vardı sanırım, yanılıyor muyum?
tedavi oldun mu canım, yoksa doğal yollarla mı gebelik deniyorsunuz?

bekelemediyim canım halen yarın yada ertesi gün regl olmam gerek bakalım nasıl olacak içimden boşa ümitlenme diyorum kendime ama heyacanımında önüne gecemiyorum.delikafadulden

ben bile heyecanlandım valla senin adına hadi hayırlısı inşallah inşallah kaydirigubbakcemile2

hadi canım benim inş bu şekilde devam eder :)
senin kaçıncı denemeydi canım? bir de pko vardı sanırım, yanılıyor muyum?
tedavi oldun mu canım, yoksa doğal yollarla mı gebelik deniyorsunuz?

malesef canım pkoluyum eşimde de canlı sper sayısı az dı 10. denememiz sanırım 2 yıllık evliyim .bu ay tedaviye başladık klomen kullandım yumurta takibi yapıldı yumurtalarım büyüyünce de catlama ignesi oldum igneyi olalıda tam 8 gün oldu muhtemelen yarın regl günüm gögüslerim falan acımaya başladı birde şişti ama normalde benim adetim gecikecegi zaman göslerim acır regl oluncada gecer bilmiyorumki canım gecen ay cok üzüldüm aynı şeyin bu ay olmasını istemiyorum oyüzden kendimi pek dinlemiyorum...

malesef canım pkoluyum eşimde de canlı sper sayısı az dı 10. denememiz sanırım 2 yıllık evliyim .bu ay tedaviye başladık klomen kullandım yumurta takibi yapıldı yumurtalarım büyüyünce de catlama ignesi oldum igneyi olalıda tam 8 gün oldu muhtemelen yarın regl günüm gögüslerim falan acımaya başladı birde şişti ama normalde benim adetim gecikecegi zaman göslerim acır regl oluncada gecer bilmiyorumki canım gecen ay cok üzüldüm aynı şeyin bu ay olmasını istemiyorum oyüzden kendimi pek dinlemiyorum...
canım benim sen heyecan yapmamaya çalışarak biraz daha bekle. inş kandil hediyesi olur sana bebeğin :)

valla nolsun canım, bekliyorum ben de.
ayın 9'unda ov. testinde çift çizgi görmüştüm. şimdi onun üzerine 14 ekleyerek mi beklemem lazım adetimi? öyle olursa ayın 23'ü olması lazım. geçen ay bu hesaba göre gelmişti adetim. halbuki ben bu ay 28'inde bekliyordum. bu yüzden kafam karışık biraz.
bir de 4-5 gündür şiddetli göğüs ağrılarım var. son iki gündür dokunamıyorum bile. adete yakın olurdu böyle ağrılar ama bu sefer fazla erken geldi bana.

valla nolsun canım, bekliyorum ben de.
ayın 9'unda ov. testinde çift çizgi görmüştüm. şimdi onun üzerine 14 ekleyerek mi beklemem lazım adetimi? öyle olursa ayın 23'ü olması lazım. geçen ay bu hesaba göre gelmişti adetim. halbuki ben bu ay 28'inde bekliyordum. bu yüzden kafam karışık biraz.
bir de 4-5 gündür şiddetli göğüs ağrılarım var. son iki gündür dokunamıyorum bile. adete yakın olurdu böyle ağrılar ama bu sefer fazla erken geldi bana.

tam bilmiyorum ama canım her ayki normal edet günü beklemen lazım sanırım ayyyyy belkide hamilesindir canım yaaaa benimkilerde cok acıyor yürken bile düşecek gibi oluyor:KK1:ama benimki normal diye düşünüyorum offffff beklemek ne zormuş allah hayırlı evlatlar nasip etsin bu ayların ve bu gecenin huyu suyu hürmetine tüm dualarımızı kabul etsin inş....

X