Haziran-Temmuz -Ağustos ayında çift çizgiyi görmeyi umut edenler

kızlarr dün adet oldum. ekim ayında aşılamam olacak büyük ihtimal. hayırlısı bakalım..

hayırlısı cnm inşallah aşılamanda yüzün güler ve meleğin gelir.

cnm hoşgeldin tekrardan aramıza.
iyi bi doktor bulmak gerçekten zor herkesin amacı para olmuş malesef.
hayırlısı olsun inşallah tedaviyede gerek kalmadan gebe kalırsın.

kızlarr dün adet oldum. ekim ayında aşılamam olacak büyük ihtimal. hayırlısı bakalım..

canım bende dün adet oldum aşılamaya başlıyorum hayırlısıyla.yarın doktorla ilk görüşmem olacak ve ilaçlara başlıycam allah izin verirse.

canım hayırlısı olsun. ben de 15 tatile kadar hamile kalamazsam aşılamayı deneyeceğiz sen anlatırsın artık aşılamanın nasıl bişey olduğunu bizlere.

canım bende dün adet oldum aşılamaya başlıyorum hayırlısıyla.yarın doktorla ilk görüşmem olacak ve ilaçlara başlıycam allah izin verirse.

hayırlısı olsun cnm inşallah ilk denemede tutar daha fazla uğraştırmaz sizi meleğin.

cnm hayırlısıyle güzel haberler verirsin inşallah.
benim adetime 4 gün kala çıkmıştı gebelik testinde ama erken döllenme olmuştu benim.adetimin 10-11. gününde çatlamıştı yumurtam sanırım.
inşallah sende gebesindir cnm.

cnm yumurtan çatladığından beri kasık ağrısı gebeliğede işaret cnm.
inşallah gebesindir cnm.[/QUOTE]

Teşekkür ederim aysu.İnşallah öledir.Bu ay gelsin ne olur Allahım.Belirti olarak hiç bir belirtime güvenmiyorum çünkü hangisi gerçek hangisipsikoloji k belirti bilemiyorum.KEndime inanmıyorum artık.Tek belirgin belirtim göğüslerimin büyüdüğü o kadar birde kasık ağrım var ama o üşütüncede olabiliyor.GEçen ayda kimmyasal gebelik yaşadım.Allahım bu defa tutsun ne olur?

yakında banada doktor yolu görünüyor.Aslında benim bir sürü test yaptırmam gerekli ama yaptıramadım.Bıktım hemencecik geliverse ne olur?

bugün ovulasyon testi yaptım sabah.bir tane çok silik olmayan ama belirginde olmayan bir pembelik vardı.Normalde ovulasyon tarihlerim dışında hiç kullanmadığım için bilemiyorum normalde de herkesin silik çizgi çıkıyor mu diye?

Aysu senin gebelik belirtilerin neydi?

cnm bende hiç ovi. testi kullanmadım onun için o konuda bişi diyemicem.
gebelik belirtilerimi bende psikolojiktir diye düşünüyodum ve hiç gebe olcamı sanmıyodum.göğüslerim dolgunlaşmıştı ve acıyolardı.gerçi bu bana her regli öncesi oluyodu ama bu seferki geçmedi.kasık batmalarım ve regl olcakmışım gibi ağrım vardı.
bende başka hiç bi belirti yoktu cnm.
inşallah sende gebe çıkarsın.

ovulasyon testinde adete bir gün kala çif çizgi çıkması hakkında bilgisi olan var mı?

Eğer aynı koyulukta ise yani ovulasyondaki gibi pozitifse gebe olabilirsin.ama silikse normal .o şekilde her zaman çıkabiliyor.

aynı koyulukta.Ciddi misin canım.Duydun mu böle bişey ne olur bişeyler yaz.

canım duydum evet.fakat seni boş yere heyecanlandırmak da istemem.hayal kırıklığı çok yaşadım.hamileyim diye ümit edip öyle olmadığını anlayınca yıkıldığım çok oldu.en iyisi bir gebelik testi yap.

off kızlar canım çok sıkılıyor.artık bir beklentiden iyice uzaklaştım.bebeğimi kaybettikten sonra adet döngüm düzensizleşti.mesela bu ay kaçında adet olucam tahmin edemiyorum.böyle de olunca heyecan iyice azalıyor

cnm lütfen sıkıntı yapma kendine biliyorum çok zor bir dönem ama reglinde düzene giricektir yakında.belkide bu arada gebe kalıcaksın kim bilir.

cnm ben topiklerde çok duu ovi.testinde çift çizgide koyu ise gebelik olabiliyo.
bence bi test yap cnm.
inşallah hayırlı haberler cnm.

İnşallah bu sefer tutmuştur.GEbelik testi yapamam çünkü testim yok malesef.Ovulasyon vardı evde bende bir deneyim diye yaptım.Çif çıktı.Acaba herkesin böle çif çıkıyormudur.Adetle ilgili hormonal bişeymidir diye düşünüyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…