Haziran-Temmuz -Ağustos ayında çift çizgiyi görmeyi umut edenler

cnm ben hiç kullanmadım o kadar detaylı bilmiyorum.
ne zaman test yapıcaksın?
inşallah gebesindir

güzel83 bende de gebelik oldunda çift çizgi vardı ovu. testinde. Hatta gebelik testi gölge gibidi o zaman. İnşallah gebesindir cnm. Kimyasal gebelikten ötürü de kan değerlerinden de kaynaklanabilir die düşündüm ama umarım öle deildir tatlm..

güzelcim regl olmassan yarın bi gebelik testi al da cuma sabah idrarıla yap. Bişi çıkmasa bile bekle belki daha sonraki güünlerde çıkar regl olmadıktan sonra umut var demektir..

merhaba yasecim.Kimyasaldan olamaz canım çünkü ovulasyon testini 5 gün öncede yapmıştım ve o zaman hiç belli olmayan bir gölge vardı.Ama bugün yaptığımda çif çizgi çıktı.Yumurtluyor olamam değil mi?Böle bir ihtimal olabilir mi acaba?

birde çok akıntım var bugün dersteydim bir akıntı oldu dedim sanırım adet oldum gittim.Sarı renkli akıntı.GEbelikte böle olmuş muydu sizinde?

Regle yakın çift çıkınca yüzde 90 gebeliğe işaret. Az da olsa olmama durumu olabilir tabii. Hadi bakalım inşallah bu sefer olacak! Bu ay daha önce de ovu. testi yapıp çift çizgi gördüsen şimdiki de çiftse gebelik tir bence.. Zannetmiorum yumurtlama olcanı ama belli de olmuo işte. İki kere yumurtlama olur mu tam bilmiorum 1 ayda ama geç yumurtlama da olabilir. Gebekliktir inşallah ya sen de çok istiosun inşallah olur bu sefer.. Umudunu kaybetme hiç bi zaman.

birde çok akıntım var bugün dersteydim bir akıntı oldu dedim sanırım adet oldum gittim.Sarı renkli akıntı.GEbelikte böle olmuş muydu sizinde?

canım daha önce silikse ve sonradan koyulaştıysa gebelik olabilir.burda çok okudum bu tip şeyler.akıntında tabi belirti hemde sarı olması sanırım hamilesin ama yinede heveslendirmek istemem.göğüslerinde durum ne şişmi yada uçları acıyomu genelde öyle oluyomuş çünkü.

Evet cnm ya akıntı da oluo ben de olmuştu mesela. Ben hatta yumrtluom falan sanmıştım tekrar. Tam anlayamamıştım. Regl belirtilerim o kadar çoktu ki gebelik hiç aklıma gelmemişti bi ara. Ama gebedim işte.

evet yasecim bir tane karnımda öldü birde kimyasal gebelik.Allahım bekleyen herkese versin.

kızlar selam güzel83 canım umarım hamilesindir canım bnede senin gibi çok küçük bir yerde öğretmenim aynen bende almaya utanıyordum artık ama bence utanma sonuçta bu önemli bir durum hastane falan yok mu direk kan testi yaptır

cnm benim hala var o sarı akıntım.geçen gün alışverişe gittik.tam yemek yiyodum bişiler gitti.öle kötü oldumki hiç böle olmamıştı bebeğim gitti kesin dedim.kanamam oldu zannettim o derece yani.koşa koşa wc gittim baktım akıntı.
inşallah gebesindir cnm.

evet yasecim bir tane karnımda öldü birde kimyasal gebelik.Allahım bekleyen herkese versin.

canım seninle aynı kaderi paylaşıyoruz galiba benimde 6 haftalık düşük olmu martta bide geçen ay kimyasal gebelik malesef inşlalah allah gönlüne göre versin inşallah hamişsindir

bugünde olmazsam artık test yapacağım.Çünkü tam günüm yarın.CAnım ben alıştım heveslenipte boş çıkmasına.Göğüslerim ovulasyondan sonra acımaya ve şimeye başladı.Baya kabarddı.Ama benim adette de öle oluyordu.Dünde göğüslerimin acısı geçti ve küçüldü gibi geldi hafiften.Bende dedim kesin adet oluyorum.Hatta buggün bekliyordum ama olmadım.

canım bencede sen yarın ilk idrarınla test yap.bizede hemen haber ver :)

merhaba ceylin.Ben kan tahlilini yaptımıycam.KEsin kararlıyım.Önce idrar testi yapacağım.sende mi geçen ay kimyasal yaşamıştın?Ben coraspirin ve polik plusa başladım canım.1 Aydır düzenli kullanıyorum.KAyıplar olunca coraspirin veridi doktorum.İnşallah beraberce tez zamanda gebe kalırız.

BEnimde kargom kargolanmış.yarın elime ulaşır.VE yarın test yapacağım.İnşallah gebeyimdir.Seini gebelik nasıl gidiyor kaçıncı ayındasın canım?

BEnimde kargom kargolanmış.yarın elime ulaşır.VE yarın test yapacağım.İnşallah gebeyimdir.Seini gebelik nasıl gidiyor kaçıncı ayındasın canım?

cnm benim gebeliğim ii geçiyor sorunsuz çok şükür.bugün 14+3 olduk 3. ayımız bitti yani.
hayırlısıyla inşallah sende gebesindir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…